Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
Salavat Yulaev — Amur Meci incheiat 28 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
26 ianuarie 2021, 11:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Amur

28 octombrie 2020, 16:00 (EET)
28 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Arbitru: , Andris Ansons

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 833 -36 0 0
Daniil Tarasov
gk. 111 -5 0 0
Evgeny Biryukov
df. 351 1 1 2
Dmitri Korobov
df. 321 0 5 5
Alexander Alexeyev
df. 287 2 3 5
Shakir Muhamadullin
df. 274 2 5 7
Evgeny Lisovets
df. 250 1 2 3
Philip Larsen
df. 214 3 4 7
Grigory Panin
df. 186 1 0 1
Sakari Manninen
fw. 361 3 10 13
Teemu Hartikainen
fw. 296 10 8 18
Aleksandr Kadeykin
fw. 269 5 5 10
Markus Granlund
fw. 264 7 10 17
Rodion Amirov
fw. 255 3 3 6
Pyotr Khokhryakov
fw. 251 2 2 4
Nikita Soshnikov
fw. 239 2 10 12
Vladimir Zharkov
fw. 198 1 3 4
Ilya Baranov
fw. 179 4 0 4
Artem Pimenov
fw. 110 0 1 1
Vladislav Kartaev
fw. 95 1 0 1
Vyacheslav Solodukhin
fw. 89 0 0 0
Danil Bashkirov
fw. 77 1 0 1
Nu vor juca
Dmitry Kugryshev
fw. 345 5 12 17
Mikhail Vorobyov
fw. 329 4 5 9
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Aleksey Semenov
df. 298 0 2 2
Pavel Koledov
df. 278 0 1 1
Eduard Gimatov
fw. 114 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 107 1 0 1
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 6 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 2 0 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Marek Langhamer
gk. 434 -24 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
Gleb Koryagin
df. 422 2 5 7
Pavel Turbin
df. 414 0 1 1
Nikita Kamalov
df. 393 2 5 7
Valeriy S. Vasiliev
df. 364 2 3 5
Maxim Ignatovich
df. 296 0 3 3
Michal Jordan
df. 234 3 2 5
Nikita Zimin
df. 41 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 380 3 3 6
Vladimir Butuzov
fw. 376 7 7 14
Vladislav Ushenin
fw. 324 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 319 0 6 6
Alexander Gorshkov
fw. 300 4 6 10
Denis Golybev
fw. 285 1 4 5
Valentin Pyanov
fw. 220 3 2 5
Danil Faizullin
fw. 192 0 2 2
Tomas Zohorna
fw. 188 3 4 7
Ginek Zogorna
fw. 151 0 5 5
Artur Gizdatullin
fw. 142 2 1 3
Kirill Rasskazov
fw. 139 5 2 7
Ignat Korotkikh
fw. 16 0 0 0
Nu vor juca
Evgeny Alikin
gk. 741 -31 0 0
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Yuri Sergiyenko
df. 203 0 1 1
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Nikita Aleksandrov
df. 57 0 0 0
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
KHL 2018-2019
12.02.19
Amur
Salavat Yulaev
02.02.19
Salavat Yulaev
Amur
26.01.19
Amur
Salavat Yulaev
06.01.19
Salavat Yulaev
Amur
KHL 2017-2018
04.11.17
Amur
Salavat Yulaev
26.08.17
Salavat Yulaev
Amur
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V
Amur
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
5
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
6
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
6
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
7
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
8
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
11
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
12
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
15
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
16
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
17
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
HC Spartak
5 3 0 0 1 0 1 14-7 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
16
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
8
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
9
HC Spartak
12 4 0 1 4 3 0 37-35 13
10
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0