Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:5
Salavat Yulaev — Lokomotiv Meci incheiat 26 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
27 februarie 2021, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Lokomotiv

26 octombrie 2020, 16:00 (EET)
26 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Arbitru: , Roman Shchenyov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 785 -34 0 0
Daniil Tarasov
gk. 99 -2 0 0
Evgeny Biryukov
df. 336 1 1 2
Dmitri Korobov
df. 307 0 5 5
Aleksey Semenov
df. 285 0 2 2
Alexander Alexeyev
df. 270 2 3 5
Pavel Koledov
df. 263 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 262 2 5 7
Philip Larsen
df. 198 3 4 7
Grigory Panin
df. 169 1 0 1
Sakari Manninen
fw. 345 3 10 13
Dmitry Kugryshev
fw. 329 5 12 17
Mikhail Vorobyov
fw. 313 4 5 9
Teemu Hartikainen
fw. 280 10 8 18
Aleksandr Kadeykin
fw. 254 5 5 10
Markus Granlund
fw. 249 7 10 17
Rodion Amirov
fw. 238 3 3 6
Pyotr Khokhryakov
fw. 234 2 2 4
Nikita Soshnikov
fw. 224 2 10 12
Vladimir Zharkov
fw. 187 1 3 4
Vladislav Kartaev
fw. 85 1 0 1
Vyacheslav Solodukhin
fw. 78 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Evgeny Lisovets
df. 250 1 2 3
Ilya Baranov
fw. 179 4 0 4
Eduard Gimatov
fw. 114 0 0 0
Artem Pimenov
fw. 110 0 1 1
Danil Alalykin
fw. 107 1 0 1
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Danil Bashkirov
fw. 77 1 0 1
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 6 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 2 0 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 493 -8 0 0
Ilya Konovalov
gk. 413 -15 0 0
Aleksey Marchenko
df. 373 1 3 4
Rushan Rafikov
df. 311 1 5 6
Atte Ohtamaa
df. 291 2 2 4
Maxim Osipov
df. 288 2 4 6
Nikita Cherepanov
df. 273 2 1 3
Anton Malyshev
df. 212 0 4 4
Daniil Misyul
df. 104 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 278 4 3 7
Vladimir Tkachyov
fw. 268 4 7 11
Egor Korshkov
fw. 267 6 6 12
Pavel Kraskovskiy
fw. 261 4 5 9
Artur Kayumov
fw. 255 4 5 9
Pavel Kudryavtsev
fw. 249 0 3 3
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 238 2 7 9
Georgy Ivanov
fw. 213 0 8 8
Andre Petersson
fw. 205 5 2 7
Anton Lander
fw. 200 4 1 5
Egor Averin
fw. 191 2 2 4
Nikolai Kovalenko
fw. 92 2 1 3
Maxim Berezkin
fw. 72 0 1 1
Nu vor juca
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksandr Darin
fw. 72 1 2 3
Artem Ilyenko
fw. 68 2 2 4
Roman Savchenko
df. 61 1 0 1
Denis Barantsev
df. 47 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 44 0 0 0
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
Ilya Lubushkin
df. 0 0 0 0
Vladislav Okoryak
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.45
3.75
2.52
2.25
1.63
2.38
3.90
2.55
2.25
1.65
2.45
4.05
2.55
2.20
1.64
2.40
4.00
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
24.12.18
Salavat Yulaev
Lokomotiv
06.09.18
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
10.12.17
Salavat Yulaev
Lokomotiv
17.11.17
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2016-2017
26.01.17
Lokomotiv
Salavat Yulaev
5
:
3
26.11.16
Salavat Yulaev
Lokomotiv
1
:
2
KHL 2015-2016
06.12.15
Lokomotiv
Salavat Yulaev
1
:
3
16.11.15
Salavat Yulaev
Lokomotiv
2
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V
Lokomotiv
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
8
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
6
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
7
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
16
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
17
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
16
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
19
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
20
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
4
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
5
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
6
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
7
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
8
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
4
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
5
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
6
Lokomotiv
9 5 1 1 2 0 0 25-12 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0