Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Kunlun RS 24 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – Kunlun RS

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
29.01.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
PO
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
V
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
I
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
Kunlun RS
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
28.01.23
Kunlun RS
HC Spartak
CO
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
PS
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
I
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
I
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
I
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — Kunlun RS

KHL 2022-2023
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
KHL 2021-2022
02.12.21
Kunlun RS
Neftekhimik
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
KHL 2020-2021
21.01.21
Kunlun RS
Neftekhimik
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 27 -64 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 20 -52 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 55 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 54 0 7 7
Kirill Vorobiev
df. 52 2 6 8
Maxim Berezin
df. 52 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 45 4 9 13
Ruslan Petrishchev
df. 39 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 37 2 9 11
Maxim Goncharov
df. 29 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 25 1 0 1
Evgeny Mityakin
fw. 57 10 15 25
Ansel Galimov
fw. 56 11 11 22
Pavel Poryadin
fw. 56 17 12 29
Mikhail Nazarov
fw. 55 5 16 21
Anthony Camara
fw. 54 14 16 30
Vyacheslav Leshchenko
fw. 52 14 15 29
Andrey Chivilev
fw. 51 10 10 20
Andrey Belozerov
fw. 50 10 13 23
Egor Popov
fw. 47 5 9 14
Sergei Kuptsov
fw. 39 2 3 5
Ilya Fedotov
fw. 31 9 3 12
Bulat Shafigullin
fw. 30 4 9 13
Rafael Bikmullin
fw. 28 2 2 4
Hunter Shinkaruk
fw. 17 2 3 5
Alexander Protapovich
fw. 16 0 1 1
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Semyon Kizimov
fw. 11 3 4 7
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 35 -97 0 0
Matt Jurusik
gk. 16 -38 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 4 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 57 2 8 10
Zac Leslie
df. 57 7 27 34
Kyle Wood
df. 56 4 15 19
Vincent LoVerde
df. 47 2 5 7
Dmitry Kostenko
df. 42 2 2 4
Jeik Chelios
df. 40 2 15 17
Jaison Fram
df. 37 2 2 4
Ryan Sproul
df. 37 3 6 9
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Joung Yan
df. 19 0 0 0
Czymen Chan
df. 14 0 1 1
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 52 13 4 17
Cory Kane
fw. 50 3 5 8
Parker Foo
fw. 50 14 14 28
Brandon Yip
fw. 48 18 21 39
Jack Rodewald
fw. 46 9 14 23
Lukas Lockhart
fw. 46 5 7 12
Tyler Wong
fw. 42 7 16 23
Zecen Zhang
fw. 41 1 1 2
Garet Hunt
fw. 40 1 1 2
Cliff Pu
fw. 34 11 7 18
Josh Nicholls
fw. 29 0 2 2
Tomas Jurco
fw. 22 7 10 17
Alex Rich
fw. 15 3 1 4
Jianing Guo
fw. 14 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 13 0 0 0
Colin Campbell
fw. 10 2 1 3
German Tochilkin
fw. 10 2 1 3

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului