Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — SKA 6 ianuarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.70
3.90
1.80
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
SKA
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — SKA

KHL 2022-2023
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2021-2022
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
15.02.20
Salavat Yulaev
SKA
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
24.10.18
Salavat Yulaev
SKA
08.09.18
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
13.10.17
SKA
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
47 28 5 3 7 3 1 171-100 76
2
Lokomotiv
47 25 2 2 11 4 3 116-87 65
3
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
4
Avtomobilist
46 21 6 1 12 3 3 134-115 62
5
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
6
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
7
Metallurg
46 24 2 1 13 4 2 135-113 60
8
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
9
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
10
Salavat Yulaev
46 19 2 3 13 3 6 119-101 57
11
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
12
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
13
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
14
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
15
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
16
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
17
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
18
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
19
Tractor
47 14 2 3 22 5 1 109-136 44
20
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
21
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
22
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 1 1 0 1 0 16-12 9
2
Torpedo
5 3 1 0 1 0 0 19-11 8
3
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 21-8 8
4
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 11-6 8
5
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 15-12 8
6
Sibir
5 2 0 2 1 0 0 12-5 8
7
Neftekhimik
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
8
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 11-8 7
9
Severstal
5 2 1 0 1 1 0 13-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-13 7
11
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 20-21 7
12
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 15-15 6
13
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 1 0 20-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 17-18 5
16
Barys
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 12-13 4
18
Metallurg
5 1 0 0 2 0 2 14-18 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 11-16 3
20
HC Spartak
5 0 0 1 3 1 0 14-18 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 1 2 7-21 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-20 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Avtomobilist
24 15 2 1 5 0 1 79-54 37
3
Torpedo
23 14 3 1 4 1 0 78-50 37
4
Metallurg
23 13 1 1 4 2 2 71-52 34
5
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
6
HC Dynamo
25 11 2 2 6 1 3 73-55 34
7
Lokomotiv
22 14 0 1 4 1 2 49-34 33
8
Sibir
23 11 1 3 7 0 1 67-54 31
9
Avangard
20 10 3 1 3 2 1 62-38 31
10
Ak Bars
24 8 5 1 7 3 0 66-57 31
11
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
12
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
13
Salavat Yulaev
24 8 2 2 7 1 4 61-55 29
14
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
15
Tractor
25 10 2 0 10 3 0 57-68 27
16
Admiral
22 9 1 3 8 0 1 42-39 27
17
Severstal
23 7 2 2 8 3 1 64-60 26
18
Neftekhimik
21 8 3 1 8 0 1 50-53 25
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
22 2 1 0 16 2 1 41-77 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
23 11 2 2 6 2 0 84-58 32
2
Lokomotiv
25 11 2 1 7 3 1 67-53 32
3
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
4
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 64-63 30
5
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
6
Salavat Yulaev
22 11 0 1 6 2 2 58-46 28
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
11
Avtomobilist
22 6 4 0 7 3 2 55-61 25
12
Torpedo
23 9 1 1 10 2 0 55-54 24
13
HC Dinamo Minsk
24 6 2 1 11 2 2 53-68 22
14
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
15
Vityaz
21 6 2 0 8 1 4 51-55 21
16
Severstal
23 4 2 1 9 4 3 56-70 21
17
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
18
Barys
23 6 0 1 12 1 3 44-70 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
22 5 0 2 14 0 1 42-60 15
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
47 28 5 3 7 3 1 171-100 76
2
Lokomotiv
47 25 2 2 11 4 3 116-87 65
3
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
4
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
5
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
6
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
7
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
8
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
9
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
10
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
11
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
46 21 6 1 12 3 3 134-115 62
2
Metallurg
46 24 2 1 13 4 2 135-113 60
3
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
4
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
5
Salavat Yulaev
46 19 2 3 13 3 6 119-101 57
6
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
7
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
8
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
9
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
10
Tractor
47 14 2 3 22 5 1 109-136 44
11
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
47 28 5 3 7 3 1 171-100 76
2
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
3
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
4
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
5
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
2
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
3
Salavat Yulaev
46 19 2 3 13 3 6 119-101 57
4
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
5
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
6
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
47 25 2 2 11 4 3 116-87 65
2
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
3
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
4
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
5
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
46 21 6 1 12 3 3 134-115 62
2
Metallurg
46 24 2 1 13 4 2 135-113 60
3
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
4
Tractor
47 14 2 3 22 5 1 109-136 44
5
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
6
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 28 -56 0 0
Andrei Kareyev
gk. 21 -36 0 0
Evgeny Biryukov
df. 46 0 3 3
Shakir Muhamadullin
df. 46 5 11 16
Mikhail Naumenkov
df. 44 6 11 17
Pavel Koledov
df. 42 5 11 16
Grigory Panin
df. 41 3 8 11
Viktor Antipin
df. 37 1 3 4
Yaroslav Tsulygin
df. 35 0 1 1
Rayan Merfi
df. 25 2 10 12
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Sergei Varlov
df. 15 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 46 11 16 27
Nikolai Kulemin
fw. 46 7 13 20
Alexander Chmelevsky
fw. 45 15 12 27
Danil Bashkirov
fw. 45 3 7 10
Sergei Shmelyov
fw. 45 16 18 34
Danil Alalykin
fw. 43 4 5 9
Ivan Drozdov
fw. 39 9 10 19
Alexey Pustozerov
fw. 38 7 2 9
Stepan Sannikov
fw. 34 6 4 10
Vladislav Kartaev
fw. 34 4 4 8
Gleb Kuzmin
fw. 30 1 4 5
Evgeny Timkin
fw. 27 0 2 2
Yegor Suchkov
fw. 25 0 5 5
Artem Pimenov
fw. 17 2 0 2
Daniil Aimurzin
fw. 15 3 5 8
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 27 -47 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 9 -22 0 0
Sergei Ivanov
gk. 4 -1 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 45 9 27 36
Andrei Pedan
df. 44 2 11 13
Igor Odgiganov
df. 42 9 16 25
Nikita Kamalov
df. 34 3 7 10
Stepan Falkovski
df. 32 5 10 15
Arseniy Koromyslov
df. 20 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 18 2 2 4
Georgi Solyannikov
df. 15 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 11 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 6 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 47 14 22 36
Dmitrij Jaskin
fw. 46 29 13 42
Marat Khusnutdinov
fw. 45 9 18 27
Marat Khairullin
fw. 44 21 21 42
Mikhail Vorobyov
fw. 43 10 21 31
Valentin Zykov
fw. 42 7 16 23
Alexander Volkov
fw. 41 11 7 18
Vasili Glotov
fw. 36 5 13 18
Maxim Groshev
fw. 31 3 2 5
Vladislav Tsitsyura
fw. 28 1 3 4
Nikita Komarov
fw. 27 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 26 4 6 10
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Gusev
fw. 22 14 20 34
Emil Galimov
fw. 15 2 4 6
Alexei Ozhgikhin
fw. 14 0 0 0
Nikita Popugaev
fw. 14 0 3 3
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Nikolay Polyakov
fw. 5 1 0 1
Danil Savunov
fw. 4 0 1 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 3 0 0 0
Ivan Demidov
fw. 1 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului