Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — CSKA 3 noiembrie 2022

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.10
4.50
1.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – CSKA

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
CSKA
01.11.22
Ak Bars
CSKA
V
30.10.22
HC Sochi
CSKA
V
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
24.10.22
CSKA
Tractor
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
V
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
V
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.22
Vityaz
CSKA
V
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
CS
08.10.22
Admiral
CSKA
V
06.10.22
Sibir
CSKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
PS
29.09.22
CSKA
Sibir
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
CO
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
PO
18.09.22
CSKA
HC Sochi
V
14.09.22
CSKA
Vityaz
V
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
V
09.09.22
Severstal
CSKA
I
05.09.22
CSKA
Ak Bars
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
CO
01.09.22
CSKA
Metallurg
V

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — CSKA

KHL 2022-2023
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
KHL 2021-2022
05.01.22
CSKA
Neftekhimik
KHL 2020-2021
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
KHL 2019-2020
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
KHL 2018-2019
24.12.18
CSKA
Neftekhimik
17.11.18
Neftekhimik
CSKA
KHL 2017-2018
17.01.18
Neftekhimik
CSKA
19.11.17
CSKA
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 2 1 0 1 96-45 49
2
Metallurg
25 16 1 0 5 3 0 80-59 37
3
CSKA
24 14 2 1 4 2 1 77-51 37
4
HC Dynamo
26 13 1 2 6 0 4 68-50 36
5
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
6
Avtomobilist
25 13 2 1 8 1 0 79-65 33
7
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
8
Torpedo
25 12 1 2 9 1 0 69-55 31
9
Sibir
27 8 2 4 10 2 1 65-62 31
10
Admiral
26 6 2 5 9 2 2 50-54 30
11
Vityaz
25 7 2 2 8 1 5 60-60 28
12
Avangard
26 11 1 0 11 1 2 71-73 27
13
HC Spartak
26 8 2 1 10 4 1 50-68 27
14
HC Dinamo Minsk
26 7 2 2 11 3 1 65-72 26
15
Barys
27 10 1 1 14 0 1 59-81 25
16
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
17
Ak Bars
24 6 4 0 10 3 1 54-59 24
18
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
19
Kunlun RS
27 6 2 1 15 1 2 59-79 21
20
Amur
25 5 2 1 13 2 2 47-73 20
21
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19
22
HC Sochi
23 3 0 0 17 3 0 44-81 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 20-6 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 22-13 10
3
Salavat Yulaev
5 4 0 0 0 0 1 18-10 9
4
Avangard
5 3 1 0 0 1 0 18-7 9
5
Admiral
5 2 1 1 0 1 0 10-5 9
6
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
7
Sibir
5 3 0 0 1 1 0 16-13 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
9
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-13 6
12
Amur
5 1 0 1 2 1 0 12-12 5
13
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 11-13 4
14
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 6-7 4
16
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-15 4
17
HC Spartak
5 0 1 1 3 0 0 15-18 4
18
Ak Bars
5 1 0 0 4 0 0 11-14 2
19
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 13-19 2
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-20 2
21
Severstal
5 0 0 0 4 0 1 11-21 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 8-24 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 51-23 29
2
Avtomobilist
14 11 0 1 2 0 0 51-28 24
3
Torpedo
12 9 0 1 1 1 0 47-24 21
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-30 20
5
HC Dynamo
15 8 0 1 4 0 2 45-30 20
6
CSKA
12 7 2 0 2 1 0 43-28 19
7
Barys
14 8 1 0 5 0 0 36-33 18
8
Vityaz
15 5 1 2 5 1 1 36-35 18
9
Lokomotiv
12 7 0 1 3 0 1 26-20 17
10
Sibir
13 6 0 2 4 0 1 38-31 17
11
Kunlun RS
15 4 2 1 5 1 2 38-41 17
12
Salavat Yulaev
12 5 0 2 3 0 2 32-21 16
13
Tractor
14 5 2 0 6 1 0 27-30 15
14
Ak Bars
13 3 3 0 4 3 0 31-31 15
15
Avangard
9 5 1 0 1 1 1 27-17 14
16
HC Dinamo Minsk
11 5 0 1 4 1 0 34-32 13
17
Admiral
11 2 1 3 4 0 1 20-22 13
18
HC Spartak
14 4 1 0 7 2 0 26-43 12
19
Amur
11 4 0 0 4 1 2 24-29 11
20
Neftekhimik
10 3 1 1 5 0 0 24-27 10
21
Severstal
10 3 0 1 4 1 1 30-30 10
22
HC Sochi
13 2 0 0 9 2 0 24-43 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
11 8 1 1 1 0 0 45-22 20
2
Salavat Yulaev
12 7 0 1 2 2 0 34-22 18
3
CSKA
12 7 0 1 2 1 1 34-23 18
4
Metallurg
12 8 0 0 3 1 0 35-29 17
5
Admiral
15 4 1 2 5 2 1 30-32 17
6
Lokomotiv
12 6 1 0 3 1 1 34-29 16
7
HC Dynamo
11 5 1 1 2 0 2 23-20 16
8
HC Spartak
12 4 1 1 3 2 1 24-25 15
9
Sibir
14 2 2 2 6 2 0 27-31 14
10
Avangard
17 6 0 0 10 0 1 44-56 13
11
Severstal
15 3 1 1 7 0 3 38-47 13
12
HC Dinamo Minsk
15 2 2 1 7 2 1 31-40 13
13
Torpedo
13 3 1 1 8 0 0 22-31 10
14
Tractor
12 3 0 1 6 1 1 31-37 10
15
Vityaz
10 2 1 0 3 0 4 24-25 10
16
Ak Bars
11 3 1 0 6 0 1 23-28 9
17
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 34-53 9
18
Avtomobilist
11 2 2 0 6 1 0 28-37 9
19
Amur
14 1 2 1 9 1 0 23-44 9
20
Barys
13 2 0 1 9 0 1 23-48 7
21
Kunlun RS
12 2 0 0 10 0 0 21-38 4
22
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 20-38 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 2 1 0 1 96-45 49
2
CSKA
24 14 2 1 4 2 1 77-51 37
3
HC Dynamo
26 13 1 2 6 0 4 68-50 36
4
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
5
Torpedo
25 12 1 2 9 1 0 69-55 31
6
Vityaz
25 7 2 2 8 1 5 60-60 28
7
HC Spartak
26 8 2 1 10 4 1 50-68 27
8
HC Dinamo Minsk
26 7 2 2 11 3 1 65-72 26
9
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
10
Kunlun RS
27 6 2 1 15 1 2 59-79 21
11
HC Sochi
23 3 0 0 17 3 0 44-81 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
25 16 1 0 5 3 0 80-59 37
2
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
3
Avtomobilist
25 13 2 1 8 1 0 79-65 33
4
Sibir
27 8 2 4 10 2 1 65-62 31
5
Admiral
26 6 2 5 9 2 2 50-54 30
6
Avangard
26 11 1 0 11 1 2 71-73 27
7
Barys
27 10 1 1 14 0 1 59-81 25
8
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
9
Ak Bars
24 6 4 0 10 3 1 54-59 24
10
Amur
25 5 2 1 13 2 2 47-73 20
11
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 2 1 0 1 96-45 49
2
Torpedo
25 12 1 2 9 1 0 69-55 31
3
Vityaz
25 7 2 2 8 1 5 60-60 28
4
HC Spartak
26 8 2 1 10 4 1 50-68 27
5
HC Sochi
23 3 0 0 17 3 0 44-81 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
2
Sibir
27 8 2 4 10 2 1 65-62 31
3
Admiral
26 6 2 5 9 2 2 50-54 30
4
Avangard
26 11 1 0 11 1 2 71-73 27
5
Barys
27 10 1 1 14 0 1 59-81 25
6
Amur
25 5 2 1 13 2 2 47-73 20
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
24 14 2 1 4 2 1 77-51 37
2
HC Dynamo
26 13 1 2 6 0 4 68-50 36
3
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
4
HC Dinamo Minsk
26 7 2 2 11 3 1 65-72 26
5
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
25 16 1 0 5 3 0 80-59 37
2
Avtomobilist
25 13 2 1 8 1 0 79-65 33
3
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
4
Ak Bars
24 6 4 0 10 3 1 54-59 24
5
Kunlun RS
27 6 2 1 15 1 2 59-79 21
6
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sudnitsin
gk. 10 -31 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 4 -15 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 3 -10 0 0
Kirill Vorobiev
df. 24 1 3 4
Evgeny Kashnikov
df. 23 2 0 2
Vladislav Leonthev
df. 22 0 3 3
Mikhail Sidorov
df. 21 3 4 7
Ruslan Petrishchev
df. 20 1 0 1
Maxim Berezin
df. 19 0 0 0
Yohann Auvitu
df. 18 1 1 2
Maxim Goncharov
df. 12 2 1 3
Gleb Semyonov
df. 4 0 0 0
Ilya Hohlov
df. 4 1 2 3
Ansel Galimov
fw. 24 5 0 5
Anthony Camara
fw. 24 7 6 13
Egor Popov
fw. 24 1 8 9
Evgeny Mityakin
fw. 24 4 9 13
Mikhail Nazarov
fw. 24 3 12 15
Pavel Poryadin
fw. 24 9 3 12
Vyacheslav Leshchenko
fw. 24 7 8 15
Andrey Chivilev
fw. 20 4 7 11
Sergei Kuptsov
fw. 19 0 2 2
Andrey Belozerov
fw. 18 4 7 11
Rafael Bikmullin
fw. 15 0 2 2
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Bulat Shafigullin
fw. 10 0 2 2
Danila Popov
fw. 6 1 0 1
Hunter Shinkaruk
fw. 4 1 1 2
Timur Sharifyanov
fw. 1 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 0 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 17 -32 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 4 -12 0 0
Vsevolod Skotnikov
gk. 2 -2 0 0
Dmitriy Gamzin
gk. 1 -1 0 0
Fredrik Claesson
df. 24 2 6 8
Yaroslaw Dyblenko
df. 24 2 4 6
Darren Dietz
df. 23 3 7 10
Artem Sergeev
df. 22 2 4 6
Vladislav Provolnev
df. 22 2 8 10
Nikita Nesterov
df. 20 3 12 15
Vladimir Grudinin
df. 13 1 0 1
Bogdan Kiselevich
df. 12 0 2 2
Artyom Duda
df. 6 0 2 2
Dmitry Alexeyev
df. 1 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 24 3 5 8
Maksim Sorkin
fw. 24 2 6 8
Vitaly Abramov
fw. 24 8 3 11
Vladislav Kamenev
fw. 24 9 4 13
Mikhail Grigorenko
fw. 23 8 9 17
Sergei Plotnikov
fw. 23 7 6 13
Prokhor Poltapov
fw. 21 3 0 3
Takhir Mingachyov
fw. 21 3 1 4
Anton Slepyshev
fw. 20 4 11 15
Pavel Karnaukhov
fw. 20 2 8 10
Danil Yurtaikin
fw. 18 3 4 7
Semyon Pankratov
fw. 18 1 0 1
Konstantin Okulov
fw. 17 4 11 15
Maxim Mamin
fw. 11 3 5 8
Matvey Guskov
fw. 6 0 1 1
Kirill Dolzhenkov
fw. 5 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului