Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Torpedo

5 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
5 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
2 decembrie maine
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Ivannikov
gk. 907 -54 0 0
Konstantin Barulin
gk. 885 -52 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Alexei Volgin
df. 595 3 10 13
Otso Rantakari
df. 552 2 6 8
Alexander Osipov
df. 530 3 4 7
Alexander Loginov
df. 434 0 1 1
Alexander Bryntsev
df. 423 1 3 4
Mikhail Sidorov
df. 225 0 1 1
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 162 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 151 0 0 0
Kirill Vorobiev
df. 100 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 81 1 0 1
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Libor Hudacek
fw. 448 10 11 21
Ildar Shiksatdarov
fw. 447 3 6 9
Marat Khairullin
fw. 446 8 7 15
Alexander Kucheryavenko
fw. 410 7 7 14
Rafael Bikmullin
fw. 397 4 9 13
Vladimir Galuzin
fw. 335 4 3 7
Bulat Shafigullin
fw. 323 2 6 8
Timur Sharifyanov
fw. 307 0 4 4
Timur Khafizov
fw. 304 2 0 2
Andrei Kostitsyn
fw. 300 1 7 8
Pavel Poryadin
fw. 297 8 9 17
Daniel Butsayev
fw. 246 3 4 7
Andrey Chivilev
fw. 188 3 4 7
Jonas Enlund
fw. 153 1 0 1
Mikhail Byakin
fw. 135 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 72 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexei Melnichuk
gk. 722 -32 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 701 -35 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 384 -21 1 1
Chris Wideman
df. 649 5 16 21
Mikhail Orlov
df. 560 0 3 3
Brady Austin
df. 501 3 6 9
Georgy Misharin
df. 461 0 3 3
Mark Marin
df. 456 1 2 3
Ziyat Paigin
df. 456 4 3 7
Artem Alyaev
df. 249 0 4 4
Semion Rycjkin
df. 111 1 2 3
Nikita Bobryashov
df. 79 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 628 12 14 26
Justin Kloos
fw. 529 6 6 12
Andy Miele
fw. 505 8 13 21
Andrei Belevich
fw. 494 5 5 10
Anton Shenfeld
fw. 449 5 9 14
Jordan Szwarz
fw. 427 4 8 12
Kirill Urakov
fw. 404 3 2 5
Daniil Ilyin
fw. 361 2 3 5
Mikhail Varnakov
fw. 339 4 4 8
Sergey Goncharuk
fw. 257 7 0 7
Ivan Chehovich
fw. 233 4 7 11
Danil Veryayev
fw. 164 0 1 1
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 140 1 4 5
Vadim Pereskokov
fw. 108 1 2 3
Alexey Drobin
fw. 94 0 1 1
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Vladimir Mikhasyonok
fw. 34 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2019-2020
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2018-2019
03.02.19
Torpedo
Neftekhimik
27.01.19
Neftekhimik
Torpedo
07.01.19
Neftekhimik
Torpedo
08.12.18
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2017-2018
10.01.18
Torpedo
Neftekhimik
12.09.17
Neftekhimik
Torpedo
KHL 2016-2017
05.12.16
Torpedo
Neftekhimik
4
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Torpedo
29.11.20
Torpedo
Metallurg
I
26.11.20
Torpedo
Jokerit
V
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
V
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
CS
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
I
17.11.20
Sibir
Torpedo
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
V
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
I
01.11.20
Torpedo
Amur
PO
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
4
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
5
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
6
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
5
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
8
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
9
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
12
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
4
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
3
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
4
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
3
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
6
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
3
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
4
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
5
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
6
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
7
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
8
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
11
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
12
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
17
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
18
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
21
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
22
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-7 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
5
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
6
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
7
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 20-14 8
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
HC Dinamo Minsk
5 0 3 0 1 1 0 12-14 7
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 13-14 6
12
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 18-16 6
13
Metallurg
5 2 0 0 1 1 1 14-15 6
14
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 11-13 6
15
HC Spartak
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 18-21 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
18
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 9-16 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 9-17 3
22
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 11 1 0 0 0 2 47-22 26
2
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
3
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
4
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 48-32 23
5
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
6
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
7
Torpedo
16 8 0 0 4 3 1 52-47 20
8
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
9
HC Dynamo
15 7 2 0 4 1 1 50-38 20
10
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
11
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
12
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
13
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
17
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
18
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
19
Barys
13 4 0 1 4 2 2 29-35 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 41-55 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Tractor
17 10 0 1 6 0 0 43-35 22
4
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
5
Metallurg
15 6 0 4 3 2 0 40-32 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
9
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
10
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
11
HC Dinamo Minsk
14 6 1 1 4 1 1 43-40 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
14 4 2 2 4 1 1 32-37 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
15 6 1 0 6 0 2 36-42 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide