Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:0
Salavat Yulaev — Kunlun RS Meci incheiat 20 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Kunlun RS

20 noiembrie 2019, 17:00 (EET)
20 noiembrie 2019, 17:00 (EET)
Arbitru: , Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Nikolai Tsulygin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,445 -46 0 0
Andrei Kareyev
gk. 310 -12 0 0
Philip Larsen
df. 603 5 12 17
Pavel Koledov
df. 488 1 4 5
Mikhail Pashnin
df. 432 2 1 3
Grigory Panin
df. 381 1 3 4
Zakhar Arzamastsev
df. 339 2 3 5
Aleksey Semenov
df. 126 0 0 0
Teemu Hartikainen
fw. 582 9 7 16
Linus Omark
fw. 569 7 20 27
Nikita Soshnikov
fw. 533 14 7 21
Alexander Burmistrov
fw. 469 2 6 8
Pyotr Khokhryakov
fw. 439 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 373 6 11 17
Aleksandr Kadeykin
fw. 357 5 6 11
Vladimir Zharkov
fw. 342 2 5 7
Maxim Mayorov
fw. 266 3 0 3
Vladislav Kartaev
fw. 214 2 0 2
Eduard Gimatov
fw. 157 0 1 1
Vyacheslav Solodukhin
fw. 155 0 0 0
Rodion Amirov
fw. 115 0 1 1
Nu vor juca
Sakari Manninen
fw. 555 3 12 15
Artem Sergeev
df. 524 0 5 5
Evgeny Lisovets
df. 267 1 0 1
Stanislav Gareyev
df. 129 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 124 1 2 3
Shakir Muhamadullin
df. 39 0 1 1
Artem Pimenov
fw. 5 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 1 1 0 1
Kunlun RS

Curt Fraser
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 854 -34 0 0
Simon Hrubec
gk. 798 -30 1 1
Andrey Shustr
df. 600 0 5 5
Trevor Merfi
df. 586 4 6 10
Victor Bartley
df. 424 2 3 5
Ryan Sproul
df. 176 1 2 3
Jaison Fram
df. 167 2 3 5
Griffin Ranhart
df. 139 0 1 1
Adam Craknell
fw. 483 5 10 15
Andrew Miller
fw. 438 7 10 17
Spencer Foo
fw. 425 4 6 10
Tyler Wong
fw. 412 7 6 13
Cory Kane
fw. 409 2 2 4
Brandon DeFazio
fw. 353 1 2 3
Itan Verek
fw. 336 6 3 9
Olli Palola
fw. 319 1 3 4
Wojtek Wolski
fw. 256 2 2 4
Dávid Bondra
fw. 153 1 2 3
Garet Hunt
fw. 106 0 0 0
Devante Smith-Pelly
fw. 51 0 0 0
Nu vor juca
Gilbert Brule
fw. 400 3 8 11
Brandon Yip
fw. 393 5 6 11
Jeik Chelios
df. 382 1 4 5
Lukas Lockhart
fw. 378 5 1 6
Denis Osipov
df. 262 0 2 2
Mikael Tam
df. 140 0 0 0
Robert She
df. 32 0 0 0
Muse John
gk. 31 -2 0 0
Arturs Salija
df. 15 0 0 0
Brayden Jaw
fw. 12 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.72
4.10
4.20
1.86
1.90
1.67
4.35
4.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
KHL 2018-2019
24.01.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
22.01.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
08.01.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
28.12.18
Salavat Yulaev
Kunlun RS
KHL 2017-2018
02.11.17
Kunlun RS
Salavat Yulaev
28.08.17
Salavat Yulaev
Kunlun RS
KHL 2016-2017
08.12.16
Salavat Yulaev
Kunlun RS
4
:
4
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
18.11.19
Avangard
Salavat Yulaev
I
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
14.11.19
CSKA
Salavat Yulaev
V
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
CO
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
CO
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
V
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
I
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
V
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
V
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
I
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
I
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
I
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
PS
Kunlun RS
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
V
15.11.19
Kunlun RS
SKA
PO
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
V
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
V
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
V
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
PO
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
I
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
I
03.10.19
Amur
Kunlun RS
I
30.09.19
Barys
Kunlun RS
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
I
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
PO
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
09.09.19
Kunlun RS
Barys
I
08.09.19
Kunlun RS
Barys
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
CS

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
28 16 1 2 6 3 0 84-46 41
2
SKA
30 10 4 3 9 2 2 72-61 38
3
HC Dynamo
29 15 2 0 9 1 2 83-69 37
4
Torpedo
31 11 4 2 12 0 2 90-82 36
5
Vityaz
28 11 1 3 8 2 3 65-63 35
6
HC Spartak
29 10 2 3 10 3 1 75-73 34
7
Jokerit
27 10 3 1 9 3 1 73-73 32
8
Lokomotiv
28 12 2 1 13 0 0 73-70 30
9
HC Sochi
28 9 1 0 13 4 1 54-69 25
10
Severstal
29 4 2 3 14 4 2 55-77 24
11
HC Dinamo Minsk
28 5 2 1 13 3 4 67-92 23
12
HC Dinamo Riga
29 7 3 0 17 1 1 52-88 22
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 21 1 0 5 0 1 90-46 45
2
Avangard
29 15 1 2 7 2 2 75-58 40
3
Salavat Yulaev
29 12 3 1 10 0 3 70-64 35
4
Barys
27 11 3 1 7 5 0 56-51 35
5
Metallurg
30 11 2 1 11 2 3 69-67 33
6
Neftekhimik
31 10 2 3 13 2 1 77-80 33
7
Sibir
27 13 1 0 9 2 2 56-58 32
8
Admiral
27 9 3 3 10 1 1 60-62 32
9
Avtomobilist
27 9 4 1 10 3 0 68-70 31
10
Kunlun RS
28 10 1 2 12 3 0 61-66 29
11
Amur
28 10 0 1 13 3 1 49-59 26
12
Tractor
31 8 2 0 19 1 1 53-83 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
30 10 4 3 9 2 2 72-61 38
2
HC Dynamo
29 15 2 0 9 1 2 83-69 37
3
HC Spartak
29 10 2 3 10 3 1 75-73 34
4
Jokerit
27 10 3 1 9 3 1 73-73 32
5
Severstal
29 4 2 3 14 4 2 55-77 24
6
HC Dinamo Riga
29 7 3 0 17 1 1 52-88 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
29 15 1 2 7 2 2 75-58 40
2
Salavat Yulaev
29 12 3 1 10 0 3 70-64 35
3
Barys
27 11 3 1 7 5 0 56-51 35
4
Admiral
27 9 3 3 10 1 1 60-62 32
5
Kunlun RS
28 10 1 2 12 3 0 61-66 29
6
Amur
28 10 0 1 13 3 1 49-59 26
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
28 16 1 2 6 3 0 84-46 41
2
Torpedo
31 11 4 2 12 0 2 90-82 36
3
Vityaz
28 11 1 3 8 2 3 65-63 35
4
Lokomotiv
28 12 2 1 13 0 0 73-70 30
5
HC Sochi
28 9 1 0 13 4 1 54-69 25
6
HC Dinamo Minsk
28 5 2 1 13 3 4 67-92 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 21 1 0 5 0 1 90-46 45
2
Metallurg
30 11 2 1 11 2 3 69-67 33
3
Neftekhimik
31 10 2 3 13 2 1 77-80 33
4
Sibir
27 13 1 0 9 2 2 56-58 32
5
Avtomobilist
27 9 4 1 10 3 0 68-70 31
6
Tractor
31 8 2 0 19 1 1 53-83 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 21 1 0 5 0 1 90-46 45
2
CSKA
28 16 1 2 6 3 0 84-46 41
3
Avangard
29 15 1 2 7 2 2 75-58 40
4
SKA
30 10 4 3 9 2 2 72-61 38
5
HC Dynamo
29 15 2 0 9 1 2 83-69 37
6
Torpedo
31 11 4 2 12 0 2 90-82 36
7
Salavat Yulaev
29 12 3 1 10 0 3 70-64 35
8
Barys
27 11 3 1 7 5 0 56-51 35
9
Vityaz
28 11 1 3 8 2 3 65-63 35
10
HC Spartak
29 10 2 3 10 3 1 75-73 34
11
Metallurg
30 11 2 1 11 2 3 69-67 33
12
Neftekhimik
31 10 2 3 13 2 1 77-80 33
13
Sibir
27 13 1 0 9 2 2 56-58 32
14
Jokerit
27 10 3 1 9 3 1 73-73 32
15
Admiral
27 9 3 3 10 1 1 60-62 32
16
Avtomobilist
27 9 4 1 10 3 0 68-70 31
17
Lokomotiv
28 12 2 1 13 0 0 73-70 30
18
Kunlun RS
28 10 1 2 12 3 0 61-66 29
19
Amur
28 10 0 1 13 3 1 49-59 26
20
HC Sochi
28 9 1 0 13 4 1 54-69 25
21
Severstal
29 4 2 3 14 4 2 55-77 24
22
HC Dinamo Minsk
28 5 2 1 13 3 4 67-92 23
23
Tractor
31 8 2 0 19 1 1 53-83 22
24
HC Dinamo Riga
29 7 3 0 17 1 1 52-88 22
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 3 1 0 0 1 0 20-12 9
2
Torpedo
5 3 0 1 0 0 1 24-15 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-6 8
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
5
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
6
SKA
5 1 2 1 1 0 0 13-9 8
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-12 7
8
Admiral
5 2 0 1 1 1 0 13-11 7
9
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
10
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 8-9 6
11
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 19-18 6
13
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 1 1 1 12-9 6
14
HC Spartak
5 1 1 1 2 0 0 14-12 6
15
Barys
5 0 2 0 1 2 0 10-13 6
16
Amur
5 2 0 0 2 0 1 13-13 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 0 1 14-22 5
19
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 18-20 4
20
CSKA
5 1 0 0 2 2 0 9-14 4
21
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 10-19 3
22
Severstal
5 0 1 0 3 1 0 5-12 3
23
Tractor
5 0 0 0 5 0 0 10-23 0
24
Sibir
5 0 0 0 5 0 0 6-20 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
16 9 2 0 3 1 1 47-34 24
3
Torpedo
16 8 3 0 4 0 1 47-33 23
4
Sibir
14 9 1 0 3 1 0 33-22 21
5
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
6
Avangard
13 9 0 0 2 0 2 36-29 20
7
Lokomotiv
17 8 2 0 7 0 0 45-40 20
8
Metallurg
15 7 1 1 4 1 1 38-30 20
9
Neftekhimik
14 6 1 2 4 0 1 44-36 19
10
CSKA
14 7 1 0 4 2 0 40-28 18
11
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
12
Amur
14 8 0 0 5 1 0 27-26 17
13
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
14
Barys
14 5 2 0 4 3 0 31-30 17
15
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 5 1 2 37-40 17
16
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
17
Kunlun RS
15 5 1 1 6 2 0 29-32 16
18
Admiral
13 5 0 2 4 1 1 28-27 16
19
HC Dinamo Riga
15 5 2 0 7 1 0 28-31 15
20
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
21
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
22
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
23
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
24
Tractor
14 3 0 0 9 1 1 29-45 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
SKA
16 6 3 2 4 1 0 39-28 23
3
HC Spartak
16 6 2 2 4 2 0 43-36 22
4
Avangard
16 6 1 2 5 2 0 39-29 20
5
Ak Bars
14 9 0 0 4 0 1 46-25 19
6
Jokerit
15 6 2 0 4 2 1 40-38 19
7
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
8
Salavat Yulaev
16 5 2 1 6 0 2 36-41 18
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
14 6 0 0 6 2 0 30-38 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
HC Dynamo
13 6 0 0 6 0 1 36-35 13
14
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
15
Avtomobilist
13 4 1 0 5 3 0 29-34 13
16
Metallurg
15 4 1 0 7 1 2 31-37 13
17
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
18
Sibir
13 4 0 0 6 1 2 23-36 11
19
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
20
Severstal
14 1 2 1 8 1 1 27-38 10
21
HC Sochi
13 3 0 0 7 2 1 17-28 9
22
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
23
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
24
HC Dinamo Minsk
13 1 0 0 8 2 2 30-52 6
KHL
Runda 11
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept