Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Avangard 24 februarie 2022

Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,760 -55 1 1
Aleksandr Sharychenkov
gk. 883 -35 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0
Mikhail Naumenkov
df. 650 2 8 10
Grigory Panin
df. 639 4 7 11
Philip Larsen
df. 612 4 13 17
Pavel Koledov
df. 595 3 7 10
Andrei Zubarev
df. 587 3 0 3
Dinar Khafizullin
df. 522 2 5 7
Shakir Muhamadullin
df. 521 3 4 7
Evgeny Biryukov
df. 474 0 4 4
Viktor Antipin
df. 207 0 1 1
Igor Myasishchev
df. 10 0 0 0
Sergei Varlov
df. 4 0 0 0
Markus Granlund
fw. 768 8 30 38
Teemu Hartikainen
fw. 747 13 11 24
Nikolai Kulemin
fw. 727 14 13 27
Sakari Manninen
fw. 724 19 13 32
Sergei Shmelyov
fw. 701 12 16 28
Aleksandr Kadeykin
fw. 696 11 20 31
Danil Bashkirov
fw. 592 8 8 16
Geoff Platt
fw. 493 3 7 10
Pyotr Khokhryakov
fw. 463 3 4 7
Viktor Tikhonov
fw. 411 5 10 15
Stepan Sannikov
fw. 385 2 7 9
Alexey Pustozerov
fw. 282 2 3 5
Vladislav Kartaev
fw. 269 1 3 4
Danil Alalykin
fw. 242 4 2 6
Artem Pimenov
fw. 132 2 0 2
Rodion Amirov
fw. 103 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 49 0 1 1
Yegor Suchkov
fw. 8 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 6 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 2,301 -84 1 1
Vasily Demchenko
gk. 475 -15 0 0
Andrey Mishurov
gk. 32 0 0 0
Nikita Dianov
gk. 0 0 0 0
Oliwer Kaski
df. 932 13 20 33
Damir Sharipzyanov
df. 851 2 8 10
Ville Pokka
df. 819 3 8 11
Alexei Bereglazov
df. 769 5 8 13
Alexey Emelin
df. 759 2 6 8
Kirill Gotovets
df. 595 0 6 6
Semyon Chistyakov
df. 365 0 2 2
Viktor Svedberg
df. 124 0 2 2
Timofej Davidov
df. 37 0 1 1
Korban Nait
fw. 958 18 30 48
Nail Yakupov
fw. 733 9 17 26
Peter Cehlarik
fw. 704 14 11 25
Nikolai Prokhorkin
fw. 686 10 11 21
Arseni Gritsyuk
fw. 568 16 12 28
Ilya Kablukov
fw. 563 2 2 4
Sergey Tolchinsky
fw. 538 5 22 27
Pavel Dedunov
fw. 510 4 3 7
Nikita Soshnikov
fw. 509 4 11 15
Vladimir Zharkov
fw. 475 4 7 11
Vladimir Brukvin
fw. 419 8 2 10
Ivan Telegin
fw. 410 5 5 10
Alexander Dergachyov
fw. 318 3 5 8
Yaroslav Kosov
fw. 287 3 1 4
Nikita Komarov
fw. 208 0 2 2
Dmitry Shevchenko
fw. 182 1 0 1
Kirill Semyonov
fw. 134 1 3 4
Dmitriy Sokolov
fw. 13 1 0 1
Egor Serdyuk
fw. 8 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 6 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
25.02.21
Avangard
Salavat Yulaev
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
KHL 2019-2020
11.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
09.03.20
Avangard
Salavat Yulaev
07.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
05.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
V
03.01.22
Salavat Yulaev
Metallurg
PO
29.12.21
Barys
Salavat Yulaev
V
27.12.21
Sibir
Salavat Yulaev
PO
25.12.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
22.12.21
HC Spartak
Salavat Yulaev
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.12.21
Kunlun RS
Salavat Yulaev
CO
12.12.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
07.12.21
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
06.12.21
Salavat Yulaev
Admiral
V
04.12.21
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
30.11.21
Admiral
Salavat Yulaev
V
28.11.21
Amur
Salavat Yulaev
I
25.11.21
Salavat Yulaev
Vityaz
2
:
2
1
:
2
S
PS
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
I
20.11.21
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
18.11.21
Vityaz
Salavat Yulaev
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
V
07.11.21
Salavat Yulaev
Tractor
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
I
03.11.21
Salavat Yulaev
Amur
V
31.10.21
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
I
26.10.21
Salavat Yulaev
Severstal
I
24.10.21
Salavat Yulaev
Lokomotiv
3
:
3
2
:
1
S
CS
21.10.21
CSKA
Salavat Yulaev
V
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
V
17.10.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
15.10.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
12.10.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
2
:
2
0
:
2
S
PS
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
I
08.10.21
Salavat Yulaev
Jokerit
CO
05.10.21
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
03.10.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
I
29.09.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
25.09.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
CO
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
V
21.09.21
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
16.09.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
03.09.21
Barys
Salavat Yulaev
V
Avangard
09.01.22
Vityaz
Avangard
V
07.01.22
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
03.01.22
CSKA
Avangard
I
30.12.21
Avangard
Tractor
I
28.12.21
HC Dinamo Riga
Avangard
CO
26.12.21
Jokerit
Avangard
V
23.12.21
Avangard
Metallurg
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
CO
12.12.21
Metallurg
Avangard
I
10.12.21
Severstal
Avangard
V
08.12.21
Lokomotiv
Avangard
I
06.12.21
Avangard
HC Dinamo Riga
V
03.12.21
Avangard
Ak Bars
I
30.11.21
Avangard
Neftekhimik
V
26.11.21
Sibir
Avangard
I
24.11.21
Admiral
Avangard
1
:
1
3
:
2
S
PS
22.11.21
Amur
Avangard
V
19.11.21
Avangard
Metallurg
V
17.11.21
Kunlun RS
Avangard
V
15.11.21
Avangard
Vityaz
V
13.11.21
Avangard
Kunlun RS
V
07.11.21
Avangard
HC Dynamo
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
PO
01.11.21
Ak Bars
Avangard
I
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
V
25.10.21
Avangard
SKA
I
22.10.21
Ak Bars
Avangard
I
20.10.21
Torpedo
Avangard
V
18.10.21
HC Sochi
Avangard
V
16.10.21
Avangard
Sibir
V
13.10.21
Avangard
Barys
V
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
V
09.10.21
Avangard
HC Spartak
V
06.10.21
Barys
Avangard
I
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
I
02.10.21
Tractor
Avangard
I
29.09.21
Avangard
HC Sochi
V
27.09.21
Avangard
Lokomotiv
I
21.09.21
HC Spartak
Avangard
V
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
I
11.09.21
Avangard
Jokerit
I
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
I
06.09.21
Avangard
Amur
CO
04.09.21
Avangard
Admiral
3
:
3
1
:
0
S
CS
01.09.21
Avangard
CSKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 20