Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
17:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
17:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — Admiral 23 decembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Salavat Yulaev – Admiral

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO
Admiral
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I

Meciurile head-to-head: Salavat Yulaev — Admiral

KHL 2022-2023
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
KHL 2021-2022
06.12.21
Salavat Yulaev
Admiral
30.11.21
Admiral
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
11.02.20
Salavat Yulaev
Admiral
02.02.20
Admiral
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
0
S
31.01.20
Admiral
Salavat Yulaev
21.01.20
Salavat Yulaev
Admiral
KHL 2018-2019
16.02.19
Admiral
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
1
S
14.02.19
Admiral
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 0 0 1 33-16 19
2
Metallurg
10 6 1 0 1 2 0 31-23 16
3
Avtomobilist
10 7 0 0 2 1 0 36-29 15
4
HC Dynamo
10 6 0 1 3 0 0 25-15 14
5
HC Spartak
10 6 0 0 2 2 0 16-16 14
6
Torpedo
9 5 1 1 2 0 0 33-20 14
7
HC Dinamo Minsk
10 4 1 1 2 1 1 32-27 14
8
Lokomotiv
10 5 0 1 3 1 0 25-20 13
9
Ak Bars
9 4 2 0 2 1 0 21-15 13
10
Sibir
11 3 1 2 4 0 1 26-25 13
11
Salavat Yulaev
10 3 0 2 3 2 0 21-21 12
12
Severstal
10 4 1 0 4 0 1 30-26 11
13
CSKA
9 4 1 0 3 1 0 27-26 11
14
Vityaz
10 3 1 0 3 1 2 23-23 11
15
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
16
Barys
10 4 0 0 5 0 1 23-32 9
17
Admiral
10 3 1 0 5 1 0 16-17 9
18
Amur
10 2 2 0 5 0 1 18-26 9
19
Tractor
11 2 1 1 7 0 0 27-32 8
20
Kunlun RS
10 2 1 0 6 0 1 14-26 7
21
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 14-30 3
22
Neftekhimik
10 0 0 0 9 1 0 21-42 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 15-3 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 15-10 9
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 18-11 8
4
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 12-8 8
6
Lokomotiv
5 3 0 1 1 0 0 10-6 8
7
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 13-9 8
8
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
9
Salavat Yulaev
5 1 0 2 1 1 0 9-8 7
10
Barys
5 3 0 0 2 0 0 13-13 6
11
HC Dynamo
5 2 0 1 2 0 0 10-8 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 12-14 6
13
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 14-12 5
14
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 6-10 5
15
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 15-13 4
16
Admiral
5 1 1 0 3 0 0 6-8 4
17
Sibir
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-14 4
19
Amur
5 0 1 0 3 0 1 6-12 3
20
Vityaz
5 0 0 0 2 1 2 8-14 3
21
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 5-15 1
22
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 10-19 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
6 6 0 0 0 0 0 25-13 12
2
SKA
6 3 1 1 0 0 1 17-8 11
3
Torpedo
6 4 0 1 1 0 0 27-15 10
4
Vityaz
7 3 1 0 2 1 0 20-16 9
5
HC Dinamo Minsk
6 3 0 1 1 1 0 20-16 9
6
Barys
5 4 0 0 1 0 0 14-9 8
7
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 21-15 8
8
HC Spartak
5 3 0 0 1 1 0 8-9 7
9
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 9-9 7
10
Kunlun RS
6 2 1 0 2 0 1 12-13 7
11
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
12
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
13
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 16-12 6
14
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
15
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 11-10 6
16
Metallurg
4 1 1 0 0 2 0 13-10 6
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 11-14 4
18
Salavat Yulaev
3 1 0 1 1 0 0 7-7 4
19
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
20
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 11-20 3
21
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Neftekhimik
4 0 0 0 4 0 0 8-16 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
6 5 0 0 1 0 0 18-13 10
2
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
3
SKA
4 4 0 0 0 0 0 16-8 8
4
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 12-8 8
5
Salavat Yulaev
7 2 0 1 2 2 0 14-14 8
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 14-10 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 1 1 0 8-7 7
8
Ak Bars
4 2 1 0 1 0 0 12-6 6
9
Amur
5 1 2 0 2 0 0 12-14 6
10
Sibir
6 1 1 1 3 0 0 11-13 6
11
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 1 0 1 12-11 5
12
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 14-14 5
13
Torpedo
3 1 1 0 1 0 0 6-5 4
14
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
15
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 8-10 3
16
Avtomobilist
4 1 0 0 2 1 0 11-16 3
17
CSKA
4 1 0 0 2 1 0 6-11 3
18
Vityaz
3 0 0 0 1 0 2 3-7 2
19
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 13-26 1
20
Barys
5 0 0 0 4 0 1 9-23 1
21
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
22
Kunlun RS
4 0 0 0 4 0 0 2-13 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 0 0 1 33-16 19
2
HC Dynamo
10 6 0 1 3 0 0 25-15 14
3
HC Spartak
10 6 0 0 2 2 0 16-16 14
4
Torpedo
9 5 1 1 2 0 0 33-20 14
5
HC Dinamo Minsk
10 4 1 1 2 1 1 32-27 14
6
Lokomotiv
10 5 0 1 3 1 0 25-20 13
7
Severstal
10 4 1 0 4 0 1 30-26 11
8
CSKA
9 4 1 0 3 1 0 27-26 11
9
Vityaz
10 3 1 0 3 1 2 23-23 11
10
Kunlun RS
10 2 1 0 6 0 1 14-26 7
11
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 14-30 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
10 6 1 0 1 2 0 31-23 16
2
Avtomobilist
10 7 0 0 2 1 0 36-29 15
3
Ak Bars
9 4 2 0 2 1 0 21-15 13
4
Sibir
11 3 1 2 4 0 1 26-25 13
5
Salavat Yulaev
10 3 0 2 3 2 0 21-21 12
6
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
7
Barys
10 4 0 0 5 0 1 23-32 9
8
Admiral
10 3 1 0 5 1 0 16-17 9
9
Amur
10 2 2 0 5 0 1 18-26 9
10
Tractor
11 2 1 1 7 0 0 27-32 8
11
Neftekhimik
10 0 0 0 9 1 0 21-42 1
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 0 0 1 33-16 19
2
HC Spartak
10 6 0 0 2 2 0 16-16 14
3
Torpedo
9 5 1 1 2 0 0 33-20 14
4
Vityaz
10 3 1 0 3 1 2 23-23 11
5
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 14-30 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
11 3 1 2 4 0 1 26-25 13
2
Salavat Yulaev
10 3 0 2 3 2 0 21-21 12
3
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
4
Barys
10 4 0 0 5 0 1 23-32 9
5
Admiral
10 3 1 0 5 1 0 16-17 9
6
Amur
10 2 2 0 5 0 1 18-26 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
10 6 0 1 3 0 0 25-15 14
2
HC Dinamo Minsk
10 4 1 1 2 1 1 32-27 14
3
Lokomotiv
10 5 0 1 3 1 0 25-20 13
4
Severstal
10 4 1 0 4 0 1 30-26 11
5
CSKA
9 4 1 0 3 1 0 27-26 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
10 6 1 0 1 2 0 31-23 16
2
Avtomobilist
10 7 0 0 2 1 0 36-29 15
3
Ak Bars
9 4 2 0 2 1 0 21-15 13
4
Tractor
11 2 1 1 7 0 0 27-32 8
5
Kunlun RS
10 2 1 0 6 0 1 14-26 7
6
Neftekhimik
10 0 0 0 9 1 0 21-42 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 6 -10 0 0
Andrei Kareyev
gk. 4 -11 0 0
Evgeny Biryukov
df. 10 0 0 0
Rayan Merfi
df. 10 0 4 4
Shakir Muhamadullin
df. 10 0 1 1
Viktor Antipin
df. 10 0 1 1
Grigory Panin
df. 9 0 2 2
Mikhail Naumenkov
df. 8 0 0 0
Pavel Koledov
df. 6 0 1 1
Yaroslav Tsulygin
df. 6 0 0 0
Sergei Varlov
df. 5 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 10 1 6 7
Alexander Chmelevsky
fw. 10 6 3 9
Ivan Drozdov
fw. 10 1 2 3
Nikolai Kulemin
fw. 10 2 2 4
Sergei Shmelyov
fw. 10 5 2 7
Stanislav Bocharov
fw. 10 1 0 1
Alexey Pustozerov
fw. 9 1 0 1
Danil Bashkirov
fw. 9 0 2 2
Vladislav Kartaev
fw. 9 1 1 2
Danil Alalykin
fw. 8 0 0 0
Artem Pimenov
fw. 7 0 0 0
Stepan Sannikov
fw. 7 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 5 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 2 0 0 0
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 7 -10 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 3 -6 0 0
Alexander Lazushin
gk. 0 0 0 0
Libor Šulák
df. 10 4 6 10
Williams Colby
df. 10 0 1 1
Ruslan Ibatullin
df. 9 0 0 0
Dinar Hamidullin
df. 8 0 1 1
Evgeny Lisovets
df. 8 0 1 1
Leonid Metalnikov
df. 6 0 1 1
Rinat Valiev
df. 4 0 0 0
Yuriy Pautov
df. 3 0 0 0
Yegor Rykov
df. 2 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 10 3 3 6
Artyom Gareyev
fw. 10 1 2 3
Evgeniy Grachov
fw. 10 2 0 2
Michal Kristof
fw. 10 2 6 8
Nikolajs Elisejevs
fw. 10 0 1 1
Danil Faizullin
fw. 9 0 3 3
Mark Verba
fw. 9 0 0 0
Nikolai Chebykin
fw. 9 1 0 1
Rudolf Cerveny
fw. 9 3 0 3
Alexander Shevchenko
fw. 6 0 0 0
Pavel Shen
fw. 6 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 3 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 2 0 0 0
Semyon Ivanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri