Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Ak Bars

Astazi 3 decembrie 2020, 18:30 (EET)
3 decembrie 2020, 18:30 (EET)
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Arbitru: Sergey Kulakov, Vladimir Bukin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 929 -54 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 923 -57 0 0
Alexei Volgin
df. 613 3 10 13
Otso Rantakari
df. 569 2 6 8
Alexander Osipov
df. 546 2 5 7
Alexander Bryntsev
df. 440 1 3 4
Mikhail Sidorov
df. 242 0 1 1
Kirill Vorobiev
df. 116 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 97 1 0 1
Libor Hudacek
fw. 465 10 12 22
Marat Khairullin
fw. 461 8 7 15
Ildar Shiksatdarov
fw. 447 3 6 9
Alexander Kucheryavenko
fw. 425 7 7 14
Rafael Bikmullin
fw. 410 4 9 13
Vladimir Galuzin
fw. 349 4 3 7
Bulat Shafigullin
fw. 339 2 6 8
Andrei Kostitsyn
fw. 314 2 7 9
Pavel Poryadin
fw. 312 8 9 17
Timur Sharifyanov
fw. 307 0 4 4
Andrey Chivilev
fw. 205 3 4 7
Jonas Enlund
fw. 168 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 77 1 0 0
Nu vor juca
Alexander Loginov
df. 434 0 1 1
Timur Khafizov
fw. 304 2 0 2
Daniel Butsayev
fw. 254 3 4 7
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 162 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 151 0 0 0
Mikhail Byakin
fw. 145 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 0 0 0 0
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 786 -29 0 0
Adam Reydeborn
gk. 740 -26 0 0
Dmitry Yudin
df. 561 3 7 10
Nikita Lyamkin
df. 528 1 5 6
Andrei Pedan
df. 477 4 4 8
Albert Yarullin
df. 379 1 6 7
Mikael Vikstrand
df. 355 1 4 5
Danil Zhuravlyov
df. 312 2 4 6
Kristian Khenkel
df. 297 1 5 6
Stanislav Galiyev
fw. 479 9 10 19
Stéphane Da Costa
fw. 472 10 15 25
Alexander Burmistrov
fw. 408 6 7 13
Dmitry Voronkov
fw. 396 4 6 10
Kirill Petrov
fw. 392 7 6 13
Nigel Dawes
fw. 386 13 8 21
Mikhail Glukhov
fw. 379 4 4 8
Patrice Cormier
fw. 363 2 8 10
Artyom Lukoyanov
fw. 355 1 3 4
Viktor Tikhonov
fw. 318 8 5 13
Danis Zaripov
fw. 209 4 8 12
Nikita Dynyak
fw. 196 0 3 3
Ivan Yemets
fw. 113 3 0 3
Nu vor juca
Justin Azevedo
fw. 558 5 17 22
Amir Miftahov
gk. 373 -14 0 0
Artem Galimov
fw. 316 3 6 9
Roman Rukavishnikov
df. 295 1 3 4
Mikhail Fisenko
fw. 241 1 1 2
Kamil Fazylzyanov
df. 203 1 0 1
Konstantin Luchevnikov
df. 183 0 2 2
Ilya Safonov
fw. 139 0 1 1
Artur Ahtymov
gk. 103 -5 0 0
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 47 0 1 1
Alexsandr Lubchich
df. 23 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 21 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Nikolay Averin
df. 10 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0
Dzhamil Garipov
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
KHL 2019-2020
08.03.20
Neftekhimik
Ak Bars
06.03.20
Neftekhimik
Ak Bars
04.03.20
Ak Bars
Neftekhimik
02.03.20
Ak Bars
Neftekhimik
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Ak Bars
01.12.20
Avangard
Ak Bars
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.11.20
Avangard
Ak Bars
I
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
V
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
I
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
V
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
8
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
10
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
11
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
15
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
16
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
17
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
5
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
6
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
7
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
15
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
16
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
17
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
16
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
17
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
18
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
8
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
9
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
10
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide