Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
6:1
Neftekhimik — Admiral Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
26 februarie, 11:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Admiral

15 februarie 2020, 16:00 (EET)
15 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: Alexei Belov, Anton Gofman Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 2,174 -92 1 1
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,210 -48 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 1,089 3 19 22
Rayan Merfi
df. 1,034 7 14 21
Alexander Bryntsev
df. 974 4 5 9
Andrei Sergeyev
df. 810 1 9 10
Ziyat Paigin
df. 785 5 7 12
Evgeny Ryasensky
df. 647 0 6 6
Vitaly Atyushov
df. 447 1 3 4
Matt Wait
fw. 1,005 14 19 33
Pavel Kulikov
fw. 913 4 11 15
Marat Khairullin
fw. 876 12 7 19
Zak Mitchell
fw. 854 15 8 23
Pavel Poryadin
fw. 720 12 15 27
Ildar Shiksatdarov
fw. 668 11 6 17
Yacob Berglund
fw. 612 13 11 24
Jonas Enlund
fw. 573 8 9 17
Alexander Chernikov
fw. 557 2 5 7
Pavel Padakin
fw. 492 3 10 13
Timur Sharifyanov
fw. 439 2 1 3
Rafael Bikmullin
fw. 233 4 2 6
Maxim Groshev
fw. 226 1 4 5
Nu vor juca
Denis Kazionov
fw. 453 4 5 9
Arsen Khisamutdinov
fw. 297 1 2 3
Timur Khafizov
fw. 271 1 4 5
Alexei Volgin
df. 266 1 0 1
Bulat Shafigullin
fw. 15 0 0 0
Andrey Chivilev
fw. 2 0 0 0
Admiral

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 1,587 -63 0 0
Alexander Trushkov
gk. 431 -20 0 0
Adam Almquist
df. 1,068 8 18 26
Shawn Lalonde
df. 958 7 17 24
Yury Kozlovsky
df. 493 1 0 1
Stepan Ostrovsky
df. 232 0 2 2
Ilya Davydov
df. 83 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 54 0 2 2
Martin Bakos
fw. 995 17 20 37
Markus Ung
fw. 960 14 18 32
Denis Vikharev
fw. 827 15 20 35
Konstantin Glazachev
fw. 753 9 5 14
Kirill Voronin
fw. 692 4 10 14
Aleksandr Mereskin
fw. 628 4 5 9
Yury Petrov
fw. 550 4 1 5
Vasily Streltsov
fw. 543 3 5 8
Aleksandr Konnov
fw. 455 3 4 7
Alexander Streltsov
fw. 446 3 4 7
Oleg Lomako
fw. 399 4 5 9
Nikita Korostelev
fw. 196 2 3 5
Kirill Pilipenko
fw. 171 2 2 4
Решение тренера
fw. 139 1 2 3
Nu vor juca
Anton Krasotkin
gk. 1,311 -60 1 1
Ivan Mishchenko
df. 841 1 3 4
Vladimir Butuzov
fw. 841 4 6 10
Alexander Osipov
df. 719 2 8 10
Nikita Bobryashov
df. 700 0 1 1
Ivan Lisin
fw. 524 0 3 3
Alexander Ugolnikov
df. 363 1 1 2
Grigoriy Dgeldakov
df. 236 0 1 1
Ruslan Ibatullin
df. 185 0 3 3
Alexey Drobin
fw. 113 2 0 2
Alexandr Delnov
fw. 31 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.63
4.70
4.25
2.06
1.73
2.05
1.74
1.77
4.20
3.70
1.98
1.77
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
KHL 2018-2019
22.10.18
Admiral
Neftekhimik
28.09.18
Neftekhimik
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
KHL 2017-2018
27.10.17
Admiral
Neftekhimik
24.08.17
Neftekhimik
Admiral
KHL 2016-2017
16.12.16
Admiral
Neftekhimik
7
:
5
11.10.16
Neftekhimik
Admiral
1
:
3
KHL 2015-2016
07.01.16
Admiral
Neftekhimik
3
:
1
20.09.15
Neftekhimik
Admiral
2
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
13.02.20
Neftekhimik
Metallurg
V
11.02.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
V
30.01.20
Barys
Neftekhimik
I
28.01.20
Avangard
Neftekhimik
I
26.01.20
Jokerit
Neftekhimik
I
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
V
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
PS
16.01.20
Neftekhimik
Tractor
3
:
3
0
:
1
S
PS
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
I
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
V
08.01.20
Neftekhimik
Barys
I
05.01.20
Avtomobilist
Neftekhimik
I
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
V
28.12.19
Neftekhimik
Avangard
I
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
PO
19.12.19
Avtomobilist
Neftekhimik
I
17.12.19
Metallurg
Neftekhimik
3
:
3
1
:
0
S
PS
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
V
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
PO
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
I
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
I
18.11.19
Neftekhimik
HC Dynamo
I
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
I
14.11.19
Lokomotiv
Neftekhimik
I
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
V
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
V
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
CS
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
V
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
CO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
CS
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
17.10.19
Neftekhimik
SKA
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
CO
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
I
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
I
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
I
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
I
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
PS
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
I
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
V
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
PO
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
Admiral
13.02.20
Avangard
Admiral
I
11.02.20
Salavat Yulaev
Admiral
I
03.02.20
Admiral
Amur
I
02.02.20
Admiral
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
0
S
CS
31.01.20
Admiral
Salavat Yulaev
I
29.01.20
Admiral
CSKA
I
25.01.20
HC Dinamo Riga
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
CS
23.01.20
Jokerit
Admiral
PO
21.01.20
Salavat Yulaev
Admiral
I
16.01.20
Admiral
Avangard
I
15.01.20
Admiral
Avangard
I
12.01.20
Admiral
Ak Bars
V
09.01.20
Avtomobilist
Admiral
I
07.01.20
Torpedo
Admiral
V
05.01.20
Vityaz
Admiral
I
03.01.20
Avangard
Admiral
I
29.12.19
Admiral
Amur
I
25.12.19
Admiral
Avtomobilist
PO
23.12.19
Admiral
Torpedo
I
21.12.19
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
I
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
I
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
CS
06.12.19
Admiral
Vityaz
V
02.12.19
Admiral
HC Spartak
I
28.11.19
Severstal
Admiral
I
26.11.19
HC Dinamo Minsk
Admiral
CO
24.11.19
Sibir
Admiral
V
21.11.19
Admiral
Metallurg
V
17.11.19
Admiral
SKA
PO
15.11.19
Admiral
Jokerit
2
:
2
1
:
0
S
CS
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
V
02.11.19
HC Spartak
Admiral
V
30.10.19
Ak Bars
Admiral
I
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
I
25.10.19
Admiral
HC Sochi
I
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
I
19.10.19
Admiral
Severstal
V
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.19
Barys
Admiral
CO
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.10.19
Metallurg
Admiral
CO
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
V
02.10.19
Admiral
Sibir
I
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
CS
26.09.19
Amur
Admiral
V
24.09.19
Amur
Admiral
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
CO
19.09.19
CSKA
Admiral
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
I
13.09.19
Admiral
Barys
V
11.09.19
Admiral
Tractor
I
10.09.19
Admiral
Tractor
V
05.09.19
Sibir
Admiral
I
03.09.19
Barys
Admiral
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
19
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
20
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21