Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:5
Neftekhimik — Avtomobilist Meci incheiat 22 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
26 decembrie, 14:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Avtomobilist

22 octombrie 2020, 19:00 (EEST)
22 octombrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 482 -30 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 417 -25 0 0
Alexei Volgin
df. 306 2 2 4
Otso Rantakari
df. 262 2 4 6
Alexander Osipov
df. 240 1 3 4
Alexander Loginov
df. 233 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 232 0 1 1
Aleksey Puzanov
df. 150 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 0 0 0 0
Ildar Shiksatdarov
fw. 250 2 5 7
Rafael Bikmullin
fw. 214 0 4 4
Vladimir Galuzin
fw. 190 3 2 5
Libor Hudacek
fw. 172 2 5 7
Timur Sharifyanov
fw. 164 0 4 4
Marat Khairullin
fw. 162 4 3 7
Maxim Groshev
fw. 156 0 1 1
Bulat Shafigullin
fw. 155 0 0 0
Timur Khafizov
fw. 147 2 0 2
Daniel Butsayev
fw. 106 2 1 3
Andrei Kostitsyn
fw. 74 0 2 2
Mikhail Byakin
fw. 29 1 1 2
Jonas Enlund
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Kucheryavenko
fw. 275 6 3 9
Pavel Poryadin
fw. 222 4 6 10
Gleb Semyonov
df. 117 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 98 0 0 0
Artyom Golubovich
fw. 83 1 0 1
Andrey Chivilev
fw. 66 0 0 0
Vladislav Shutov
fw. 55 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 973 -34 2 2
Vladislav Gross
gk. 59 -2 0 0
Nikita Tryamkin
df. 419 1 6 7
Charles Genoway
df. 405 3 7 10
Alexei Vasilevsky
df. 348 3 3 6
Mikhail Mamkin
df. 274 1 3 4
Sergey Zborovskii
df. 273 2 1 3
Maxim Berezin
df. 114 0 2 2
Yuri Salov
df. 3 0 0 0
Piter Holland
fw. 318 3 9 12
Aleksey Makeev
fw. 284 11 10 21
Dan Sexton
fw. 283 2 9 11
Stanislav Bocharov
fw. 281 4 4 8
Brooks Macek
fw. 253 7 4 11
Pavel Kulikov
fw. 252 0 3 3
Vyacheslav Litovchenko
fw. 248 4 3 7
Anatoly Golyshev
fw. 219 6 4 10
Georgy Belousov
fw. 205 3 5 8
Alexander Protapovich
fw. 180 0 1 1
Geoff Platt
fw. 172 1 2 3
Andrei Obidin
fw. 88 2 1 3
Ilja Zakharov
fw. 8 0 0 0
Nu vor juca
Pavel Datsyuk
fw. 321 5 15 20
Zakhar Arzamastsev
df. 110 0 2 2
Denis Bodrov
df. 95 2 1 3
Vladimir Galkin
gk. 59 -5 0 0
Ilja Ovchinnikov
fw. 55 1 1 2
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 21 1 1 2
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 7 0 0 0
Vladislav Leonthev
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.15
4.33
1.91
2.50
1.52
3.50
4.50
1.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2019-2020
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
05.01.20
Avtomobilist
Neftekhimik
19.12.19
Avtomobilist
Neftekhimik
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2018-2019
18.02.19
Avtomobilist
Neftekhimik
25.01.19
Neftekhimik
Avtomobilist
19.12.18
Neftekhimik
Avtomobilist
20.11.18
Avtomobilist
Neftekhimik
KHL 2017-2018
22.10.17
Neftekhimik
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Avtomobilist
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
8
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
9
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
5
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
9
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
4
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
5
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
14
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
15
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
16
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
17
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
18
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
3
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
4
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
5
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
7
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 8-10 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
10
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 20-17 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
12
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 16-18 5
16
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
17
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
18
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-12 4
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
10 7 0 0 1 2 0 28-16 16
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
9 4 1 0 4 0 0 19-25 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
9 3 0 1 4 0 1 26-27 9
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
8 3 0 3 2 0 0 25-18 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
7 3 1 1 1 0 1 24-20 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
18
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
19
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8