Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Neftekhimik – Lokomotiv: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Sochi – Kunlun RS: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Dinamo Minsk – SKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Torpedo – CSKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Lada: ponturi pariuri
Arata tot

Neftekhimik — HC Sochi: ponturi pariuri 12 octombrie 2023

Cote Neftekhimik — HC Sochi

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.30
3.80
2.60
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – HC Sochi

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
V
08.10.23
Neftekhimik
Avtomobilist
PO
04.10.23
Metallurg
Neftekhimik
I
02.10.23
Metallurg
Neftekhimik
I
27.09.23
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
0
S
CS
25.09.23
Neftekhimik
Barys
PO
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
CO
20.09.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
18.09.23
Barys
Neftekhimik
I
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.09.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
11.09.23
Neftekhimik
Avtomobilist
V
08.09.23
Neftekhimik
CSKA
I
06.09.23
Neftekhimik
Severstal
I
02.09.23
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO
HC Sochi
09.10.23
HC Sochi
CSKA
PO
07.10.23
HC Sochi
Severstal
I
05.10.23
HC Sochi
Severstal
V
02.10.23
HC Sochi
SKA
V
30.09.23
Torpedo
HC Sochi
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
I
26.09.23
HC Spartak
HC Sochi
V
21.09.23
HC Sochi
Tractor
V
18.09.23
HC Sochi
Severstal
V
15.09.23
HC Sochi
Sibir
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
CO
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
I
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
I

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — HC Sochi

KHL 2022-2023
20.02.23
Neftekhimik
HC Sochi
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
KHL 2021-2022
07.01.22
HC Sochi
Neftekhimik
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
KHL 2020-2021
31.01.21
Neftekhimik
HC Sochi
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
KHL 2019-2020
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
6
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
7
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
8
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
8
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
3
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
7
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
10
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
11
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
3
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
7
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
5
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
6
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
9
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
4
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
4
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
4
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
5
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
4
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
3
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
2
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
3
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
4
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
5
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
6
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
5
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
4
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
5
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
10
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
11
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
12
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
13
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
14
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
15
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
23
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
6
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
7
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
8
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
10
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
11
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
12
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
15
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
21
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
8
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
9
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
10
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
12
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
13
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
14
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
15
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
16
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
17
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
18
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Emil Garipov
gk. 8 -30 0 0
Filipp Dolganov
gk. 7 -17 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 3 -10 0 0
Atrem Serikov
df. 15 0 0 0
Lukas Klok
df. 15 1 9 10
Evgeny Kashnikov
df. 14 0 0 0
Ilya Hohlov
df. 14 2 2 4
Mikhail Sidorov
df. 14 0 4 4
Nikita Khlystov
df. 14 1 1 2
Islam Gainullin
df. 13 0 1 1
Ruslan Petrishchev
df. 4 0 0 0
Gleb Shaborshin
df. 1 0 1 1
Aleksey Puzanov
df. 0 0 0 0
Alexander Dergachyov
fw. 15 2 3 5
Andrey Belozerov
fw. 15 7 5 12
Bulat Shafigullin
fw. 15 3 2 5
Dmitry Zhukenov
fw. 15 0 1 1
Evgeny Mityakin
fw. 15 1 1 2
Nail Yakupov
fw. 15 4 6 10
Vladimir Brukvin
fw. 15 1 4 5
Anthony Camara
fw. 14 2 4 6
Rafael Bikmullin
fw. 13 3 1 4
Raul Yakupov
fw. 12 0 1 1
Danil Sherstobitov
fw. 10 1 0 1
Nikita Setdikov
fw. 5 2 3 5
Nikita Khoruzhev
fw. 4 0 1 1
Sergei Kuptsov
fw. 4 0 1 1
Pavel Anokhin
fw. 2 0 0 0
Danila Popov
fw. 1 1 0 1
Alexander Protapovich
fw. 0 0 0 0
Dmitriy Sokolov
fw. 0 0 0 0
Dmitry Zlodeev
fw. 0 0 0 0
Vladislav Leshchenko
fw. 0 0 0 0
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Berdin
gk. 12 -36 0 0
Maxim Tretyak
gk. 5 -16 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 1 -4 0 0
Nikita Tulinov
gk. 0 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 16 2 2 4
Gleb Koryagin
df. 16 0 0 0
Jesse Graham
df. 16 3 8 11
Roman Manuhov
df. 15 0 2 2
Artem A. Volkov
df. 14 1 3 4
Fedor Kroshynskiy
df. 13 0 2 2
Vasily Machulin
df. 7 1 1 2
Semyon Ibragimov
df. 3 0 0 0
Roman Yuzbashyan
df. 1 0 0 0
Anton V. Novikov
df. 0 0 0 0
Artyom Rudenko
df. 0 0 0 0
Dmitry Utkin
df. 0 0 0 0
Sergey Kosovets
df. 0 0 0 0
Amir Garaev
fw. 16 4 4 8
Michal Kristof
fw. 16 3 8 11
Sergei Popov
fw. 16 4 0 4
Artur Tyanulin
fw. 15 4 8 12
Kirill Rasskazov
fw. 14 4 2 6
Anton Sagadeyev
fw. 13 0 3 3
Ildar Shiksatdarov
fw. 13 1 0 1
Kirill Petkov
fw. 12 0 1 1
Timur Khafizov
fw. 12 4 2 6
Artyom Nikolaev
fw. 11 1 2 3
Dmitry Zavgorodniy
fw. 11 2 3 5
Matvei Michkov
fw. 11 5 7 12
Nikita Feoktistov
fw. 8 1 1 2
Alexander Morozov
fw. 6 0 0 0
Daniil Seroukh
fw. 6 1 0 1
Gavriil Voloskov
fw. 4 0 0 0
Tigran Yarulin
fw. 2 0 0 0
Marat Khusnutdinov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token