Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:5
Neftekhimik — Lokomotiv Meci incheiat 24 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Neftekhimik
1 noiembrie, 16:00
 
Neftekhimik
Sibir
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Lokomotiv

24 octombrie 2020, 17:00 (EEST)
24 octombrie 2020, 17:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Arbitru: Evgeny Gamalei, Vladimir Bukin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 482 -30 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 477 -30 0 0
Alexei Volgin
df. 327 2 2 4
Otso Rantakari
df. 279 2 4 6
Alexander Osipov
df. 261 1 3 4
Alexander Bryntsev
df. 251 0 1 1
Alexander Loginov
df. 251 0 0 0
Gleb Semyonov
df. 117 0 2 2
Mikhail Sidorov
df. 15 0 0 0
Ildar Shiksatdarov
fw. 264 2 5 7
Rafael Bikmullin
fw. 229 1 5 6
Vladimir Galuzin
fw. 208 3 2 5
Libor Hudacek
fw. 189 2 6 8
Marat Khairullin
fw. 180 5 3 8
Timur Sharifyanov
fw. 175 0 4 4
Maxim Groshev
fw. 167 0 2 2
Timur Khafizov
fw. 161 2 0 2
Bulat Shafigullin
fw. 157 0 0 0
Daniel Butsayev
fw. 116 2 1 3
Andrei Kostitsyn
fw. 92 0 2 2
Artyom Golubovich
fw. 83 1 0 1
Jonas Enlund
fw. 17 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Kucheryavenko
fw. 275 6 3 9
Pavel Poryadin
fw. 222 4 6 10
Aleksey Puzanov
df. 158 0 1 1
Bulat Motygullin
df. 98 0 0 0
Andrey Chivilev
fw. 66 0 0 0
Vladislav Shutov
fw. 55 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Mikhail Byakin
fw. 38 1 1 2
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 433 -7 0 0
Ilya Konovalov
gk. 413 -15 0 0
Aleksey Marchenko
df. 351 0 3 3
Rushan Rafikov
df. 291 1 4 5
Atte Ohtamaa
df. 269 2 1 3
Maxim Osipov
df. 267 2 3 5
Nikita Cherepanov
df. 259 2 1 3
Anton Malyshev
df. 202 0 4 4
Daniil Misyul
df. 97 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 259 4 3 7
Egor Korshkov
fw. 253 6 6 12
Vladimir Tkachyov
fw. 252 4 6 10
Pavel Kraskovskiy
fw. 246 4 3 7
Artur Kayumov
fw. 240 4 5 9
Pavel Kudryavtsev
fw. 237 0 2 2
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 221 2 6 8
Georgy Ivanov
fw. 201 0 7 7
Andre Petersson
fw. 188 4 2 6
Anton Lander
fw. 186 2 1 3
Egor Averin
fw. 177 2 2 4
Nikolai Kovalenko
fw. 81 1 1 2
Maxim Berezkin
fw. 68 0 1 1
Nu vor juca
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksandr Darin
fw. 72 1 2 3
Artem Ilyenko
fw. 68 2 2 4
Roman Savchenko
df. 61 1 0 1
Denis Barantsev
df. 47 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 44 0 0 0
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
Ilya Lubushkin
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.65
4.00
1.83
2.27
1.61
3.45
4.00
1.85
2.10
1.70
3.55
4.35
1.83
2.35
1.57
3.40
4.25
1.88
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
KHL 2019-2020
11.02.20
Neftekhimik
Lokomotiv
14.11.19
Lokomotiv
Neftekhimik
KHL 2018-2019
28.11.18
Neftekhimik
Lokomotiv
3
:
3
0
:
2
S
02.10.18
Lokomotiv
Neftekhimik
KHL 2017-2018
19.10.17
Lokomotiv
Neftekhimik
11.10.17
Neftekhimik
Lokomotiv
KHL 2016-2017
13.01.17
Lokomotiv
Neftekhimik
3
:
1
14.09.16
Neftekhimik
Lokomotiv
2
:
1
KHL 2015-2016
28.10.15
Neftekhimik
Lokomotiv
4
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Lokomotiv
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
6
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
3
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
4
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
7
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
8
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
9
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 16-10 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
5
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
10
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 4 0 0 7-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
2
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
10 7 0 1 2 0 0 38-24 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
6
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
7
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
8
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
9
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
9 3 1 0 5 0 0 20-27 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8