Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Sibir

13 decembrie 2020, 13:30 (EET)
13 decembrie 2020, 13:30 (EET)
Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,319 -53 1 1
Daniil Tarasov
gk. 358 -11 0 0
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0
Evgeny Biryukov
df. 529 1 4 5
Alexander Alexeyev
df. 507 4 4 8
Pavel Koledov
df. 436 0 2 2
Grigory Panin
df. 414 1 2 3
Aleksey Semenov
df. 403 0 2 2
Dmitri Korobov
df. 399 0 6 6
Mikhail Naumenkov
df. 373 3 3 6
Evgeny Lisovets
df. 326 2 2 4
Sakari Manninen
fw. 616 9 15 24
Teemu Hartikainen
fw. 540 16 18 34
Markus Granlund
fw. 528 12 16 28
Dmitry Kugryshev
fw. 483 7 15 22
Aleksandr Kadeykin
fw. 456 6 9 15
Mikhail Vorobyov
fw. 407 5 8 13
Pyotr Khokhryakov
fw. 404 2 4 6
Vladimir Zharkov
fw. 345 1 5 6
Ilya Baranov
fw. 247 5 0 5
Vladislav Kartaev
fw. 235 1 0 1
Vyacheslav Solodukhin
fw. 205 2 0 2
Artem Pimenov
fw. 172 0 3 3
Eduard Gimatov
fw. 134 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 108 1 0 1
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Incerti
Philip Larsen
df. 429 6 11 17
Nu vor juca
Shakir Muhamadullin
df. 400 2 7 9
Rodion Amirov
fw. 320 5 3 8
Danil Bashkirov
fw. 204 2 0 2
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 1,417 -52 0 0
Arseni Akhmetov
gk. 0 0 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 700 3 9 12
Yefim Gurkin
df. 634 5 9 14
Ilya Morozov
df. 384 1 3 4
Konstantin Alexeyev
df. 384 0 8 8
Ilya Hohlov
df. 361 1 5 6
Yaroslav Khabarov
df. 358 2 1 3
Nikolai Timashov
df. 350 2 4 6
Andrey Ermakov
df. 277 1 3 4
Nikolai Demidov
df. 92 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 33 1 0 1
Nikita Efremov
df. 6 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 4 0 0 0
Oleg Li
fw. 569 9 5 14
Alexander Sharov
fw. 564 2 12 14
Egor Milovzorov
fw. 534 6 11 17
Danil Romantsev
fw. 530 5 10 15
Mikael Ruohomaa
fw. 517 8 15 23
Dmitry Sayustov
fw. 506 7 3 10
Juuso Puustinen
fw. 455 12 6 18
Viktor Komarov
fw. 397 5 6 11
Evgeny Chesalin
fw. 370 4 6 10
Nikita Shashkov
fw. 311 5 4 9
Stepan Sannikov
fw. 280 1 1 2
Nikita Korotkov
fw. 279 1 1 2
Vladimir Pervushin
fw. 129 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 121 0 2 2
Mikhail Romaev
fw. 102 0 0 0
Pekka Jormakka
fw. 97 1 0 1
Sergei Dubakin
fw. 67 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 15 0 0 0
Alexei Yakovlev
fw. 5 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Anton Krasotkin
gk. 284 -16 0 0
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
KHL 2019-2020
17.12.19
Salavat Yulaev
Sibir
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
13.01.19
Sibir
Salavat Yulaev
26.12.18
Salavat Yulaev
Sibir
20.11.18
Sibir
Salavat Yulaev
18.09.18
Salavat Yulaev
Sibir
KHL 2017-2018
23.12.17
Sibir
Salavat Yulaev
08.10.17
Salavat Yulaev
Sibir
KHL 2016-2017
30.10.16
Salavat Yulaev
Sibir
6
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V
Sibir
03.12.20
Sibir
HC Sochi
CO
01.12.20
Sibir
HC Spartak
V
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
V
23.11.20
CSKA
Sibir
V
17.11.20
Sibir
Torpedo
V
15.11.20
Sibir
Metallurg
V
13.11.20
Sibir
Avangard
I
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
V
26.10.20
Sibir
Barys
V
21.10.20
Sibir
Tractor
V
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide