Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Sibir 18 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Sibir

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
29.01.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
CO
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
V
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
Sibir
30.01.23
Amur
Sibir
CO
28.01.23
Admiral
Sibir
PO
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
I
20.01.23
Sibir
Metallurg
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
V
16.01.23
Barys
Sibir
V
14.01.23
Ak Bars
Sibir
CO
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
CO
05.01.23
Sibir
Avangard
V
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Sibir

KHL 2022-2023
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
KHL 2021-2022
10.03.22
Salavat Yulaev
Sibir
08.03.22
Sibir
Salavat Yulaev
06.03.22
Sibir
Salavat Yulaev
04.03.22
Salavat Yulaev
Sibir
02.03.22
Salavat Yulaev
Sibir
27.12.21
Sibir
Salavat Yulaev
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
KHL 2020-2021
12.01.21
Sibir
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 36 -69 0 0
Andrei Kareyev
gk. 25 -44 0 0
Evgeny Biryukov
df. 56 0 4 4
Shakir Muhamadullin
df. 56 5 15 20
Mikhail Naumenkov
df. 55 7 12 19
Pavel Koledov
df. 53 5 13 18
Viktor Antipin
df. 48 1 6 7
Grigory Panin
df. 46 4 8 12
Yaroslav Tsulygin
df. 42 0 2 2
Rayan Merfi
df. 32 4 11 15
Sergei Varlov
df. 22 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 57 13 21 34
Nikolai Kulemin
fw. 57 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 56 19 16 35
Sergei Shmelyov
fw. 56 19 25 44
Danil Alalykin
fw. 54 8 5 13
Danil Bashkirov
fw. 50 3 8 11
Ivan Drozdov
fw. 50 12 14 26
Alexey Pustozerov
fw. 45 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 44 6 4 10
Gleb Kuzmin
fw. 38 1 5 6
Vladislav Kartaev
fw. 38 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 37 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 31 1 7 8
Artem Pimenov
fw. 28 3 2 5
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 34 -68 0 0
Denis Kostin
gk. 27 -55 0 0
Ilya Morozov
df. 57 5 8 13
Yegor Alanov
df. 57 1 11 12
Trevor Murphy
df. 52 8 31 39
Nikita Efremov
df. 50 2 2 4
Michal Cajkovsky
df. 49 7 9 16
Timur Ahiyarov
df. 42 2 2 4
Alexey Solovyov
df. 29 1 2 3
Ilja Pastuhov
df. 27 1 1 2
Denis Alexandrov
df. 23 0 2 2
Taylor Beck
fw. 57 14 36 50
Valentin Pyanov
fw. 57 6 19 25
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 56 5 6 11
Alexander Sharov
fw. 55 27 15 42
Vladimir Butuzov
fw. 55 21 15 36
Nikita Korotkov
fw. 49 8 13 21
Vyacheslav Osnovin
fw. 48 8 14 22
Denis Golybev
fw. 45 7 7 14
Nikita Setdikov
fw. 41 7 10 17
Evgeny Chesalin
fw. 37 1 3 4
Alexei Yakovlev
fw. 36 1 4 5
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Anton Nazarevich
fw. 28 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 26 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 20 1 1 2
Maksim Sushko
fw. 14 2 2 4
Ivan Klimovich
fw. 4 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului