Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Amur 21 decembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Salavat Yulaev — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.60
4.25
4.45
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
Amur
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Amur

KHL 2022-2023
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
KHL 2021-2022
28.11.21
Amur
Salavat Yulaev
03.11.21
Salavat Yulaev
Amur
KHL 2020-2021
07.02.21
Salavat Yulaev
Amur
28.01.21
Amur
Salavat Yulaev
26.01.21
Amur
Salavat Yulaev
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
KHL 2019-2020
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
42 26 5 3 5 2 1 151-84 71
2
Avtomobilist
40 21 6 1 9 2 1 127-90 59
3
Lokomotiv
41 21 2 2 10 3 3 103-78 56
4
CSKA
39 21 3 1 9 3 2 127-92 55
5
Metallurg
40 22 2 1 11 4 0 118-93 54
6
Torpedo
40 19 3 2 13 3 0 110-93 51
7
HC Dynamo
41 17 2 3 12 2 5 107-90 51
8
Sibir
43 15 4 5 16 2 1 110-103 51
9
Admiral
41 15 2 6 13 3 2 80-77 51
10
Avangard
41 18 3 2 14 2 2 113-105 50
11
Salavat Yulaev
40 17 1 3 11 3 5 104-83 50
12
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
13
Ak Bars
40 11 7 1 14 5 2 102-103 45
14
Vityaz
41 12 4 2 15 3 5 103-107 44
15
HC Dinamo Minsk
41 12 3 2 16 5 3 106-123 42
16
Barys
42 15 1 2 21 1 2 88-113 39
17
Amur
39 11 4 1 17 3 3 80-101 38
18
Severstal
40 9 2 3 16 6 4 105-118 38
19
Tractor
42 12 2 2 21 4 1 89-115 37
20
Neftekhimik
40 11 5 1 22 1 0 97-129 35
21
Kunlun RS
42 10 2 2 24 1 3 91-132 32
22
HC Sochi
39 3 2 0 28 5 1 83-151 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 2 2 1 0 0 0 19-11 10
2
Ak Bars
5 2 2 0 0 0 1 14-10 9
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
4
HC Dynamo
5 2 0 1 0 2 0 15-9 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 17-12 7
6
Torpedo
5 2 1 0 1 1 0 13-12 7
7
Avangard
5 2 0 1 1 1 0 13-9 7
8
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-8 6
9
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Amur
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Barys
5 2 0 1 2 0 0 9-9 6
12
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
13
HC Spartak
5 1 0 1 2 0 1 11-12 5
14
CSKA
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
15
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 9-11 4
16
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 9-16 4
18
Sibir
5 1 1 0 3 0 0 16-18 4
19
Severstal
5 1 0 0 2 2 0 13-16 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-15 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 8-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
22 16 3 1 0 1 1 82-38 42
2
Avtomobilist
22 15 2 1 3 0 1 78-43 37
3
Torpedo
20 12 2 1 4 1 0 67-47 31
4
Metallurg
20 12 1 1 4 2 0 62-42 30
5
HC Dynamo
22 10 1 1 6 1 3 64-50 28
6
Lokomotiv
19 11 0 1 4 1 2 42-31 27
7
Sibir
20 10 1 2 6 0 1 62-51 27
8
Ak Bars
21 7 4 1 6 3 0 59-51 27
9
CSKA
19 10 2 0 5 1 1 66-49 26
10
Amur
20 8 2 0 5 2 3 48-46 25
11
Admiral
19 8 1 3 6 0 1 36-32 25
12
Vityaz
22 7 2 2 8 2 1 56-57 25
13
Barys
23 10 1 1 11 0 0 51-54 24
14
HC Dinamo Minsk
21 8 1 1 7 3 1 59-63 24
15
Tractor
22 8 2 0 9 3 0 45-55 23
16
Avangard
16 7 3 0 3 2 1 46-33 23
17
Salavat Yulaev
20 6 1 2 6 1 4 50-44 23
18
Neftekhimik
19 7 3 1 8 0 0 45-48 22
19
Kunlun RS
24 6 2 1 11 1 3 58-79 22
20
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
21
Severstal
18 5 0 2 7 3 1 50-50 18
22
HC Sochi
18 2 1 0 13 2 0 35-61 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
20 11 1 1 4 2 1 61-43 29
2
SKA
20 10 2 2 5 1 0 69-46 29
3
Lokomotiv
22 10 2 1 6 2 1 61-47 29
4
Avangard
25 11 0 2 11 0 1 67-72 27
5
Salavat Yulaev
20 11 0 1 5 2 1 54-39 27
6
HC Spartak
21 9 1 2 6 2 1 50-45 27
7
Admiral
22 7 1 3 7 3 1 44-45 26
8
Metallurg
20 10 1 0 7 2 0 56-51 24
9
Sibir
23 5 3 3 10 2 0 48-52 24
10
HC Dynamo
19 7 1 2 6 1 2 43-40 23
11
Avtomobilist
18 6 4 0 6 2 0 49-47 22
12
Torpedo
20 7 1 1 9 2 0 43-46 20
13
Severstal
22 4 2 1 9 3 3 55-68 20
14
Vityaz
19 5 2 0 7 1 4 47-50 19
15
Ak Bars
19 4 3 0 8 2 2 43-52 18
16
HC Dinamo Minsk
20 4 2 1 9 2 2 47-60 18
17
Barys
19 5 0 1 10 1 2 37-59 15
18
Tractor
20 4 0 2 12 1 1 44-60 14
19
Neftekhimik
21 4 2 0 14 1 0 52-81 13
20
Amur
19 3 2 1 12 1 0 32-55 13
21
Kunlun RS
18 4 0 1 13 0 0 33-53 10
22
HC Sochi
21 1 1 0 15 3 1 48-90 8
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
42 26 5 3 5 2 1 151-84 71
2
Lokomotiv
41 21 2 2 10 3 3 103-78 56
3
CSKA
39 21 3 1 9 3 2 127-92 55
4
Torpedo
40 19 3 2 13 3 0 110-93 51
5
HC Dynamo
41 17 2 3 12 2 5 107-90 51
6
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
7
Vityaz
41 12 4 2 15 3 5 103-107 44
8
HC Dinamo Minsk
41 12 3 2 16 5 3 106-123 42
9
Severstal
40 9 2 3 16 6 4 105-118 38
10
Kunlun RS
42 10 2 2 24 1 3 91-132 32
11
HC Sochi
39 3 2 0 28 5 1 83-151 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
40 21 6 1 9 2 1 127-90 59
2
Metallurg
40 22 2 1 11 4 0 118-93 54
3
Sibir
43 15 4 5 16 2 1 110-103 51
4
Admiral
41 15 2 6 13 3 2 80-77 51
5
Avangard
41 18 3 2 14 2 2 113-105 50
6
Salavat Yulaev
40 17 1 3 11 3 5 104-83 50
7
Ak Bars
40 11 7 1 14 5 2 102-103 45
8
Barys
42 15 1 2 21 1 2 88-113 39
9
Amur
39 11 4 1 17 3 3 80-101 38
10
Tractor
42 12 2 2 21 4 1 89-115 37
11
Neftekhimik
40 11 5 1 22 1 0 97-129 35
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
42 26 5 3 5 2 1 151-84 71
2
Torpedo
40 19 3 2 13 3 0 110-93 51
3
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
4
Vityaz
41 12 4 2 15 3 5 103-107 44
5
HC Sochi
39 3 2 0 28 5 1 83-151 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
43 15 4 5 16 2 1 110-103 51
2
Admiral
41 15 2 6 13 3 2 80-77 51
3
Avangard
41 18 3 2 14 2 2 113-105 50
4
Salavat Yulaev
40 17 1 3 11 3 5 104-83 50
5
Barys
42 15 1 2 21 1 2 88-113 39
6
Amur
39 11 4 1 17 3 3 80-101 38
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
41 21 2 2 10 3 3 103-78 56
2
CSKA
39 21 3 1 9 3 2 127-92 55
3
HC Dynamo
41 17 2 3 12 2 5 107-90 51
4
HC Dinamo Minsk
41 12 3 2 16 5 3 106-123 42
5
Severstal
40 9 2 3 16 6 4 105-118 38
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
40 21 6 1 9 2 1 127-90 59
2
Metallurg
40 22 2 1 11 4 0 118-93 54
3
Ak Bars
40 11 7 1 14 5 2 102-103 45
4
Tractor
42 12 2 2 21 4 1 89-115 37
5
Neftekhimik
40 11 5 1 22 1 0 97-129 35
6
Kunlun RS
42 10 2 2 24 1 3 91-132 32

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 22 -44 0 0
Andrei Kareyev
gk. 19 -31 0 0
Evgeny Biryukov
df. 40 0 3 3
Shakir Muhamadullin
df. 40 5 9 14
Grigory Panin
df. 38 3 6 9
Mikhail Naumenkov
df. 38 5 10 15
Pavel Koledov
df. 36 5 9 14
Viktor Antipin
df. 31 1 3 4
Yaroslav Tsulygin
df. 29 0 0 0
Rayan Merfi
df. 25 2 10 12
Sergei Varlov
df. 14 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 13 0 1 1
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 40 7 16 23
Nikolai Kulemin
fw. 40 6 11 17
Alexander Chmelevsky
fw. 39 12 11 23
Danil Bashkirov
fw. 39 2 7 9
Sergei Shmelyov
fw. 39 15 13 28
Danil Alalykin
fw. 37 3 5 8
Alexey Pustozerov
fw. 35 7 2 9
Ivan Drozdov
fw. 33 8 7 15
Vladislav Kartaev
fw. 33 4 4 8
Stepan Sannikov
fw. 29 4 4 8
Gleb Kuzmin
fw. 25 1 4 5
Evgeny Timkin
fw. 21 0 2 2
Yegor Suchkov
fw. 21 0 5 5
Artem Pimenov
fw. 12 2 0 2
Daniil Aimurzin
fw. 10 3 3 6
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 27 -52 0 0
Janis Kalnins
gk. 16 -39 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 37 0 4 4
Artem Alyaev
df. 33 2 10 12
Viktor Baldaev
df. 32 1 3 4
Ruslan Pedan
df. 30 0 6 6
Cam Lee
df. 27 3 6 9
Rafael Batyrshin
df. 25 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 25 0 2 2
Pavel Turbin
df. 12 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 1 0 0 0
Yakov Rylov
df. 1 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 39 4 9 13
Ivan Nikolishin
fw. 39 13 12 25
Pavel Makhanovsky
fw. 39 4 1 5
Sergei Lapin
fw. 33 4 2 6
Yaroslav Likhachev
fw. 31 10 8 18
Sergei Dubakin
fw. 30 7 7 14
Vladislav Barulin
fw. 29 3 4 7
Igor Rudenkov
fw. 25 3 4 7
Vyacheslav Gretsky
fw. 23 2 0 2
Artur Gizdatullin
fw. 21 3 3 6
Nikita Grebenkin
fw. 20 4 6 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 15 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Jan Drozg
fw. 14 4 6 10
Denis Vikharev
fw. 12 3 5 8
Stanislav Bocharov
fw. 5 2 2 4
Andrey Alekseev
fw. 3 0 0 0
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1
Vasily Sredin
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului