Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Neftekhimik 29 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Salavat Yulaev — Neftekhimik

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.80 3.90 3.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
V
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
Neftekhimik
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
V
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
I
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Neftekhimik

KHL 2022-2023
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2021-2022
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2020-2021
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2018-2019
05.11.18
Neftekhimik
Salavat Yulaev
16.09.18
Salavat Yulaev
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
15
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
16
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
17
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
18
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
6
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
7
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
8
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
9
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
10
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
13
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-12 4
19
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
20
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
21
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
16
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
HC Dinamo Minsk
29 9 2 1 10 3 4 80-92 31
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
5
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
6
Torpedo
28 11 2 2 10 2 1 72-64 33
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
8
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
9
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 35 -67 0 0
Andrei Kareyev
gk. 25 -44 0 0
Evgeny Biryukov
df. 55 0 4 4
Shakir Muhamadullin
df. 55 5 15 20
Mikhail Naumenkov
df. 54 7 11 18
Pavel Koledov
df. 52 5 13 18
Viktor Antipin
df. 47 1 4 5
Grigory Panin
df. 46 4 8 12
Yaroslav Tsulygin
df. 42 0 2 2
Rayan Merfi
df. 31 3 11 14
Sergei Varlov
df. 21 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 56 13 20 33
Nikolai Kulemin
fw. 56 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 55 18 15 33
Sergei Shmelyov
fw. 55 19 25 44
Danil Alalykin
fw. 53 7 5 12
Danil Bashkirov
fw. 49 3 7 10
Ivan Drozdov
fw. 49 12 14 26
Alexey Pustozerov
fw. 44 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 44 6 4 10
Gleb Kuzmin
fw. 37 1 5 6
Vladislav Kartaev
fw. 37 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 36 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 31 1 7 8
Artem Pimenov
fw. 27 3 2 5
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 26 -61 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 20 -52 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 54 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 53 0 7 7
Kirill Vorobiev
df. 51 2 4 6
Maxim Berezin
df. 51 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 45 4 9 13
Ruslan Petrishchev
df. 39 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 36 2 9 11
Maxim Goncharov
df. 28 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 24 1 0 1
Evgeny Mityakin
fw. 56 10 14 24
Ansel Galimov
fw. 55 11 11 22
Pavel Poryadin
fw. 55 16 12 28
Mikhail Nazarov
fw. 54 5 16 21
Anthony Camara
fw. 53 14 16 30
Vyacheslav Leshchenko
fw. 51 13 15 28
Andrey Chivilev
fw. 50 10 10 20
Andrey Belozerov
fw. 49 10 12 22
Egor Popov
fw. 46 5 9 14
Sergei Kuptsov
fw. 38 2 3 5
Bulat Shafigullin
fw. 30 4 9 13
Ilya Fedotov
fw. 30 9 3 12
Rafael Bikmullin
fw. 28 2 2 4
Hunter Shinkaruk
fw. 17 2 3 5
Alexander Protapovich
fw. 15 0 1 1
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Semyon Kizimov
fw. 10 3 4 7
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului