2:8
Neftekhimik — SKA Meci incheiat 23 noiembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — SKA 23 noiembrie 2021

23 noiembrie 2021, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Arbitru: , Alexei Belov

Betting bonuses for meeting Neftekhimik - SKA

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Frans Tuohimaa
gk. 839 -40 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 729 -25 0 0
Lukas Klok
df. 660 5 19 24
Ronald Knot
df. 649 3 5 8
Mikhail Sidorov
df. 523 1 4 5
Maxim Berezin
df. 466 3 3 6
Kirill Vorobiev
df. 436 1 3 4
Ruslan Petrishchev
df. 208 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 551 14 11 25
Bulat Shafigullin
fw. 516 4 7 11
Pavel Poryadin
fw. 459 3 11 14
Andrey Chivilev
fw. 452 3 4 7
Ansel Galimov
fw. 417 4 8 12
Rafael Bikmullin
fw. 417 5 4 7
Dan Sexton
fw. 411 3 10 13
Evgeny Mityakin
fw. 411 5 7 12
Timur Khafizov
fw. 387 3 5 8
Danila Popov
fw. 371 3 4 7
Egor Popov
fw. 351 8 3 11
Vladislav Shutov
fw. 150 2 2 4
Sergei Kuptsov
fw. 51 2 1 3
Timofey Barsukov
fw. 47 0 1 1
Nu vor juca
Aleksey Puzanov
df. 226 2 2 4
Ivan Glazkov
df. 199 0 2 2
Evgeny Ivannikov
gk. 177 -8 0 0
Alexander Belyayev
fw. 71 0 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 65 -6 0 0
Denis Vikharev
fw. 54 1 0 1
Gleb Semyonov
df. 35 0 0 0
Danil Sherstobitov
fw. 9 0 0 0
Raul Yakupov
fw. 3 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 0 0 0 0
Mansur Kadirov
fw. 0 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 0 0 0 0
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 279 -18 0 0
Dmitriy Nikolaev
gk. 50 0 0 0
Oscar Fantenberg
df. 507 0 2 2
Met Robinson
df. 442 1 6 7
Stepan Falkovski
df. 410 0 6 6
Nikita Kamalov
df. 35 0 0 0
Nikita Sedov
df. 13 0 0 0
Nikita Lisov
df. 11 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 6 0 0 0
Joonas Kemppainen
fw. 501 13 10 23
Andrei Kuzmenko
fw. 467 11 20 31
Anton Burdasov
fw. 389 12 11 23
Danila Moiseev
fw. 335 2 3 5
Kirill Marchenko
fw. 307 9 5 14
Mikhail Vorobyov
fw. 296 3 5 8
Nikita Gusev
fw. 257 1 9 10
Ivan Morozov
fw. 224 4 1 5
Alexander Volkov
fw. 94 0 1 1
Valentin Zykov
fw. 89 3 0 3
Matvei Michkov
fw. 82 2 1 3
Leo Komarov
fw. 56 0 0 0
Zakhar Bardakov
fw. 14 0 0 0
Nu vor juca
Lars Johansson
gk. 1,197 -37 1 1
Igor Odgiganov
df. 425 3 7 10
Kirill Kirsanov
df. 418 0 4 4
Marat Khusnutdinov
fw. 418 4 7 11
Daniil Pylenkov
df. 398 1 4 5
Emil Galimov
fw. 276 1 3 4
Vladislav Tsitsyura
fw. 260 3 4 7
Evgeny Ketov
fw. 251 1 1 2
Yaroslav Askarov
gk. 238 -8 0 0
Mikko Lehtonen
df. 180 1 2 3
Evgeny Timkin
fw. 179 3 0 3
Vasily Tokranov
df. 111 1 0 1
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 94 1 3 4
Fyodor Svechkov
fw. 41 0 0 0
Nikita Chibrikov
fw. 30 0 0 0
Arseniy Koromyslov
df. 26 0 0 0
Nikita Smirnov
df. 19 0 0 0
Maxim Groshev
fw. 14 0 1 1
Semen Demidov
fw. 0 0 0 0
KHL
Week 12
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.80
4.50
1.57
2.20
1.65
2.70
3.80
2.25
2.50
1.44
4.95
4.80
1.55
2.30
1.62
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
03.10.21
SKA
Neftekhimik
KHL 2020-2021
13.09.20
SKA
Neftekhimik
04.09.20
Neftekhimik
SKA
KHL 2019-2020
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
17.10.19
Neftekhimik
SKA
KHL 2018-2019
20.02.19
Neftekhimik
SKA
15.01.19
SKA
Neftekhimik
KHL 2017-2018
04.12.17
Neftekhimik
SKA
17.10.17
SKA
Neftekhimik
KHL 2016-2017
24.12.16
Neftekhimik
SKA
0
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
21.11.21
Neftekhimik
Lokomotiv
V
19.11.21
Tractor
Neftekhimik
V
17.11.21
Avtomobilist
Neftekhimik
V
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
PS
05.11.21
Neftekhimik
Admiral
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
CO
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
I
28.10.21
Lokomotiv
Neftekhimik
CO
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
V
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
I
21.10.21
Neftekhimik
HC Dynamo
I
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
CS
16.10.21
Severstal
Neftekhimik
PO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
12.10.21
Jokerit
Neftekhimik
V
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
I
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO
03.10.21
SKA
Neftekhimik
I
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
I
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.09.21
Neftekhimik
Admiral
V
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
PO
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
I
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
I
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V
SKA
21.11.21
CSKA
SKA
I
19.11.21
SKA
Sibir
I
17.11.21
SKA
Lokomotiv
I
07.11.21
CSKA
SKA
I
04.11.21
SKA
HC Spartak
PO
02.11.21
SKA
Metallurg
2
:
2
0
:
2
S
PS
29.10.21
HC Dynamo
SKA
V
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
CS
25.10.21
Avangard
SKA
V
21.10.21
SKA
Kunlun RS
V
19.10.21
SKA
Jokerit
V
17.10.21
SKA
Barys
3
:
3
1
:
2
S
PS
15.10.21
Jokerit
SKA
PO
13.10.21
SKA
HC Dynamo
V
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
V
08.10.21
Barys
SKA
I
05.10.21
SKA
Lokomotiv
V
03.10.21
SKA
Neftekhimik
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
CS
27.09.21
Vityaz
SKA
5
:
5
2
:
1
S
PS
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
CO
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
I
21.09.21
SKA
Amur
V
16.09.21
HC Sochi
SKA
V
14.09.21
HC Spartak
SKA
V
12.09.21
Torpedo
SKA
I
08.09.21
SKA
Avtomobilist
I
06.09.21
SKA
Admiral
V
04.09.21
Lokomotiv
SKA
3
:
3
1
:
3
S
CS
02.09.21
Severstal
SKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
31 15 3 2 7 2 2 103-78 44
2
HC Dynamo
31 19 1 1 10 0 0 105-73 42
3
CSKA
31 13 4 3 9 1 1 76-64 42
4
Severstal
30 11 3 4 8 2 2 71-67 40
5
SKA
30 13 1 3 8 2 3 90-68 39
6
Lokomotiv
31 15 1 0 10 2 3 84-72 37
7
HC Dinamo Minsk
31 11 4 0 11 2 3 91-99 35
8
Torpedo
31 14 1 0 12 2 2 80-72 34
9
HC Spartak
32 11 5 0 14 1 1 77-81 34
10
HC Sochi
31 8 2 1 16 1 3 67-86 26
11
HC Dinamo Riga
29 9 1 0 14 2 3 57-87 25
12
Vityaz
31 6 0 1 14 5 5 77-99 24
13
Kunlun RS
31 6 1 1 20 2 1 66-116 19
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
31 20 2 3 5 1 0 109-68 51
2
Tractor
33 15 3 6 7 1 1 104-78 50
3
Salavat Yulaev
32 17 2 1 10 1 1 90-68 42
4
Ak Bars
31 13 3 3 8 4 0 72-68 42
5
Avangard
31 17 1 1 11 1 0 88-69 39
6
Sibir
31 12 0 3 12 3 1 60-65 34
7
Neftekhimik
30 11 2 1 12 3 1 77-81 32
8
Avtomobilist
31 10 2 1 13 2 3 101-91 31
9
Barys
31 6 3 3 15 2 2 76-98 28
10
Amur
32 5 2 4 16 3 2 65-90 27
11
Admiral
31 5 0 1 20 2 3 53-101 17
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
31 15 3 2 7 2 2 103-78 44
2
SKA
30 13 1 3 8 2 3 90-68 39
3
Torpedo
31 14 1 0 12 2 2 80-72 34
4
HC Spartak
32 11 5 0 14 1 1 77-81 34
5
HC Sochi
31 8 2 1 16 1 3 67-86 26
6
Vityaz
31 6 0 1 14 5 5 77-99 24
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
32 17 2 1 10 1 1 90-68 42
2
Avangard
31 17 1 1 11 1 0 88-69 39
3
Sibir
31 12 0 3 12 3 1 60-65 34
4
Barys
31 6 3 3 15 2 2 76-98 28
5
Amur
32 5 2 4 16 3 2 65-90 27
6
Admiral
31 5 0 1 20 2 3 53-101 17
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
31 19 1 1 10 0 0 105-73 42
2
CSKA
31 13 4 3 9 1 1 76-64 42
3
Severstal
30 11 3 4 8 2 2 71-67 40
4
Lokomotiv
31 15 1 0 10 2 3 84-72 37
5
HC Dinamo Minsk
31 11 4 0 11 2 3 91-99 35
6
HC Dinamo Riga
29 9 1 0 14 2 3 57-87 25
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
31 20 2 3 5 1 0 109-68 51
2
Tractor
33 15 3 6 7 1 1 104-78 50
3
Ak Bars
31 13 3 3 8 4 0 72-68 42
4
Neftekhimik
30 11 2 1 12 3 1 77-81 32
5
Avtomobilist
31 10 2 1 13 2 3 101-91 31
6
Kunlun RS
31 6 1 1 20 2 1 66-116 19
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
31 20 2 3 5 1 0 109-68 51
2
Tractor
33 15 3 6 7 1 1 104-78 50
3
Jokerit
31 15 3 2 7 2 2 103-78 44
4
HC Dynamo
31 19 1 1 10 0 0 105-73 42
5
Salavat Yulaev
32 17 2 1 10 1 1 90-68 42
6
CSKA
31 13 4 3 9 1 1 76-64 42
7
Ak Bars
31 13 3 3 8 4 0 72-68 42
8
Severstal
30 11 3 4 8 2 2 71-67 40
9
Avangard
31 17 1 1 11 1 0 88-69 39
10
SKA
30 13 1 3 8 2 3 90-68 39
11
Lokomotiv
31 15 1 0 10 2 3 84-72 37
12
HC Dinamo Minsk
31 11 4 0 11 2 3 91-99 35
13
Torpedo
31 14 1 0 12 2 2 80-72 34
14
Sibir
31 12 0 3 12 3 1 60-65 34
15
HC Spartak
32 11 5 0 14 1 1 77-81 34
16
Neftekhimik
30 11 2 1 12 3 1 77-81 32
17
Avtomobilist
31 10 2 1 13 2 3 101-91 31
18
Barys
31 6 3 3 15 2 2 76-98 28
19
Amur
32 5 2 4 16 3 2 65-90 27
20
HC Sochi
31 8 2 1 16 1 3 67-86 26
21
HC Dinamo Riga
29 9 1 0 14 2 3 57-87 25
22
Vityaz
31 6 0 1 14 5 5 77-99 24
23
Kunlun RS
31 6 1 1 20 2 1 66-116 19
24
Admiral
31 5 0 1 20 2 3 53-101 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 19-4 10
2
HC Dynamo
5 4 0 1 0 0 0 16-6 10
3
Neftekhimik
5 4 0 0 0 0 1 13-8 9
4
CSKA
5 3 0 1 0 0 1 18-9 9
5
Sibir
5 2 0 2 0 0 1 12-7 9
6
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 12-9 8
7
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 13-6 8
8
Severstal
5 1 0 2 0 1 1 16-13 8
9
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
10
Torpedo
5 3 0 0 1 1 0 12-7 7
11
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
13
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 14-14 5
14
Barys
5 0 1 1 2 1 0 15-20 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
16
Salavat Yulaev
5 2 0 0 3 0 0 7-11 4
17
Amur
5 0 1 1 3 0 0 13-19 4
18
Kunlun RS
5 0 1 0 3 1 0 9-20 3
19
Vityaz
5 0 0 0 2 1 2 5-13 3
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 2 0 3 12-22 3
21
Avtomobilist
5 1 0 0 4 0 0 13-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 5-13 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 6-13 2
24
SKA
5 0 0 0 4 1 0 4-14 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
17 8 2 3 4 0 0 51-39 26
2
Metallurg
14 11 1 0 2 0 0 49-32 24
3
Avangard
16 10 1 1 4 0 0 49-31 24
4
Torpedo
19 10 1 0 6 1 1 54-44 24
5
Severstal
16 7 3 1 3 1 1 39-35 24
6
Ak Bars
17 8 1 1 4 3 0 39-35 23
7
Jokerit
14 6 3 2 2 1 0 57-39 23
8
HC Dynamo
16 11 0 0 5 0 0 49-30 22
9
HC Spartak
19 8 2 0 8 1 0 46-48 21
10
CSKA
15 8 1 1 4 0 1 34-27 21
11
Neftekhimik
16 7 1 1 5 2 0 44-34 20
12
Lokomotiv
16 7 1 0 4 2 2 43-45 20
13
SKA
15 7 0 1 4 1 2 47-31 19
14
Salavat Yulaev
15 6 1 1 6 0 1 33-36 17
15
Avtomobilist
16 6 1 0 6 1 2 55-44 17
16
HC Dinamo Riga
15 7 0 0 6 0 2 33-43 16
17
Sibir
13 6 0 2 5 0 0 26-26 16
18
HC Dinamo Minsk
15 5 1 0 5 2 2 44-53 16
19
HC Sochi
17 4 2 0 8 1 2 41-53 15
20
Barys
15 3 2 1 7 2 0 31-46 14
21
Amur
14 2 1 3 7 0 1 30-38 13
22
Vityaz
16 2 0 1 6 3 4 40-53 13
23
Kunlun RS
14 3 0 1 8 1 1 35-48 10
24
Admiral
12 3 0 0 8 0 1 23-37 7
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
17 9 1 3 3 1 0 60-36 27
2
Salavat Yulaev
17 11 1 0 4 1 0 57-32 25
3
Tractor
16 7 1 3 3 1 1 53-39 24
4
Jokerit
17 9 0 0 5 1 2 46-39 21
5
CSKA
16 5 3 2 5 1 0 42-37 21
6
HC Dynamo
15 8 1 1 5 0 0 56-43 20
7
SKA
15 6 1 2 4 1 1 43-37 20
8
HC Dinamo Minsk
16 6 3 0 6 0 1 47-46 19
9
Ak Bars
14 5 2 2 4 1 0 33-33 19
10
Sibir
18 6 0 1 7 3 1 34-39 18
11
Lokomotiv
15 8 0 0 6 0 1 41-27 17
12
Severstal
14 4 0 3 5 1 1 32-32 16
13
Avangard
15 7 0 0 7 1 0 39-38 15
14
Avtomobilist
15 4 1 1 7 1 1 46-47 14
15
Barys
16 3 1 2 8 0 2 45-52 14
16
Amur
18 3 1 1 9 3 1 35-52 14
17
HC Spartak
13 3 3 0 6 0 1 31-33 13
18
Neftekhimik
14 4 1 0 7 1 1 33-47 12
19
HC Sochi
14 4 0 1 8 0 1 26-33 11
20
Vityaz
15 4 0 0 8 2 1 37-46 11
21
Torpedo
12 4 0 0 6 1 1 26-28 10
22
Admiral
19 2 0 1 12 2 2 30-64 10
23
Kunlun RS
17 3 1 0 12 1 0 31-68 9
24
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 8 2 1 24-44 9
Comentarii
KHL
Week 12