Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Kunlun RS 9 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Kunlun RS

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
V
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
Kunlun RS
28.01.23
Kunlun RS
HC Spartak
CO
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
PS
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
I
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
I
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
I
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Kunlun RS

KHL 2022-2023
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
KHL 2021-2022
20.12.21
Kunlun RS
Salavat Yulaev
16.09.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
KHL 2020-2021
20.02.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
KHL 2019-2020
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
15
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
16
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
17
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
18
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
6
Barys
5 2 1 0 0 1 1 13-11 8
7
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
10
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
13
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-12 4
19
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
20
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
21
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
16
Barys
30 12 1 2 14 0 1 69-76 31
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
HC Dinamo Minsk
29 9 2 1 10 3 4 80-92 31
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
5
Torpedo
28 11 2 2 10 2 1 72-64 33
6
HC Dynamo
27 11 1 2 8 3 2 63-59 33
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
8
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
9
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
4
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 35 -67 0 0
Andrei Kareyev
gk. 25 -44 0 0
Evgeny Biryukov
df. 55 0 4 4
Shakir Muhamadullin
df. 55 5 15 20
Mikhail Naumenkov
df. 54 7 11 18
Pavel Koledov
df. 52 5 13 18
Viktor Antipin
df. 47 1 4 5
Grigory Panin
df. 46 4 8 12
Yaroslav Tsulygin
df. 42 0 2 2
Rayan Merfi
df. 31 3 11 14
Sergei Varlov
df. 21 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 56 13 20 33
Nikolai Kulemin
fw. 56 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 55 18 15 33
Sergei Shmelyov
fw. 55 19 25 44
Danil Alalykin
fw. 53 7 5 12
Danil Bashkirov
fw. 49 3 7 10
Ivan Drozdov
fw. 49 12 14 26
Alexey Pustozerov
fw. 44 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 44 6 4 10
Gleb Kuzmin
fw. 37 1 5 6
Vladislav Kartaev
fw. 37 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 36 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 31 1 7 8
Artem Pimenov
fw. 27 3 2 5
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 35 -97 0 0
Matt Jurusik
gk. 16 -38 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 4 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 57 2 8 10
Zac Leslie
df. 57 7 27 34
Kyle Wood
df. 56 4 15 19
Vincent LoVerde
df. 47 2 5 7
Dmitry Kostenko
df. 42 2 2 4
Jeik Chelios
df. 40 2 15 17
Jaison Fram
df. 37 2 2 4
Ryan Sproul
df. 37 3 6 9
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Joung Yan
df. 19 0 0 0
Czymen Chan
df. 14 0 1 1
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 52 13 4 17
Cory Kane
fw. 50 3 5 8
Parker Foo
fw. 50 14 14 28
Brandon Yip
fw. 48 18 21 39
Jack Rodewald
fw. 46 9 14 23
Lukas Lockhart
fw. 46 5 7 12
Tyler Wong
fw. 42 7 16 23
Zecen Zhang
fw. 41 1 1 2
Garet Hunt
fw. 40 1 1 2
Cliff Pu
fw. 34 11 7 18
Josh Nicholls
fw. 29 0 2 2
Tomas Jurco
fw. 22 7 10 17
Alex Rich
fw. 15 3 1 4
Jianing Guo
fw. 14 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 13 0 0 0
Colin Campbell
fw. 10 2 1 3
German Tochilkin
fw. 10 2 1 3

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului