Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Kunlun RS

20 februarie 2021, 13:30 (EET)
20 februarie 2021, 13:30 (EET)
Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,319 -53 1 1
Daniil Tarasov
gk. 358 -11 0 0
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0
Evgeny Biryukov
df. 529 1 4 5
Alexander Alexeyev
df. 507 4 4 8
Pavel Koledov
df. 436 0 2 2
Philip Larsen
df. 429 6 11 17
Grigory Panin
df. 414 1 2 3
Aleksey Semenov
df. 403 0 2 2
Shakir Muhamadullin
df. 400 2 7 9
Dmitri Korobov
df. 399 0 6 6
Mikhail Naumenkov
df. 373 3 3 6
Evgeny Lisovets
df. 326 2 2 4
Sakari Manninen
fw. 616 9 15 24
Teemu Hartikainen
fw. 540 16 18 34
Markus Granlund
fw. 528 12 16 28
Dmitry Kugryshev
fw. 483 7 15 22
Aleksandr Kadeykin
fw. 456 6 9 15
Mikhail Vorobyov
fw. 407 5 8 13
Pyotr Khokhryakov
fw. 404 2 4 6
Vladimir Zharkov
fw. 345 1 5 6
Rodion Amirov
fw. 320 5 3 8
Ilya Baranov
fw. 247 5 0 5
Vladislav Kartaev
fw. 235 1 0 1
Vyacheslav Solodukhin
fw. 205 2 0 2
Danil Bashkirov
fw. 204 2 0 2
Artem Pimenov
fw. 172 0 3 3
Eduard Gimatov
fw. 134 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 108 1 0 1
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 1,059 -58 1 1
Jeremy Smith
gk. 117 -6 0 0
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Ruslan Pedan
df. 410 1 3 4
Ryan Sproul
df. 408 4 4 8
Sam Lofquist
df. 405 2 9 11
Andrej Shustr
df. 383 0 1 1
Jeik Chelios
df. 370 2 4 6
Trevor Merfi
df. 346 0 8 8
Viktor Baldaev
df. 336 0 2 2
Lev Starikov
df. 213 1 0 1
Denis Osipov
df. 182 1 3 4
Jaison Fram
df. 172 3 1 4
Sergey Gimaev
df. 107 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 93 0 0 0
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Aleksandr Evseenkov
df. 0 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 529 6 6 12
Lukas Lockhart
fw. 404 6 3 9
Ethan Werek
fw. 381 4 9 13
Keysi Uellmen
fw. 361 3 7 10
Hunter Shinkaruk
fw. 354 6 10 16
Spencer Foo
fw. 350 2 3 5
Sergey Monahov
fw. 329 0 8 8
Alexei Toropchenko
fw. 277 5 1 6
Tyler Wong
fw. 261 4 6 10
Danny Kristo
fw. 220 4 0 4
Dávid Bondra
fw. 169 1 1 2
Cory Kane
fw. 143 1 2 3
Parker Foo
fw. 134 1 1 2
Dmitry Arkhipov
fw. 110 0 2 2
Egor Dugin
fw. 98 0 0 0
Vyacheslav Leshchenko
fw. 91 2 0 2
Andrey Bakanov
fw. 87 2 0 2
Viktor Shahvorostov
fw. 73 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 58 0 0 0
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Igor Larionov
fw. 46 0 2 2
Alex Rich
fw. 42 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Gleb Shashkov
fw. 8 0 0 0
Nikita Penzov
fw. 2 0 0 0
Brandon Wong
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
KHL 2019-2020
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
KHL 2018-2019
24.01.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
22.01.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
08.01.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V
Kunlun RS
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
PO
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
I
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
V
24.11.20
Kunlun RS
Amur
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
PO
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
PO
30.10.20
Barys
Kunlun RS
I
28.10.20
SKA
Kunlun RS
V
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
I
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide