Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:5
Neftekhimik — Amur Meci incheiat 17 februarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
23 februarie, 09:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Amur

17 februarie 2020, 18:00 (EET)
17 februarie 2020, 18:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 2,234 -93 1 1
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,210 -48 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 1,112 3 19 22
Rayan Merfi
df. 1,053 8 14 22
Alexander Bryntsev
df. 999 4 5 9
Andrei Sergeyev
df. 824 1 11 12
Ziyat Paigin
df. 800 5 7 12
Evgeny Ryasensky
df. 665 0 6 6
Vitaly Atyushov
df. 455 2 3 5
Matt Wait
fw. 1,022 14 19 33
Pavel Kulikov
fw. 930 4 12 16
Marat Khairullin
fw. 891 12 7 19
Zak Mitchell
fw. 870 15 9 24
Pavel Poryadin
fw. 734 12 15 27
Ildar Shiksatdarov
fw. 684 13 6 19
Yacob Berglund
fw. 627 13 12 25
Jonas Enlund
fw. 588 9 9 18
Alexander Chernikov
fw. 569 2 6 8
Timur Sharifyanov
fw. 450 3 1 4
Timur Khafizov
fw. 271 1 4 5
Rafael Bikmullin
fw. 245 4 2 6
Maxim Groshev
fw. 234 1 5 6
Nu vor juca
Pavel Padakin
fw. 499 3 11 14
Denis Kazionov
fw. 453 4 5 9
Arsen Khisamutdinov
fw. 297 1 2 3
Alexei Volgin
df. 266 1 0 1
Bulat Shafigullin
fw. 15 0 0 0
Andrey Chivilev
fw. 2 0 0 0
Amur

Alexander Gulyavtsev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,941 -61 1 1
Evgeny Kiselyov
gk. 106 -6 0 0
Michal Jordan
df. 1,289 5 11 16
Ondřej Vitásek
df. 1,067 5 4 9
Pavel Turbin
df. 957 3 7 10
Valeriy S. Vasiliev
df. 787 6 4 10
Gleb Koryagin
df. 772 2 5 7
Maxim Ignatovich
df. 535 1 3 4
Nikita Aleksandrov
df. 80 0 0 0
Ginek Zogorna
fw. 1,039 11 21 32
Vladislav Ushenin
fw. 1,011 12 17 29
Vyacheslav Ushenin
fw. 1,009 6 21 27
Igor Rudenkov
fw. 870 13 10 23
Alexander Gorshkov
fw. 838 13 6 19
Tomas Zohorna
fw. 809 10 14 24
Danil Faizullin
fw. 806 4 11 15
Anton Lazarev
fw. 749 1 7 8
Kirill Rasskazov
fw. 626 6 6 12
Alexander Kuznetsov
fw. 345 2 1 3
Artyom Zhelezkov
fw. 326 2 1 3
Nikita Yazkov
fw. 260 1 3 4
Nu vor juca
Marek Langhamer
gk. 1,414 -53 0 0
Denis Golybev
fw. 646 6 8 14
Nikita Kamalov
df. 614 2 5 7
Dmitri Korobov
df. 485 2 0 2
Stanislav Katsuba
fw. 377 1 1 2
Maksim Kondratiev
df. 293 0 2 2
Maxim Kapiturov
fw. 229 0 2 2
Igor Velichkin
fw. 152 0 1 1
Dmitry Shulenin
df. 16 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 1 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
KHL 2018-2019
24.10.18
Amur
Neftekhimik
26.09.18
Neftekhimik
Amur
KHL 2017-2018
29.10.17
Amur
Neftekhimik
22.08.17
Neftekhimik
Amur
KHL 2016-2017
22.09.16
Amur
Neftekhimik
4
:
1
12.09.16
Neftekhimik
Amur
1
:
1
3
:
2
S
KHL 2015-2016
09.01.16
Amur
Neftekhimik
2
:
3
18.09.15
Neftekhimik
Amur
3
:
2
KHL 2014-2015
13.01.15
Neftekhimik
Amur
2
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
15.02.20
Neftekhimik
Admiral
V
13.02.20
Neftekhimik
Metallurg
V
11.02.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
V
30.01.20
Barys
Neftekhimik
I
28.01.20
Avangard
Neftekhimik
I
26.01.20
Jokerit
Neftekhimik
I
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
V
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
PS
16.01.20
Neftekhimik
Tractor
3
:
3
0
:
1
S
PS
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
I
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
V
08.01.20
Neftekhimik
Barys
I
05.01.20
Avtomobilist
Neftekhimik
I
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
V
28.12.19
Neftekhimik
Avangard
I
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
PO
19.12.19
Avtomobilist
Neftekhimik
I
17.12.19
Metallurg
Neftekhimik
3
:
3
1
:
0
S
PS
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
V
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
PO
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
I
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
I
18.11.19
Neftekhimik
HC Dynamo
I
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
I
14.11.19
Lokomotiv
Neftekhimik
I
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
V
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
V
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
CS
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
V
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
CO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
CS
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
17.10.19
Neftekhimik
SKA
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
CO
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
I
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
I
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
I
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
I
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
PS
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
I
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
V
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
PO
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
Amur
15.02.20
Torpedo
Amur
V
13.02.20
Vityaz
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
11.02.20
SKA
Amur
I
03.02.20
Admiral
Amur
V
31.01.20
Amur
CSKA
V
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
CS
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
V
22.01.20
Kunlun RS
Amur
I
21.01.20
Kunlun RS
Amur
I
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
13.01.20
Amur
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.01.20
Metallurg
Amur
I
07.01.20
HC Dynamo
Amur
I
05.01.20
Severstal
Amur
I
03.01.20
Lokomotiv
Amur
I
29.12.19
Admiral
Amur
V
27.12.19
Amur
Avtomobilist
3
:
3
1
:
0
S
CS
25.12.19
Amur
Torpedo
V
23.12.19
Amur
HC Dinamo Minsk
V
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
CS
17.12.19
Avtomobilist
Amur
I
09.12.19
Amur
Kunlun RS
I
04.12.19
Amur
Vityaz
2
:
2
0
:
1
S
PS
02.12.19
Amur
Avangard
I
30.11.19
Amur
HC Spartak
V
26.11.19
Jokerit
Amur
I
24.11.19
Barys
Amur
CO
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
I
19.11.19
Amur
Metallurg
V
17.11.19
Amur
Jokerit
V
13.11.19
Amur
SKA
I
01.11.19
Avangard
Amur
I
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
PS
28.10.19
Ak Bars
Amur
I
26.10.19
Tractor
Amur
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
I
17.10.19
Amur
Severstal
V
15.10.19
Amur
Lokomotiv
V
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
10.10.19
Avangard
Amur
I
08.10.19
CSKA
Amur
I
06.10.19
HC Sochi
Amur
V
03.10.19
Amur
Kunlun RS
V
28.09.19
Amur
Sibir
V
26.09.19
Amur
Admiral
I
24.09.19
Amur
Admiral
V
20.09.19
Sibir
Amur
I
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
PO
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
PO
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
I
11.09.19
Amur
Barys
I
08.09.19
Amur
Tractor
I
07.09.19
Amur
Tractor
PO
05.09.19
Barys
Amur
I
03.09.19
Sibir
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
10
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
18
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 21-8 8
6
Amur
5 3 0 1 1 0 0 19-11 8
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-8 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
22
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
7
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
8
Neftekhimik
30 14 1 3 9 0 3 96-77 39
9
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
28 6 2 1 13 3 3 63-90 24
23
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 21 1 2 5 1 0 101-41 49
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
19
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
20
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
21
Amur
30 5 1 3 18 2 1 59-77 21
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13