Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Vityaz 13 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – Vityaz

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
05.02.23
Vityaz
Neftekhimik
I
03.02.23
HC Spartak
Neftekhimik
V
31.01.23
Neftekhimik
Avtomobilist
CO
29.01.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
PO
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
V
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
I
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
Vityaz
05.02.23
Vityaz
Neftekhimik
V
02.02.23
Vityaz
HC Sochi
V
29.01.23
Vityaz
Metallurg
1
:
1
4
:
3
S
CS
27.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
26.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
24.01.23
Lokomotiv
Vityaz
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
18.01.23
Vityaz
HC Sochi
V
15.01.23
Vityaz
Tractor
3
:
3
3
:
0
S
CS
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
10.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
V
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
I
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
V
30.12.22
Vityaz
SKA
CO
26.12.22
Severstal
Vityaz
V
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
I
21.12.22
Torpedo
Vityaz
I
19.12.22
SKA
Vityaz
I
08.12.22
Vityaz
HC Sochi
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
V
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
I
03.12.22
Vityaz
Severstal
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
PO
28.11.22
CSKA
Vityaz
I
24.11.22
Severstal
Vityaz
I
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
20.11.22
Vityaz
CSKA
PO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
CO
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
I
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
I
08.11.22
Barys
Vityaz
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
I
04.11.22
Tractor
Vityaz
V
01.11.22
Vityaz
Torpedo
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
PS
20.10.22
Amur
Vityaz
I
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
15.10.22
Vityaz
SKA
I
13.10.22
Vityaz
CSKA
I
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
CO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
CS
07.10.22
SKA
Vityaz
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
V
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
CS
27.09.22
Vityaz
Amur
V
25.09.22
Vityaz
Sibir
PO
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
I
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
PS
14.09.22
CSKA
Vityaz
I
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
CO
07.09.22
Vityaz
Barys
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
V
03.09.22
Vityaz
Avangard
V

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — Vityaz

KHL 2022-2023
05.02.23
Vityaz
Neftekhimik
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
KHL 2021-2022
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
KHL 2020-2021
10.01.21
Vityaz
Neftekhimik
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
KHL 2019-2020
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
KHL 2018-2019
17.01.19
Neftekhimik
Vityaz
06.12.18
Vityaz
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 29 -68 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 21 -54 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 58 4 5 9
Vladislav Leonthev
df. 57 0 7 7
Kirill Vorobiev
df. 55 3 6 9
Maxim Berezin
df. 55 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 48 4 10 14
Ilya Hohlov
df. 40 2 9 11
Ruslan Petrishchev
df. 39 1 0 1
Maxim Goncharov
df. 32 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 28 1 0 1
Evgeny Mityakin
fw. 60 10 15 25
Ansel Galimov
fw. 59 11 12 23
Pavel Poryadin
fw. 59 18 12 30
Mikhail Nazarov
fw. 58 5 16 21
Anthony Camara
fw. 57 14 17 31
Vyacheslav Leshchenko
fw. 55 14 15 29
Andrey Chivilev
fw. 54 10 13 23
Andrey Belozerov
fw. 52 11 13 24
Egor Popov
fw. 50 5 10 15
Sergei Kuptsov
fw. 40 2 3 5
Ilya Fedotov
fw. 34 9 3 12
Rafael Bikmullin
fw. 31 4 2 6
Bulat Shafigullin
fw. 30 4 9 13
Hunter Shinkaruk
fw. 17 2 3 5
Alexander Protapovich
fw. 16 0 1 1
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Semyon Kizimov
fw. 14 4 6 10
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0
Vityaz

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 35 -68 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 26 -61 0 0
Igor Saprykin
gk. 2 -6 0 0
Igor Golovkov
df. 59 0 5 5
Jérémy Roy
df. 59 4 21 25
Alexei Volgin
df. 56 3 21 24
Egor Voronkov
df. 55 3 4 7
Roman Abrosimov
df. 47 4 10 14
Vladislav Valentsov
df. 43 0 4 4
Yaroslav Busygin
df. 34 0 1 1
Artyom Borodkin
df. 31 4 5 9
Kirill Vasilyev
df. 12 0 1 1
Vyacheslav Sarayev
df. 11 0 4 4
Nikita Lisov
df. 5 0 0 0
Vitaly Menshikov
df. 1 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 59 14 13 27
Scott Wilson
fw. 58 17 18 35
Stepan Starkov
fw. 58 14 19 33
Vladislav Kara
fw. 58 19 12 31
Ilya Arkalov
fw. 55 2 5 7
Alexander Yaremchuk
fw. 51 15 18 33
Vladimir Galuzin
fw. 50 9 13 22
Nikita Goncharov
fw. 43 3 5 8
Ilya Ezhov
fw. 42 6 7 13
Ivan Zinchenko
fw. 42 6 1 7
Tyler Graovac
fw. 40 6 11 17
Stanislav Yarovoi
fw. 39 9 7 16
Mikhail Smolin
fw. 36 1 5 6
Vitaly Popov
fw. 34 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 24 4 5 9
Daniel Butsayev
fw. 16 1 1 2
Ilya Anufriev
fw. 8 0 0 0
Egor Zubov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului