Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Amur 25 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Neftekhimik — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.90
3.90
3.35
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
V
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
I
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
Amur
23.01.23
Sibir
Amur
V
21.01.23
Admiral
Amur
V
18.01.23
Amur
Admiral
V
15.01.23
SKA
Amur
I
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — Amur

KHL 2022-2023
11.01.23
Neftekhimik
Amur
30.11.22
Amur
Neftekhimik
28.11.22
Amur
Neftekhimik
KHL 2021-2022
23.12.21
Amur
Neftekhimik
22.12.21
Amur
Neftekhimik
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
KHL 2020-2021
20.02.21
Amur
Neftekhimik
18.02.21
Amur
Neftekhimik
30.10.20
Neftekhimik
Amur
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
3
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
4
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
5
HC Dynamo
55 24 3 5 15 3 5 143-117 72
6
Avtomobilist
54 24 6 1 15 4 4 157-139 70
7
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
8
Ak Bars
55 18 8 4 16 7 2 139-129 69
9
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
10
Avangard
54 24 4 3 19 2 2 150-128 66
11
Salavat Yulaev
55 22 3 3 18 3 6 139-119 65
12
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
13
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
14
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
15
Severstal
55 13 4 5 21 7 5 142-158 56
16
Barys
57 19 2 3 27 2 4 123-154 54
17
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
18
Tractor
55 17 2 4 24 6 2 129-156 54
19
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
20
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
21
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43
22
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 11-5 9
2
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 18-13 8
3
SKA
5 3 0 1 1 0 0 15-8 8
4
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 14-8 8
5
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
6
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 15-11 7
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 11-8 7
8
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 13-13 6
9
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 15-16 6
10
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
11
Tractor
5 2 0 0 1 1 1 14-15 6
12
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 15-17 6
13
Barys
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 15-16 5
16
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-14 5
17
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 6-9 5
18
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 11-8 4
19
Avangard
5 1 1 0 3 0 0 10-11 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 4-9 3
22
Salavat Yulaev
5 0 1 0 4 0 0 9-14 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Avtomobilist
27 17 2 1 6 0 1 89-62 41
4
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
5
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
6
Lokomotiv
28 17 0 1 7 1 2 64-47 39
7
Metallurg
27 14 2 1 5 2 3 77-59 39
8
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
9
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
10
Avangard
25 12 4 1 5 2 1 74-48 37
11
Salavat Yulaev
28 10 3 2 8 1 4 72-60 35
12
Neftekhimik
26 12 3 1 9 0 1 64-64 33
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
16
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
17
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
18
Barys
29 11 1 2 14 0 1 65-73 29
19
Admiral
25 10 1 3 10 0 1 46-45 29
20
Kunlun RS
30 8 2 1 15 1 3 72-95 26
21
HC Spartak
26 8 2 1 12 2 1 55-75 25
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 13 2 3 8 2 0 101-73 38
2
CSKA
27 14 1 1 7 2 2 75-59 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
HC Dynamo
26 11 1 2 8 2 2 61-56 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
9
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
10
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
11
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
12
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
13
Ak Bars
26 7 3 2 9 3 2 62-66 29
14
Vityaz
27 9 2 0 11 1 4 61-68 27
15
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
16
Tractor
26 7 0 3 12 2 2 64-76 24
17
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 4 2 59-77 24
18
Amur
28 7 2 2 16 1 0 53-73 23
19
Severstal
28 4 2 2 13 4 3 64-86 23
20
Neftekhimik
28 7 2 0 17 2 0 71-100 20
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
3
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
4
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
5
HC Dynamo
55 24 3 5 15 3 5 143-117 72
6
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
7
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
8
Severstal
55 13 4 5 21 7 5 142-158 56
9
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
10
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43
11
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
54 24 6 1 15 4 4 157-139 70
2
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
3
Ak Bars
55 18 8 4 16 7 2 139-129 69
4
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
5
Avangard
54 24 4 3 19 2 2 150-128 66
6
Salavat Yulaev
55 22 3 3 18 3 6 139-119 65
7
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
8
Barys
57 19 2 3 27 2 4 123-154 54
9
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
10
Tractor
55 17 2 4 24 6 2 129-156 54
11
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
3
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
4
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
5
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
2
Avangard
54 24 4 3 19 2 2 150-128 66
3
Salavat Yulaev
55 22 3 3 18 3 6 139-119 65
4
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
5
Barys
57 19 2 3 27 2 4 123-154 54
6
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
2
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
3
HC Dynamo
55 24 3 5 15 3 5 143-117 72
4
Severstal
55 13 4 5 21 7 5 142-158 56
5
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
54 24 6 1 15 4 4 157-139 70
2
Ak Bars
55 18 8 4 16 7 2 139-129 69
3
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
4
Tractor
55 17 2 4 24 6 2 129-156 54
5
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
6
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 25 -60 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 19 -51 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 52 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 51 0 7 7
Kirill Vorobiev
df. 49 2 4 6
Maxim Berezin
df. 49 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 45 4 9 13
Ruslan Petrishchev
df. 39 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 34 2 9 11
Maxim Goncharov
df. 26 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 22 1 0 1
Evgeny Mityakin
fw. 54 10 14 24
Ansel Galimov
fw. 53 11 10 21
Pavel Poryadin
fw. 53 16 12 28
Mikhail Nazarov
fw. 52 4 16 20
Anthony Camara
fw. 51 14 16 30
Vyacheslav Leshchenko
fw. 49 13 15 28
Andrey Chivilev
fw. 48 10 10 20
Andrey Belozerov
fw. 47 9 12 21
Egor Popov
fw. 45 4 9 13
Sergei Kuptsov
fw. 36 2 2 4
Bulat Shafigullin
fw. 30 4 9 13
Ilya Fedotov
fw. 28 9 3 12
Rafael Bikmullin
fw. 28 2 2 4
Hunter Shinkaruk
fw. 17 2 3 5
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Alexander Protapovich
fw. 13 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Semyon Kizimov
fw. 8 3 4 7
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 37 -70 1 1
Janis Kalnins
gk. 21 -47 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 51 3 5 8
Viktor Baldaev
df. 44 1 5 6
Cam Lee
df. 41 7 10 17
Ruslan Pedan
df. 40 0 6 6
Artem Alyaev
df. 39 2 10 12
Rafael Batyrshin
df. 30 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 21 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 15 0 0 0
Yakov Rylov
df. 12 1 0 1
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 53 5 11 16
Ivan Nikolishin
fw. 53 14 19 33
Pavel Makhanovsky
fw. 53 5 2 7
Sergei Lapin
fw. 45 4 3 7
Yaroslav Likhachev
fw. 45 13 10 23
Sergei Dubakin
fw. 42 11 10 21
Vladislav Barulin
fw. 42 6 4 10
Nikita Grebenkin
fw. 34 7 13 20
Artur Gizdatullin
fw. 32 5 4 9
Igor Rudenkov
fw. 28 4 4 8
Vyacheslav Gretsky
fw. 28 2 1 3
Jan Drozg
fw. 26 5 10 15
Denis Vikharev
fw. 23 3 7 10
Stanislav Bocharov
fw. 19 3 7 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Alexander Kuznetsov
fw. 5 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului