Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Ak Bars 25 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Salavat Yulaev — Ak Bars

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.35
3.80
2.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Ak Bars

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
Ak Bars
23.01.23
Tractor
Ak Bars
V
20.01.23
Ak Bars
Avangard
V
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
CS
14.01.23
Ak Bars
Sibir
PO
11.01.23
Avangard
Ak Bars
V
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
V
04.01.23
Ak Bars
Severstal
CO
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
CS
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
I
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
V
08.12.22
Avangard
Ak Bars
CO
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
PS
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
CO
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
V
30.11.22
Ak Bars
Sibir
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
V
23.11.22
Barys
Ak Bars
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
PO
17.11.22
Ak Bars
SKA
V
13.11.22
Ak Bars
Avangard
I
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Ak Bars

KHL 2022-2023
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
KHL 2021-2022
12.12.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
12.10.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
2
:
2
0
:
2
S
03.10.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
23.03.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
21.03.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
3
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
4
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
5
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
6
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
7
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
8
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
9
Ak Bars
54 18 8 4 16 6 2 138-127 68
10
Avangard
54 24 4 3 19 2 2 150-128 66
11
Salavat Yulaev
54 22 2 3 18 3 6 137-118 63
12
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
13
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
14
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
15
Severstal
55 13 4 5 21 7 5 142-158 56
16
Barys
57 19 2 3 27 2 4 123-154 54
17
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
18
Tractor
55 17 2 4 24 6 2 129-156 54
19
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
20
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
21
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43
22
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 13-7 9
2
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 18-13 8
3
SKA
5 3 0 1 1 0 0 15-8 8
4
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 13-7 8
5
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
6
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 15-11 7
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 11-8 7
8
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 13-13 6
9
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 15-16 6
10
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
11
Tractor
5 2 0 0 1 1 1 14-15 6
12
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 15-17 6
13
Barys
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 16-17 5
16
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-14 5
17
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 6-9 5
18
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 11-8 4
19
Avangard
5 1 1 0 3 0 0 10-11 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 4-9 3
22
Salavat Yulaev
5 1 0 0 4 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
4
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
5
Lokomotiv
28 17 0 1 7 1 2 64-47 39
6
Avtomobilist
26 16 2 1 6 0 1 86-61 39
7
Metallurg
27 14 2 1 5 2 3 77-59 39
8
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
9
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
10
Avangard
25 12 4 1 5 2 1 74-48 37
11
Neftekhimik
26 12 3 1 9 0 1 64-64 33
12
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
16
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
17
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
18
Barys
29 11 1 2 14 0 1 65-73 29
19
Admiral
25 10 1 3 10 0 1 46-45 29
20
Kunlun RS
30 8 2 1 15 1 3 72-95 26
21
HC Spartak
26 8 2 1 12 2 1 55-75 25
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 13 2 3 8 2 0 101-73 38
2
CSKA
27 14 1 1 7 2 2 75-59 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
HC Dynamo
25 11 1 2 7 2 2 60-53 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
9
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
10
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
11
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
12
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
13
Ak Bars
25 7 3 2 9 2 2 61-64 28
14
Vityaz
27 9 2 0 11 1 4 61-68 27
15
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
16
Tractor
26 7 0 3 12 2 2 64-76 24
17
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 4 2 59-77 24
18
Amur
28 7 2 2 16 1 0 53-73 23
19
Severstal
28 4 2 2 13 4 3 64-86 23
20
Neftekhimik
28 7 2 0 17 2 0 71-100 20
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
3
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
4
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
5
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
6
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
7
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
8
Severstal
55 13 4 5 21 7 5 142-158 56
9
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
10
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43
11
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
2
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
3
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
4
Ak Bars
54 18 8 4 16 6 2 138-127 68
5
Avangard
54 24 4 3 19 2 2 150-128 66
6
Salavat Yulaev
54 22 2 3 18 3 6 137-118 63
7
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
8
Barys
57 19 2 3 27 2 4 123-154 54
9
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
10
Tractor
55 17 2 4 24 6 2 129-156 54
11
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
3
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
4
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
5
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
2
Avangard
54 24 4 3 19 2 2 150-128 66
3
Salavat Yulaev
54 22 2 3 18 3 6 137-118 63
4
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
5
Barys
57 19 2 3 27 2 4 123-154 54
6
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
2
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
3
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
4
Severstal
55 13 4 5 21 7 5 142-158 56
5
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
2
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
3
Ak Bars
54 18 8 4 16 6 2 138-127 68
4
Tractor
55 17 2 4 24 6 2 129-156 54
5
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
6
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 33 -65 0 0
Andrei Kareyev
gk. 25 -44 0 0
Evgeny Biryukov
df. 53 0 3 3
Shakir Muhamadullin
df. 53 5 13 18
Mikhail Naumenkov
df. 52 7 11 18
Pavel Koledov
df. 50 5 13 18
Viktor Antipin
df. 45 1 4 5
Grigory Panin
df. 44 4 8 12
Yaroslav Tsulygin
df. 42 0 2 2
Rayan Merfi
df. 29 2 10 12
Sergei Varlov
df. 21 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 54 11 19 30
Nikolai Kulemin
fw. 54 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 53 17 15 32
Sergei Shmelyov
fw. 53 18 22 40
Danil Alalykin
fw. 51 7 5 12
Danil Bashkirov
fw. 47 3 7 10
Ivan Drozdov
fw. 47 12 12 24
Alexey Pustozerov
fw. 42 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 42 6 4 10
Gleb Kuzmin
fw. 37 1 5 6
Vladislav Kartaev
fw. 35 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 34 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 31 1 7 8
Artem Pimenov
fw. 25 2 1 3
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 39 -66 0 0
Amir Miftahov
gk. 26 -54 0 0
Vyacheslav Peksa
gk. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 50 1 3 4
Vyacheslav Voynov
df. 47 8 17 25
Dmitry Yudin
df. 46 1 5 6
Kristian Khenkel
df. 45 1 7 8
Nikita Evseyev
df. 45 5 2 7
Kirill Adamchuk
df. 35 2 5 7
Dinar Khafizullin
df. 33 0 6 6
Vasily Tokranov
df. 26 3 4 7
Mark Yanchevsky
df. 16 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 12 0 3 3
Danil Zhuravlyov
df. 8 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 54 8 21 29
Vadim Shipachyov
fw. 54 6 29 35
Artem Galimov
fw. 51 6 6 12
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 51 9 13 22
Ilya Safonov
fw. 50 12 11 23
Alexander Radulov
fw. 48 19 20 39
Kirill Petrov
fw. 46 8 5 13
Nikita Dynyak
fw. 46 8 5 13
Stanislav Galiyev
fw. 46 14 15 29
Dmitry Voronkov
fw. 41 10 6 16
Kirill Panyukov
fw. 33 5 3 8
Artyom Lukoyanov
fw. 31 2 0 2
Mikhail Glukhov
fw. 30 2 2 4
Dmitriy Katelevskiy
fw. 15 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 15 2 0 2
Danis Zaripov
fw. 14 0 3 3
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Semyon Terekhov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului