Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — HC Dinamo Riga

25 noiembrie 2021, 18:00 (EET)
25 noiembrie 2021, 18:00 (EET)
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
Week 8
20 octombrie astazi
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii
0 Detalii
23 octombrie sa.
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:400 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Frans Tuohimaa
gk. 837 -38 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 177 -8 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 65 -6 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Ronald Knot
df. 384 2 1 3
Lukas Klok
df. 379 3 10 13
Maxim Berezin
df. 310 1 3 4
Mikhail Sidorov
df. 283 0 2 2
Kirill Vorobiev
df. 213 1 0 1
Aleksey Puzanov
df. 196 2 1 3
Ivan Glazkov
df. 169 0 2 2
Ruslan Petrishchev
df. 63 0 0 0
Gleb Semyonov
df. 18 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 332 10 6 16
Bulat Shafigullin
fw. 319 2 4 6
Pavel Poryadin
fw. 294 2 9 11
Timur Khafizov
fw. 284 3 4 7
Andrey Chivilev
fw. 281 2 3 5
Rafael Bikmullin
fw. 248 4 1 5
Dan Sexton
fw. 241 1 6 7
Ansel Galimov
fw. 235 3 5 8
Danila Popov
fw. 227 3 4 7
Evgeny Mityakin
fw. 199 2 4 6
Egor Popov
fw. 172 4 1 5
Vladislav Shutov
fw. 101 2 2 4
Alexander Belyayev
fw. 44 0 0 0
Timofey Barsukov
fw. 31 0 0 0
Danil Sherstobitov
fw. 9 0 0 0
Raul Yakupov
fw. 3 0 0 0
Mansur Kadirov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Timur Sharifyanov
fw. 0 0 0 0
HC Dinamo Riga

Sergei Zubov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Johan Mattsson
gk. 912 -31 0 0
Matěj Machovský
gk. 230 -20 0 0
Ericks Vitols
gk. 0 0 0 0
Oskars Cibulskis
df. 356 2 5 7
Brandon Gormley
df. 274 1 7 8
Nerijus Alisauskas
df. 258 0 1 1
Kristaps Sotnieks
df. 251 1 1 2
Kārlis Čukste
df. 238 0 0 0
Ralfs Freibergs
df. 229 0 0 0
Reece Scarlett
df. 215 1 1 2
Patriks Ozols
df. 129 1 0 1
Kristaps Zile
df. 121 1 1 2
Frank Corrado
df. 116 1 2 3
Roberts Mamchics
df. 2 0 0 0
Lukas Radil
fw. 348 2 8 10
Nikolajs Elisejevs
fw. 314 10 3 13
Hunter Shinkaruk
fw. 294 3 6 9
Emile Poirier
fw. 270 6 5 11
Gints Meija
fw. 258 0 3 3
Jere Karjalainen
fw. 244 3 3 6
Daniels Berzins
fw. 233 1 1 2
Peter Tiivola
fw. 211 0 2 2
Lauris Darzins
fw. 187 0 7 7
Martinsh Karsums
fw. 156 1 1 2
Alexander Protapovich
fw. 142 0 0 0
Gunars Skvorcovs
fw. 130 2 0 2
Filips Buncis
fw. 117 0 1 1
Rudolf Cerveny
fw. 112 3 0 3
Edgars Kulda
fw. 79 0 2 2
Janis Svanenbergs
fw. 51 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 13 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
KHL 2020-2021
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
KHL 2019-2020
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
26.12.18
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
13.11.18
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
04.01.18
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
20.09.17
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
17.02.17
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
2
:
2
2
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
CS
16.10.21
Severstal
Neftekhimik
PO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
12.10.21
Jokerit
Neftekhimik
V
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
I
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO
03.10.21
SKA
Neftekhimik
I
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
I
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.09.21
Neftekhimik
Admiral
V
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
PO
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
I
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
I
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V
HC Dinamo Riga
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
PS
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
V
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
I
04.10.21
Admiral
HC Dinamo Riga
V
02.10.21
Amur
HC Dinamo Riga
2
:
2
3
:
2
S
PS
29.09.21
HC Dinamo Riga
Severstal
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
23.09.21
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
V
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
12.09.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
I
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
2
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
3
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
4
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
5
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
6
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
7
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
8
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
9
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
10
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
11
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
12
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
4
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
5
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
6
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
7
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
8
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
9
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
10
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
11
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
12
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
2
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
3
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
4
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
5
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
6
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
2
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
3
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
4
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
5
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
6
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
2
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
3
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
4
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
5
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
6
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
4
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
5
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
6
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
4
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
5
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
6
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
7
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
8
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
9
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
10
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
11
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
12
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
13
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
14
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
15
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
16
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
17
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
18
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
19
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
20
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
21
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
22
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
23
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
24
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 21-11 10
2
HC Dinamo Minsk
5 3 1 0 0 1 0 20-17 9
3
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-16 8
6
SKA
5 3 0 0 0 1 1 19-12 8
7
HC Dinamo Riga
5 2 1 0 0 1 1 18-15 8
8
Torpedo
5 2 1 0 1 0 1 14-12 7
9
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 17-14 7
10
Severstal
5 1 1 1 1 1 0 14-13 7
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 16-15 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 8-12 5
13
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 15-17 5
14
Jokerit
5 1 1 0 2 1 0 14-18 5
15
Neftekhimik
5 1 0 1 2 1 0 19-18 5
16
Amur
5 1 0 0 1 2 1 14-14 5
17
HC Dynamo
5 1 1 0 3 0 0 15-19 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 1 1 12-15 4
19
HC Spartak
5 0 2 0 3 0 0 8-14 4
20
HC Sochi
5 0 1 1 3 0 0 15-18 4
21
Barys
5 0 0 2 3 0 0 15-20 4
22
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 12-14 3
23
Admiral
5 1 0 0 3 0 1 11-14 3
24
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
10 4 3 2 1 0 0 39-29 18
2
Ak Bars
13 5 1 1 3 3 0 29-26 17
3
Metallurg
10 7 1 0 2 0 0 36-26 16
4
Avangard
10 6 1 1 2 0 0 33-20 16
5
SKA
10 6 0 1 2 0 1 35-21 15
6
HC Dynamo
9 7 0 0 2 0 0 31-17 14
7
HC Spartak
11 5 2 0 4 0 0 27-24 14
8
Tractor
9 5 1 1 2 0 0 26-25 14
9
HC Dinamo Minsk
9 5 1 0 1 2 0 28-22 14
10
Lokomotiv
12 5 1 0 4 1 1 32-34 14
11
Neftekhimik
11 5 0 1 3 2 0 33-23 14
12
Salavat Yulaev
9 5 1 0 2 0 1 22-18 13
13
Torpedo
11 5 1 0 4 0 1 30-31 13
14
Severstal
10 3 3 0 3 0 1 21-24 13
15
CSKA
9 5 1 0 3 0 0 19-18 12
16
HC Dinamo Riga
9 5 0 0 3 0 1 20-25 11
17
Barys
10 3 2 0 4 1 0 21-26 11
18
Avtomobilist
10 3 1 0 3 1 2 33-32 11
19
Kunlun RS
10 3 0 1 5 0 1 27-32 9
20
Vityaz
9 2 0 1 3 2 1 27-29 9
21
Amur
8 1 1 2 4 0 0 20-27 8
22
Admiral
8 3 0 0 4 0 1 18-24 7
23
HC Sochi
10 1 2 0 6 0 1 23-35 7
24
Sibir
7 3 0 0 4 0 0 13-17 6
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
12 6 0 3 1 1 1 41-30 20
2
Metallurg
9 8 0 1 0 0 0 38-13 18
3
Salavat Yulaev
11 7 1 0 2 1 0 41-20 17
4
HC Dinamo Minsk
10 5 2 0 3 0 0 36-28 14
5
SKA
10 4 1 1 2 1 1 29-23 14
6
CSKA
11 3 3 0 4 1 0 24-24 13
7
HC Dynamo
10 5 1 0 4 0 0 39-33 12
8
Avtomobilist
10 4 0 1 4 1 0 30-28 11
9
Ak Bars
8 2 1 2 2 1 0 22-20 11
10
Jokerit
10 4 0 0 4 1 1 24-30 10
11
HC Dinamo Riga
11 2 1 0 5 2 1 24-33 9
12
Lokomotiv
7 4 0 0 3 0 0 18-9 8
13
Torpedo
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
14
Amur
12 2 0 0 6 3 1 20-33 8
15
Severstal
9 2 0 1 5 1 0 16-22 7
16
Vityaz
10 2 0 0 5 2 1 25-32 7
17
Sibir
12 2 0 0 7 3 0 20-33 7
18
Barys
10 1 0 2 6 0 1 29-34 7
19
Avangard
8 3 0 0 5 0 0 23-27 6
20
HC Spartak
8 1 2 0 5 0 0 16-21 6
21
Admiral
11 1 0 0 6 2 2 19-39 6
22
HC Sochi
10 1 0 1 7 0 1 16-26 5
23
Neftekhimik
8 1 0 0 6 1 0 17-32 3
24
Kunlun RS
9 1 0 0 7 1 0 17-34 3
Comentarii