6:2
Salavat Yulaev — Neftekhimik Meci incheiat 25 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
5 decembrie, 13:30
 
Salavat Yulaev
HC Dynamo
Urmatorul meci pentru Neftekhimik
7 decembrie, 18:00
 
Neftekhimik
Kunlun RS
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Neftekhimik

25 noiembrie 2020, 16:00 (EET)
25 noiembrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Arbitru: Denis Bondar, Vladimir Bukin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Daniil Tarasov
gk. 111 -5 0 0
Evgeny Biryukov
df. 480 1 4 5
Alexander Alexeyev
df. 426 2 3 5
Philip Larsen
df. 369 5 10 15
Shakir Muhamadullin
df. 369 2 7 9
Dmitri Korobov
df. 364 0 6 6
Grigory Panin
df. 337 1 2 3
Evgeny Lisovets
df. 291 1 2 3
Sakari Manninen
fw. 530 8 13 21
Teemu Hartikainen
fw. 458 15 15 30
Markus Granlund
fw. 438 10 14 24
Dmitry Kugryshev
fw. 428 7 13 20
Aleksandr Kadeykin
fw. 397 6 7 13
Nikita Soshnikov
fw. 353 4 13 17
Mikhail Vorobyov
fw. 350 5 5 10
Pyotr Khokhryakov
fw. 344 2 2 4
Vladimir Zharkov
fw. 294 1 5 6
Rodion Amirov
fw. 292 3 3 6
Vladislav Kartaev
fw. 195 1 0 1
Danil Bashkirov
fw. 179 2 0 2
Vyacheslav Solodukhin
fw. 162 2 0 2
Nu vor juca
Juha Metsola
gk. 1,319 -53 1 1
Pavel Koledov
df. 377 0 2 2
Aleksey Semenov
df. 374 0 2 2
Ilya Baranov
fw. 233 5 0 5
Artem Pimenov
fw. 165 0 3 3
Eduard Gimatov
fw. 114 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 108 1 0 1
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 6 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 2 0 0 0
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Ivannikov
gk. 836 -47 0 0
Konstantin Barulin
gk. 778 -44 0 0
Alexei Volgin
df. 540 3 9 12
Otso Rantakari
df. 501 2 6 8
Alexander Osipov
df. 473 3 4 7
Alexander Bryntsev
df. 372 1 3 4
Mikhail Sidorov
df. 179 0 1 1
Kirill Vorobiev
df. 71 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 31 0 0 0
Ildar Shiksatdarov
fw. 420 2 6 8
Libor Hudacek
fw. 398 7 11 18
Marat Khairullin
fw. 392 6 7 13
Rafael Bikmullin
fw. 359 4 7 11
Alexander Kucheryavenko
fw. 358 7 5 12
Timur Sharifyanov
fw. 307 0 4 4
Bulat Shafigullin
fw. 289 1 3 4
Vladimir Galuzin
fw. 289 4 2 6
Pavel Poryadin
fw. 251 6 8 14
Daniel Butsayev
fw. 218 3 3 6
Andrey Chivilev
fw. 155 2 1 3
Mikhail Byakin
fw. 118 2 1 3
Jonas Enlund
fw. 107 1 0 1
Nu vor juca
Alexander Loginov
df. 415 0 1 1
Timur Khafizov
fw. 291 2 0 2
Andrei Kostitsyn
fw. 268 1 5 6
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 162 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 151 0 0 0
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 70 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.45
4.85
5.75
2.82
1.42
1.20
7.50
10.50
4.60
1.18
1.40
6.00
6.00
2.85
1.40
1.40
5.50
5.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2018-2019
05.11.18
Neftekhimik
Salavat Yulaev
16.09.18
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2017-2018
27.11.17
Neftekhimik
Salavat Yulaev
03.09.17
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2016-2017
02.01.17
Neftekhimik
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
09.11.16
Salavat Yulaev
Neftekhimik
4
:
1
KHL 2015-2016
17.02.16
Neftekhimik
Salavat Yulaev
2
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V
Neftekhimik
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
SKA
29 17 1 0 8 1 2 91-67 39
3
Lokomotiv
28 14 2 2 7 2 1 77-48 39
4
HC Dynamo
28 13 2 0 9 2 2 81-72 34
5
HC Dinamo Minsk
28 10 4 2 10 1 1 75-73 34
6
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
7
Severstal
28 10 3 2 11 1 1 61-73 32
8
Jokerit
22 12 2 0 7 1 0 76-51 29
9
Vityaz
28 9 2 2 14 0 1 77-83 27
10
HC Sochi
28 6 1 0 16 3 2 55-93 19
11
HC Dinamo Riga
26 2 1 1 18 2 2 43-82 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
30 15 2 3 6 3 1 91-70 44
2
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avtomobilist
27 13 3 1 6 1 3 87-68 38
5
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
6
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
7
Torpedo
28 7 2 3 12 3 1 78-86 28
8
Sibir
29 11 1 0 14 0 3 78-86 27
9
Amur
31 8 3 1 17 0 2 69-93 26
10
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
11
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
12
Kunlun RS
28 5 0 0 20 2 1 63-102 13
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
29 17 1 0 8 1 2 91-67 39
2
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
3
Severstal
28 10 3 2 11 1 1 61-73 32
4
Jokerit
22 12 2 0 7 1 0 76-51 29
5
Vityaz
28 9 2 2 14 0 1 77-83 27
6
HC Sochi
28 6 1 0 16 3 2 55-93 19
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
2
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
3
Sibir
29 11 1 0 14 0 3 78-86 27
4
Amur
31 8 3 1 17 0 2 69-93 26
5
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
6
Kunlun RS
28 5 0 0 20 2 1 63-102 13
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
Lokomotiv
28 14 2 2 7 2 1 77-48 39
3
HC Dynamo
28 13 2 0 9 2 2 81-72 34
4
HC Dinamo Minsk
28 10 4 2 10 1 1 75-73 34
5
HC Dinamo Riga
26 2 1 1 18 2 2 43-82 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
30 15 2 3 6 3 1 91-70 44
2
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
3
Avtomobilist
27 13 3 1 6 1 3 87-68 38
4
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
5
Torpedo
28 7 2 3 12 3 1 78-86 28
6
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
Ak Bars
30 15 2 3 6 3 1 91-70 44
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
5
SKA
29 17 1 0 8 1 2 91-67 39
6
Lokomotiv
28 14 2 2 7 2 1 77-48 39
7
Avtomobilist
27 13 3 1 6 1 3 87-68 38
8
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
9
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
10
HC Dynamo
28 13 2 0 9 2 2 81-72 34
11
HC Dinamo Minsk
28 10 4 2 10 1 1 75-73 34
12
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
13
Severstal
28 10 3 2 11 1 1 61-73 32
14
Jokerit
22 12 2 0 7 1 0 76-51 29
15
Torpedo
28 7 2 3 12 3 1 78-86 28
16
Sibir
29 11 1 0 14 0 3 78-86 27
17
Vityaz
28 9 2 2 14 0 1 77-83 27
18
Amur
31 8 3 1 17 0 2 69-93 26
19
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
20
HC Sochi
28 6 1 0 16 3 2 55-93 19
21
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
22
Kunlun RS
28 5 0 0 20 2 1 63-102 13
23
HC Dinamo Riga
26 2 1 1 18 2 2 43-82 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
2
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 16-7 8
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
4
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 13-10 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
6
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 1 0 0 12-10 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 1 0 18-13 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
9
Salavat Yulaev
5 1 1 1 1 1 0 15-13 7
10
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 15-9 6
11
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 12-14 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 16-13 6
14
Severstal
5 2 0 0 2 1 0 10-12 5
15
HC Dinamo Riga
5 1 1 0 2 1 0 14-19 5
16
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 8-14 5
17
Metallurg
5 0 0 1 2 2 0 7-12 4
18
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 7-12 3
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-19 3
20
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-14 2
21
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 10-21 2
22
Kunlun RS
5 0 0 0 4 1 0 14-24 1
23
Barys
5 0 0 0 4 0 1 8-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
2
Avangard
13 10 1 0 0 0 2 43-20 24
3
Ak Bars
14 9 1 1 1 1 1 45-28 24
4
Lokomotiv
15 8 1 1 4 0 1 45-30 21
5
SKA
16 8 1 0 6 0 1 46-41 19
6
Salavat Yulaev
14 6 1 2 4 1 0 42-37 19
7
Tractor
13 7 1 0 3 1 1 38-25 18
8
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
9
Torpedo
14 7 0 0 3 3 1 47-41 18
10
Avtomobilist
12 5 2 0 1 1 3 40-27 18
11
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
12
HC Dinamo Minsk
15 4 3 1 6 1 0 34-36 17
13
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 43-33 16
14
Metallurg
15 7 0 0 7 1 0 37-37 15
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
17
Severstal
15 6 1 0 8 0 0 31-41 14
18
Barys
12 3 0 1 4 2 2 27-34 12
19
Vityaz
15 4 0 1 9 0 1 38-53 11
20
Kunlun RS
12 4 0 0 6 1 1 34-42 10
21
Neftekhimik
16 3 1 1 11 0 0 36-52 10
22
HC Dinamo Riga
13 2 0 1 8 1 1 22-27 8
23
HC Sochi
13 2 0 0 7 2 2 27-45 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
2
CSKA
14 8 1 2 3 0 0 46-33 22
3
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
4
Avtomobilist
15 8 1 1 5 0 0 47-41 20
5
Ak Bars
16 6 1 2 5 2 0 46-42 20
6
Metallurg
14 5 0 4 3 2 0 36-30 20
7
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
8
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
9
Lokomotiv
13 6 1 1 3 2 0 32-18 18
10
Severstal
13 4 2 2 3 1 1 30-32 18
11
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
12
HC Spartak
14 6 1 0 5 0 2 35-40 16
13
Avangard
15 6 0 0 5 3 1 39-36 16
14
Vityaz
13 5 2 1 5 0 0 39-30 16
15
Jokerit
11 5 2 0 3 1 0 34-29 15
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
18
Amur
16 2 2 1 10 0 1 35-60 11
19
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
20
Sibir
13 4 0 0 8 0 1 33-36 9
21
Neftekhimik
11 4 0 0 7 0 0 24-40 8
22
HC Dinamo Riga
13 0 1 0 10 1 1 21-55 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
KHL
Week 12
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide