Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Avtomobilist 31 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Neftekhimik — Avtomobilist

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.70 3.85 2.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – Avtomobilist

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
29.01.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
PO
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
V
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
I
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
Avtomobilist
29.01.23
Lokomotiv
Avtomobilist
V
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
25.01.23
Avtomobilist
HC Dynamo
V
21.01.23
Avtomobilist
Barys
I
19.01.23
HC Dynamo
Avtomobilist
I
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
PO
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
V
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
PS
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
I
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
PS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
PS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
I
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
V
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
V
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
CO
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
CO
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
V
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
CO
15.11.22
Avtomobilist
Barys
V
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
CO
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
PS
03.11.22
Avtomobilist
Amur
V
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
I
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
I
19.10.22
SKA
Avtomobilist
I
17.10.22
Avtomobilist
Amur
V
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
V
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — Avtomobilist

KHL 2022-2023
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
KHL 2021-2022
17.11.21
Avtomobilist
Neftekhimik
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2020-2021
05.02.21
Avtomobilist
Neftekhimik
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2019-2020
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 27 -64 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 20 -52 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 55 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 54 0 7 7
Kirill Vorobiev
df. 52 2 6 8
Maxim Berezin
df. 52 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 45 4 9 13
Ruslan Petrishchev
df. 39 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 37 2 9 11
Maxim Goncharov
df. 29 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 25 1 0 1
Evgeny Mityakin
fw. 57 10 15 25
Ansel Galimov
fw. 56 11 11 22
Pavel Poryadin
fw. 56 17 12 29
Mikhail Nazarov
fw. 55 5 16 21
Anthony Camara
fw. 54 14 16 30
Vyacheslav Leshchenko
fw. 52 14 15 29
Andrey Chivilev
fw. 51 10 10 20
Andrey Belozerov
fw. 50 10 13 23
Egor Popov
fw. 47 5 9 14
Sergei Kuptsov
fw. 39 2 3 5
Ilya Fedotov
fw. 31 9 3 12
Bulat Shafigullin
fw. 30 4 9 13
Rafael Bikmullin
fw. 28 2 2 4
Hunter Shinkaruk
fw. 17 2 3 5
Alexander Protapovich
fw. 16 0 1 1
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Semyon Kizimov
fw. 11 3 4 7
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 29 -58 0 0
Johan Mattsson
gk. 24 -47 0 0
Vladimir Galkin
gk. 14 -28 0 0
Nikita Tryamkin
df. 55 2 8 10
Nick Ebert
df. 54 10 25 35
Yefim Gurkin
df. 51 2 14 16
Alexei Vasilevsky
df. 49 0 5 5
Sergey Zborovskii
df. 42 1 7 8
Denis Barantsev
df. 41 2 4 6
Jesse Blacker
df. 39 4 5 9
Alexander Shchemerov
df. 33 0 2 2
Valery Sitnikov
df. 24 0 1 1
Daniil Valitov
df. 5 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 3 0 0 0
Yaroslav Trofimov
df. 2 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Danil Romantsev
fw. 55 9 6 15
Brooks Macek
fw. 52 31 15 46
Viktor Neuchev
fw. 52 4 8 12
Andrei Obidin
fw. 51 2 7 9
Oleg Li
fw. 51 9 8 17
Anatoly Golyshev
fw. 45 15 20 35
Curtis Valk
fw. 45 9 22 31
Pavel Kulikov
fw. 44 3 1 4
Patrice Cormier
fw. 43 6 7 13
Stéphane Da Costa
fw. 42 16 31 47
Stepan Khripunov
fw. 41 5 6 11
Georgy Belousov
fw. 40 5 14 19
Sergei Shirokov
fw. 35 15 15 30
Daniil Tarasov
fw. 16 3 1 4
Dmitry Zhukenov
fw. 15 2 2 4
Vladimir Kuznetsov
fw. 15 1 2 3
Egor Baranov
fw. 11 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 9 1 0 1
Pavel Voronkov
fw. 9 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 7 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 4 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 2 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 2 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 2 0 0 0
Denis Yerkin
fw. 1 0 0 0

Alte meciuri

1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului