5:1
Salavat Yulaev — Neftekhimik Meci incheiat 11 septembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Neftekhimik 11 septembrie 2021

Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Arbitru: Alexey Vasiliev, Sergey Kulakov

Betting bonuses for meeting Salavat Yulaev - Neftekhimik

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 179 -4 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 60 -2 0 0
Philip Larsen
df. 70 0 1 1
Dinar Khafizullin
df. 62 0 0 0
Pavel Koledov
df. 60 0 2 2
Grigory Panin
df. 55 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 55 0 0 0
Andrei Zubarev
df. 54 1 0 1
Mikhail Naumenkov
df. 45 0 2 2
Evgeny Biryukov
df. 43 0 1 1
Sakari Manninen
fw. 76 1 3 4
Markus Granlund
fw. 75 1 4 5
Aleksandr Kadeykin
fw. 64 2 4 6
Nikolai Kulemin
fw. 64 4 1 5
Sergei Shmelyov
fw. 63 2 2 4
Danil Bashkirov
fw. 62 1 3 4
Geoff Platt
fw. 57 2 2 4
Teemu Hartikainen
fw. 54 2 0 2
Alexey Pustozerov
fw. 45 1 0 1
Danil Alalykin
fw. 30 0 0 0
Viktor Tikhonov
fw. 10 0 0 0
Pyotr Khokhryakov
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Artem Pimenov
fw. 30 1 0 1
Stepan Sannikov
fw. 28 0 1 1
Evgeny Lisovets
df. 9 0 0 0
Gleb Kuzmin
fw. 8 0 0 0
Rodion Amirov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kartaev
fw. 0 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Frans Tuohimaa
gk. 180 -5 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 0 0 0 0
Lukas Klok
df. 67 1 3 4
Ronald Knot
df. 54 1 0 1
Mikhail Sidorov
df. 52 0 0 0
Kirill Vorobiev
df. 41 1 0 1
Maxim Berezin
df. 41 1 0 1
Ivan Glazkov
df. 40 0 1 1
Aleksey Puzanov
df. 32 1 0 1
Bulat Shafigullin
fw. 60 0 1 1
Marat Khairullin
fw. 56 2 2 4
Andrey Chivilev
fw. 54 0 1 1
Rafael Bikmullin
fw. 48 1 0 1
Timur Khafizov
fw. 48 0 1 1
Pavel Poryadin
fw. 47 1 2 3
Libor Hudacek
fw. 46 0 1 1
Dan Sexton
fw. 44 1 1 2
Danila Popov
fw. 37 1 1 2
Ansel Galimov
fw. 33 0 3 3
Egor Popov
fw. 32 1 1 2
Vladislav Shutov
fw. 25 1 1 2
Raul Yakupov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Belyayev
fw. 0 0 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Evgeny Mityakin
fw. 0 0 0 0
Gleb Semyonov
df. 0 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 0 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.53
4.70
4.90
2.57
1.50
1.25
6.25
9.50
2.75
1.44
1.45
5.75
5.50
2.55
1.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2018-2019
05.11.18
Neftekhimik
Salavat Yulaev
16.09.18
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2017-2018
27.11.17
Neftekhimik
Salavat Yulaev
03.09.17
Salavat Yulaev
Neftekhimik
KHL 2016-2017
02.01.17
Neftekhimik
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
09.11.16
Salavat Yulaev
Neftekhimik
4
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
03.09.21
Barys
Salavat Yulaev
V
Neftekhimik
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Spartak
5 3 1 0 1 0 0 15-7 8
2
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 12-9 8
3
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
4
SKA
4 2 0 1 1 0 0 18-11 6
5
Vityaz
4 1 0 0 0 3 0 14-14 5
6
HC Dinamo Minsk
4 2 0 0 2 0 0 10-10 4
7
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-11 4
8
HC Sochi
4 1 1 0 2 0 0 12-11 4
9
Jokerit
4 1 1 0 2 0 0 13-16 4
10
Lokomotiv
4 1 0 0 2 0 1 10-13 3
11
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
12
Kunlun RS
4 1 0 0 3 0 0 15-20 2
13
HC Dinamo Riga
4 1 0 0 3 0 0 11-17 2
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 18-6 8
2
Tractor
4 1 1 1 0 1 0 15-9 7
3
Neftekhimik
3 3 0 0 0 0 0 13-5 6
4
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 14-13 6
5
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-10 6
6
Ak Bars
5 1 1 0 2 1 0 10-10 5
7
Avtomobilist
4 2 0 0 2 0 0 10-13 4
8
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
9
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
10
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
11
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Spartak
5 3 1 0 1 0 0 15-7 8
2
SKA
4 2 0 1 1 0 0 18-11 6
3
Vityaz
4 1 0 0 0 3 0 14-14 5
4
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-11 4
5
HC Sochi
4 1 1 0 2 0 0 12-11 4
6
Jokerit
4 1 1 0 2 0 0 13-16 4
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 18-6 8
2
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-10 6
3
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
4
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
5
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
6
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 12-9 8
2
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
3
HC Dinamo Minsk
4 2 0 0 2 0 0 10-10 4
4
Lokomotiv
4 1 0 0 2 0 1 10-13 3
5
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
6
HC Dinamo Riga
4 1 0 0 3 0 0 11-17 2
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
4 1 1 1 0 1 0 15-9 7
2
Neftekhimik
3 3 0 0 0 0 0 13-5 6
3
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 14-13 6
4
Ak Bars
5 1 1 0 2 1 0 10-10 5
5
Avtomobilist
4 2 0 0 2 0 0 10-13 4
6
Kunlun RS
4 1 0 0 3 0 0 15-20 2
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 18-6 8
2
HC Spartak
5 3 1 0 1 0 0 15-7 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 12-9 8
4
Tractor
4 1 1 1 0 1 0 15-9 7
5
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
6
Neftekhimik
3 3 0 0 0 0 0 13-5 6
7
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 14-13 6
8
SKA
4 2 0 1 1 0 0 18-11 6
9
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-10 6
10
Ak Bars
5 1 1 0 2 1 0 10-10 5
11
Vityaz
4 1 0 0 0 3 0 14-14 5
12
HC Dinamo Minsk
4 2 0 0 2 0 0 10-10 4
13
Avtomobilist
4 2 0 0 2 0 0 10-13 4
14
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-11 4
15
HC Sochi
4 1 1 0 2 0 0 12-11 4
16
Jokerit
4 1 1 0 2 0 0 13-16 4
17
Lokomotiv
4 1 0 0 2 0 1 10-13 3
18
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
19
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
20
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
21
Kunlun RS
4 1 0 0 3 0 0 15-20 2
22
HC Dinamo Riga
4 1 0 0 3 0 0 11-17 2
23
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
24
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 18-6 8
2
HC Spartak
5 3 1 0 1 0 0 15-7 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 12-9 8
4
Tractor
4 1 1 1 0 1 0 15-9 7
5
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
6
Neftekhimik
3 3 0 0 0 0 0 13-5 6
7
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 14-13 6
8
SKA
4 2 0 1 1 0 0 18-11 6
9
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-10 6
10
Ak Bars
5 1 1 0 2 1 0 10-10 5
11
Vityaz
4 1 0 0 0 3 0 14-14 5
12
HC Dinamo Minsk
4 2 0 0 2 0 0 10-10 4
13
Avtomobilist
4 2 0 0 2 0 0 10-13 4
14
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-11 4
15
HC Sochi
4 1 1 0 2 0 0 12-11 4
16
Jokerit
4 1 1 0 2 0 0 13-16 4
17
Lokomotiv
4 1 0 0 2 0 1 10-13 3
18
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
19
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
20
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
21
Kunlun RS
4 1 0 0 3 0 0 15-20 2
22
HC Dinamo Riga
4 1 0 0 3 0 0 11-17 2
23
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
24
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
2
Neftekhimik
3 3 0 0 0 0 0 13-5 6
3
HC Spartak
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
4
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
5
CSKA
2 2 0 0 0 0 0 6-3 4
6
HC Sochi
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
7
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
8
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
9
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
10
SKA
2 1 0 0 1 0 0 11-6 2
11
Salavat Yulaev
1 1 0 0 0 0 0 2-1 2
12
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
13
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
14
Jokerit
1 0 1 0 0 0 0 5-4 2
15
Tractor
1 0 1 0 0 0 0 3-2 2
16
Metallurg
2 0 1 0 1 0 0 6-10 2
17
Vityaz
1 0 0 0 0 1 0 1-2 1
18
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
HC Dinamo Minsk
1 0 0 0 1 0 0 1-2 0
22
Kunlun RS
2 0 0 0 2 0 0 10-12 0
23
HC Dinamo Riga
1 0 0 0 1 0 0 1-6 0
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
2
Tractor
3 1 0 1 0 1 0 12-7 5
3
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
4
Avtomobilist
2 2 0 0 0 0 0 6-3 4
5
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
6
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 6-6 4
7
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
8
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
9
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
10
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
11
HC Spartak
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
12
Torpedo
1 1 0 0 0 0 0 3-1 2
13
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
14
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
15
Jokerit
3 1 0 0 2 0 0 8-12 2
16
Ak Bars
1 0 1 0 0 0 0 2-1 2
17
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
18
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Sochi
1 0 0 0 1 0 0 1-2 0
23
Lokomotiv
1 0 0 0 1 0 0 1-3 0
24
Avangard
1 0 0 0 1 0 0 2-5 0
Comentarii
KHL
Week 2