Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:3
Neftekhimik — Amur Meci incheiat 30 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
18 februarie 2021, 11:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Amur

30 octombrie 2020, 18:00 (EET)
30 octombrie 2020, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Arbitru: Nikolay Akuzovskiy, Viktor Spirin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 541 -33 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 537 -35 0 0
Alexei Volgin
df. 365 2 5 7
Otso Rantakari
df. 318 2 4 6
Alexander Osipov
df. 301 2 3 5
Alexander Loginov
df. 287 0 0 0
Aleksey Puzanov
df. 158 0 1 1
Bulat Motygullin
df. 103 0 0 0
Mikhail Sidorov
df. 47 0 0 0
Ildar Shiksatdarov
fw. 292 2 5 7
Rafael Bikmullin
fw. 258 2 5 7
Vladimir Galuzin
fw. 239 3 2 5
Libor Hudacek
fw. 229 3 6 9
Marat Khairullin
fw. 220 5 3 8
Timur Sharifyanov
fw. 195 0 4 4
Maxim Groshev
fw. 188 0 2 2
Timur Khafizov
fw. 188 2 0 2
Bulat Shafigullin
fw. 182 0 0 0
Andrei Kostitsyn
fw. 126 0 4 4
Daniel Butsayev
fw. 125 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 94 1 0 1
Jonas Enlund
fw. 55 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Bryntsev
df. 289 0 1 1
Alexander Kucheryavenko
fw. 275 6 3 9
Pavel Poryadin
fw. 222 4 6 10
Gleb Semyonov
df. 128 0 2 2
Andrey Chivilev
fw. 66 0 0 0
Vladislav Shutov
fw. 55 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Mikhail Byakin
fw. 38 1 1 2
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Marek Langhamer
gk. 493 -28 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
Gleb Koryagin
df. 441 2 5 7
Pavel Turbin
df. 436 0 1 1
Nikita Kamalov
df. 413 2 5 7
Michal Jordan
df. 256 3 3 6
Yuri Sergiyenko
df. 203 0 1 1
Nikita Aleksandrov
df. 57 0 0 0
Nikita Zimin
df. 45 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 393 3 3 6
Vladimir Butuzov
fw. 392 7 7 14
Vladislav Ushenin
fw. 339 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 335 0 6 6
Alexander Gorshkov
fw. 310 4 6 10
Denis Golybev
fw. 300 1 4 5
Valentin Pyanov
fw. 234 3 2 5
Danil Faizullin
fw. 205 0 2 2
Tomas Zohorna
fw. 203 3 4 7
Ginek Zogorna
fw. 164 0 5 5
Artur Gizdatullin
fw. 155 2 1 3
Kirill Rasskazov
fw. 154 6 2 8
Ignat Korotkikh
fw. 16 0 0 0
Nu vor juca
Evgeny Alikin
gk. 741 -31 0 0
Valeriy S. Vasiliev
df. 383 2 4 6
Maxim Ignatovich
df. 311 0 3 3
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
KHL 2019-2020
24.02.20
Amur
Neftekhimik
23.02.20
Amur
Neftekhimik
17.02.20
Neftekhimik
Amur
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
KHL 2018-2019
24.10.18
Amur
Neftekhimik
26.09.18
Neftekhimik
Amur
KHL 2017-2018
29.10.17
Amur
Neftekhimik
22.08.17
Neftekhimik
Amur
KHL 2016-2017
22.09.16
Amur
Neftekhimik
4
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Amur
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
6
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
10
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
5
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
6
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
4
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
6
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
7
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
8
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
9
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
19
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
22
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
23
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
6
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-11 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 12-20 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 7-19 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
6
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
7
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Metallurg
13 6 0 0 6 1 0 32-32 13
10
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
11
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
12
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
7
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
8
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
Kunlun RS
12 1 0 0 11 0 0 21-44 2
23
HC Dinamo Riga
8 0 0 0 6 1 1 12-32 2