Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Salavat Yulaev – Admiral: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Ak Bars – Lokomotiv: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
Arata tot

Salavat Yulaev — Avangard: ponturi pariuri 13 februarie 2024

Cote Salavat Yulaev — Avangard

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Avangard

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
10.02.24
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
06.02.24
Salavat Yulaev
CSKA
V
04.02.24
Salavat Yulaev
SKA
I
01.02.24
Salavat Yulaev
Lada
V
29.01.24
Admiral
Salavat Yulaev
V
28.01.24
Admiral
Salavat Yulaev
PO
26.01.24
Amur
Salavat Yulaev
V
24.01.24
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
3
S
CS
21.01.24
Salavat Yulaev
Amur
CO
18.01.24
Sibir
Salavat Yulaev
V
16.01.24
Barys
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
14.01.24
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.01.24
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
09.01.24
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
07.01.24
Salavat Yulaev
Barys
V
05.01.24
Sibir
Salavat Yulaev
CO
03.01.24
Avangard
Salavat Yulaev
V
30.12.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
28.12.23
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.12.23
CSKA
Salavat Yulaev
CO
22.12.23
Salavat Yulaev
Admiral
1
:
1
1
:
2
S
PS
19.12.23
Salavat Yulaev
Barys
V
07.12.23
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
V
02.12.23
Salavat Yulaev
HC Spartak
2
:
2
1
:
0
S
CS
30.11.23
Salavat Yulaev
Lada
V
25.11.23
Salavat Yulaev
Tractor
V
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
V
21.11.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.11.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.11.23
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
14.11.23
Tractor
Salavat Yulaev
V
12.11.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
07.11.23
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
06.11.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
04.11.23
Salavat Yulaev
Sibir
V
02.11.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
31.10.23
Salavat Yulaev
Amur
V
28.10.23
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
I
24.10.23
Torpedo
Salavat Yulaev
V
22.10.23
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
PO
20.10.23
Severstal
Salavat Yulaev
V
15.10.23
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
V
10.10.23
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
08.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
04.10.23
Tractor
Salavat Yulaev
V
02.10.23
Lada
Salavat Yulaev
I
29.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
27.09.23
Salavat Yulaev
Tractor
V
24.09.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
22.09.23
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
20.09.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
18.09.23
Salavat Yulaev
Torpedo
CO
14.09.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
11.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
06.09.23
Lada
Salavat Yulaev
V
04.09.23
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
02.09.23
Barys
Salavat Yulaev
V
Avangard
11.02.24
Avangard
Sibir
V
08.02.24
Avangard
HC Spartak
I
06.02.24
Avangard
SKA
V
02.02.24
Metallurg
Avangard
PO
31.01.24
Barys
Avangard
V
28.01.24
Avangard
Tractor
I
26.01.24
Avangard
Ak Bars
V
23.01.24
Severstal
Avangard
V
21.01.24
Lokomotiv
Avangard
I
19.01.24
HC Spartak
Avangard
V
17.01.24
Avangard
CSKA
V
13.01.24
Amur
Avangard
V
12.01.24
Amur
Avangard
V
10.01.24
Admiral
Avangard
V
08.01.24
Admiral
Avangard
CO
06.01.24
Avangard
Lada
V
03.01.24
Avangard
Salavat Yulaev
I
30.12.23
Lada
Avangard
V
28.12.23
Barys
Avangard
I
26.12.23
Sibir
Avangard
CO
24.12.23
Avangard
Metallurg
I
21.12.23
Avangard
HC Sochi
V
19.12.23
Avangard
Ak Bars
I
05.12.23
Avangard
Barys
V
04.12.23
Avangard
Amur
V
01.12.23
Avangard
Neftekhimik
3
:
3
2
:
0
S
CS
29.11.23
Avangard
Vityaz
V
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
I
21.11.23
Tractor
Avangard
CO
19.11.23
Neftekhimik
Avangard
V
17.11.23
Avangard
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
14.11.23
Avangard
Severstal
CO
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
V
09.11.23
CSKA
Avangard
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
CS
04.11.23
HC Sochi
Avangard
CO
02.11.23
SKA
Avangard
V
31.10.23
Avangard
Torpedo
V
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
V
24.10.23
Ak Bars
Avangard
PO
22.10.23
Metallurg
Avangard
CO
20.10.23
Lada
Avangard
I
18.10.23
Vityaz
Avangard
I
15.10.23
Avangard
Lokomotiv
V
13.10.23
Avangard
HC Dynamo
V
11.10.23
Avangard
Metallurg
V
07.10.23
Avangard
Tractor
I
05.10.23
Ak Bars
Avangard
PO
03.10.23
Torpedo
Avangard
V
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
CO
29.09.23
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.23
Avtomobilist
Avangard
I
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
PO
21.09.23
Sibir
Avangard
I
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
V
14.09.23
Avangard
Admiral
CO
11.09.23
Avangard
Amur
I
09.09.23
Avangard
Barys
V
07.09.23
Avangard
Avtomobilist
CO
02.09.23
Avangard
Sibir
2
:
1
Abandon
V

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Avangard

KHL 2023-2024
03.01.24
Avangard
Salavat Yulaev
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
KHL 2022-2023
15.02.23
Avangard
Salavat Yulaev
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
KHL 2021-2022
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
4
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
7
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
8
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
5
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
8
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
4
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
5
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
5
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
6
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
4
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
7
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
8
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
8
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
13
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 44 -76 0 0
Ilya Ezhov
gk. 19 -40 0 0
Semyon Vyazovoi
gk. 2 -6 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 1 -1 0 0
Dinar Khafizullin
df. 56 4 21 25
Alexei Vasilevsky
df. 53 5 4 9
Nikita Zorkin
df. 50 5 4 9
Pavel Koledov
df. 49 6 5 11
Grigory Panin
df. 45 1 3 4
Mikhail Naumenkov
df. 43 3 12 15
Nicolas Meloche
df. 34 4 12 16
Evgeny Biryukov
df. 33 1 3 4
Yaroslav Tsulygin
df. 22 1 2 3
Alexander S. Komarov
df. 8 1 0 1
Sergei Varlov
df. 8 0 1 1
Ildan Gazimov
df. 5 0 1 1
Dinis Kadyrov
df. 1 0 0 0
Semen Lugoviak
df. 0 0 0 0
Alexander Chmelevsky
fw. 61 26 28 54
Alexander Sharov
fw. 60 17 30 47
Vladislav Efremov
fw. 60 7 15 22
Ivan Drozdov
fw. 59 20 22 42
Danil Bashkirov
fw. 57 7 15 22
Yegor Suchkov
fw. 50 7 6 13
Artem Pimenov
fw. 45 7 8 15
Nikolai Kulemin
fw. 43 12 12 24
Sergei Shmelyov
fw. 39 6 19 25
Alexey Pustozerov
fw. 38 1 5 6
Josh Leivo
fw. 36 15 22 37
Vyacheslav Leshchenko
fw. 36 9 5 14
Danil Alalykin
fw. 33 3 11 14
Gleb Kuzmin
fw. 33 3 5 8
Matvey Guskov
fw. 32 2 4 6
Evgeny Timkin
fw. 29 2 3 5
Daniil Ogirchuk
fw. 10 2 3 5
Matvei Babenko
fw. 8 1 0 1
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 1 0 0 0
Sergei Kolesnikov
fw. 1 0 0 0
Timur Valeyev
fw. 0 0 0 0
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Mishurov
gk. 28 -68 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 22 -37 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 9 -14 0 0
Lorens Zinaddin
gk. 0 0 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 60 8 42 50
Mikhail Gulyayev
df. 59 4 8 12
Bogdan Kiselevich
df. 53 0 7 7
Semyon Chistyakov
df. 52 4 18 22
Roman Abrosimov
df. 39 1 4 5
Artyom Chmykhov
df. 38 3 9 12
Sergey Boykov
df. 33 5 1 6
Artyom Murylyov
df. 20 0 1 1
Timur Col
df. 2 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 61 8 14 22
Igor Martunov
fw. 60 9 5 14
Reid Boucher
fw. 58 44 33 77
Ryan Spooner
fw. 58 22 37 59
Ivan Igumnov
fw. 56 8 3 11
Valentin Pyanov
fw. 55 11 15 26
Nikita Kholodilin
fw. 53 8 5 13
Vladimir Tkachyov
fw. 51 19 52 71
Denis Vengryzhanovsky
fw. 46 4 4 8
Mikhail Belyayev
fw. 35 4 5 9
Ivan Telegin
fw. 25 1 6 7
Alexander Filatyev
fw. 24 2 5 7
Nikolai Prokhorkin
fw. 19 7 4 11
Damir Zhafyarov
fw. 18 2 6 8
Mark Verba
fw. 17 1 0 1
Tomas Jurco
fw. 15 5 6 11
Ilya Reingardt
fw. 13 2 3 5
Pavel Kulikov
fw. 9 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 7 0 1 1
Gleb Trikozov
fw. 2 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token