Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Kunlun RS

7 decembrie 2020, 18:00 (EET)
7 decembrie 2020, 18:00 (EET)
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
2 decembrie maine
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Ivannikov
gk. 907 -54 0 0
Konstantin Barulin
gk. 885 -52 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Alexei Volgin
df. 595 3 10 13
Otso Rantakari
df. 552 2 6 8
Alexander Osipov
df. 530 3 4 7
Alexander Loginov
df. 434 0 1 1
Alexander Bryntsev
df. 423 1 3 4
Mikhail Sidorov
df. 225 0 1 1
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 162 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 151 0 0 0
Kirill Vorobiev
df. 100 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 81 1 0 1
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Libor Hudacek
fw. 448 10 11 21
Ildar Shiksatdarov
fw. 447 3 6 9
Marat Khairullin
fw. 446 8 7 15
Alexander Kucheryavenko
fw. 410 7 7 14
Rafael Bikmullin
fw. 397 4 9 13
Vladimir Galuzin
fw. 335 4 3 7
Bulat Shafigullin
fw. 323 2 6 8
Timur Sharifyanov
fw. 307 0 4 4
Timur Khafizov
fw. 304 2 0 2
Andrei Kostitsyn
fw. 300 1 7 8
Pavel Poryadin
fw. 297 8 9 17
Daniel Butsayev
fw. 246 3 4 7
Andrey Chivilev
fw. 188 3 4 7
Jonas Enlund
fw. 153 1 0 1
Mikhail Byakin
fw. 135 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 72 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 0 0 0 0
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 997 -55 1 1
Jeremy Smith
gk. 117 -6 0 0
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Ruslan Pedan
df. 388 1 3 4
Ryan Sproul
df. 383 3 3 6
Andrej Shustr
df. 359 0 1 1
Jeik Chelios
df. 350 2 4 6
Trevor Merfi
df. 346 0 8 8
Viktor Baldaev
df. 321 0 2 2
Lev Starikov
df. 200 1 0 1
Denis Osipov
df. 182 1 3 4
Jaison Fram
df. 172 3 1 4
Sergey Gimaev
df. 107 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 93 0 0 0
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Aleksandr Evseenkov
df. 0 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 512 6 6 12
Lukas Lockhart
fw. 387 6 3 9
Ethan Werek
fw. 370 4 8 12
Keysi Uellmen
fw. 342 3 7 10
Hunter Shinkaruk
fw. 336 6 9 15
Spencer Foo
fw. 333 2 3 5
Sergey Monahov
fw. 313 0 8 8
Alexei Toropchenko
fw. 262 5 1 6
Tyler Wong
fw. 241 4 6 10
Danny Kristo
fw. 220 4 0 4
Dávid Bondra
fw. 169 1 1 2
Cory Kane
fw. 143 1 2 3
Parker Foo
fw. 125 1 1 2
Dmitry Arkhipov
fw. 110 0 2 2
Egor Dugin
fw. 98 0 0 0
Andrey Bakanov
fw. 87 2 0 2
Vyacheslav Leshchenko
fw. 75 1 0 1
Viktor Shahvorostov
fw. 73 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 58 0 0 0
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Igor Larionov
fw. 46 0 2 2
Alex Rich
fw. 42 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Nikita Penzov
fw. 2 0 0 0
Brandon Wong
fw. 0 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Sam Lofquist
df. 405 2 9 11
German Shaporev
fw. 89 3 0 3

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
KHL 2019-2020
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2018-2019
20.10.18
Kunlun RS
Neftekhimik
24.09.18
Neftekhimik
Kunlun RS
KHL 2017-2018
31.10.17
Kunlun RS
Neftekhimik
26.08.17
Neftekhimik
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Kunlun RS
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
I
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
V
24.11.20
Kunlun RS
Amur
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
PO
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
PO
30.10.20
Barys
Kunlun RS
I
28.10.20
SKA
Kunlun RS
V
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
I
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
4
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
5
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
6
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
5
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
8
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
9
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
12
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
4
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
3
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
4
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
3
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
6
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
3
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
4
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
5
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
6
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
7
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
8
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
11
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
12
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
17
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
18
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
21
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
22
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-7 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
5
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
6
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
7
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 20-14 8
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
HC Dinamo Minsk
5 0 3 0 1 1 0 12-14 7
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 13-14 6
12
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 18-16 6
13
Metallurg
5 2 0 0 1 1 1 14-15 6
14
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 11-13 6
15
HC Spartak
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 18-21 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
18
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 9-16 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 9-17 3
22
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 11 1 0 0 0 2 47-22 26
2
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
3
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
4
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 48-32 23
5
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
6
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
7
Torpedo
16 8 0 0 4 3 1 52-47 20
8
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
9
HC Dynamo
15 7 2 0 4 1 1 50-38 20
10
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
11
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
12
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
13
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
17
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
18
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
19
Barys
13 4 0 1 4 2 2 29-35 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 41-55 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Tractor
17 10 0 1 6 0 0 43-35 22
4
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
5
Metallurg
15 6 0 4 3 2 0 40-32 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
9
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
10
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
11
HC Dinamo Minsk
14 6 1 1 4 1 1 43-40 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
14 4 2 2 4 1 1 32-37 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
15 6 1 0 6 0 2 36-42 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide