Metallurg — Vityaz: ponturi pariuri 24 februarie 2024

Cote Metallurg — Vityaz

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.40
4.70
6.30
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Metallurg – Vityaz

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
22.02.24
Metallurg
Amur
V
19.02.24
Metallurg
Ak Bars
V
17.02.24
Avangard
Metallurg
I
15.02.24
Ak Bars
Metallurg
I
11.02.24
Metallurg
HC Dynamo
3
:
3
3
:
4
S
PS
06.02.24
Metallurg
Admiral
V
02.02.24
Metallurg
Avangard
V
29.01.24
Amur
Metallurg
I
28.01.24
Amur
Metallurg
V
26.01.24
Admiral
Metallurg
V
24.01.24
Admiral
Metallurg
I
21.01.24
Metallurg
Severstal
V
19.01.24
Metallurg
Admiral
V
16.01.24
Torpedo
Metallurg
I
14.01.24
HC Spartak
Metallurg
V
11.01.24
Metallurg
HC Sochi
V
09.01.24
Metallurg
Lokomotiv
V
07.01.24
SKA
Metallurg
V
05.01.24
Neftekhimik
Metallurg
I
03.01.24
HC Sochi
Metallurg
V
30.12.23
Metallurg
Kunlun RS
V
28.12.23
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.23
Lada
Metallurg
I
24.12.23
Avangard
Metallurg
V
22.12.23
Metallurg
Amur
V
07.12.23
Metallurg
Torpedo
I
05.12.23
Metallurg
CSKA
I
03.12.23
Metallurg
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.11.23
Barys
Metallurg
I
28.11.23
Neftekhimik
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
25.11.23
Metallurg
HC Spartak
V
23.11.23
Metallurg
Tractor
V
20.11.23
Metallurg
Sibir
V
18.11.23
Metallurg
Barys
V
16.11.23
Sibir
Metallurg
V
14.11.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
11.11.23
Metallurg
Ak Bars
V
08.11.23
Metallurg
Sibir
V
04.11.23
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
31.10.23
Metallurg
Barys
V
29.10.23
Lada
Metallurg
I
27.10.23
Tractor
Metallurg
I
25.10.23
Metallurg
Tractor
I
22.10.23
Metallurg
Avangard
I
19.10.23
Tractor
Metallurg
I
17.10.23
Avtomobilist
Metallurg
V
15.10.23
Barys
Metallurg
V
13.10.23
Sibir
Metallurg
V
11.10.23
Avangard
Metallurg
I
08.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
04.10.23
Metallurg
Neftekhimik
V
02.10.23
Metallurg
Neftekhimik
V
29.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
27.09.23
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
PS
25.09.23
Lokomotiv
Metallurg
I
23.09.23
Severstal
Metallurg
4
:
4
3
:
0
S
PS
20.09.23
Metallurg
Avtomobilist
1
:
1
2
:
1
S
CS
18.09.23
Metallurg
Avtomobilist
V
16.09.23
Metallurg
Lada
I
14.09.23
Metallurg
Lada
V
11.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
09.09.23
Vityaz
Metallurg
V
07.09.23
HC Dynamo
Metallurg
V
05.09.23
CSKA
Metallurg
V
02.09.23
Avtomobilist
Metallurg
I
Vityaz
22.02.24
Tractor
Vityaz
I
19.02.24
CSKA
Vityaz
V
17.02.24
Vityaz
HC Dynamo
I
13.02.24
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
11.02.24
Vityaz
CSKA
I
08.02.24
Vityaz
Severstal
V
06.02.24
Vityaz
HC Sochi
I
04.02.24
Vityaz
Kunlun RS
I
02.02.24
Vityaz
Lokomotiv
I
31.01.24
Kunlun RS
Vityaz
I
29.01.24
HC Dynamo
Vityaz
V
26.01.24
Vityaz
HC Sochi
I
24.01.24
Vityaz
Sibir
I
20.01.24
Lada
Vityaz
1
:
1
2
:
1
S
PS
18.01.24
Torpedo
Vityaz
V
16.01.24
HC Spartak
Vityaz
I
14.01.24
Lokomotiv
Vityaz
V
10.01.24
Vityaz
SKA
I
07.01.24
Vityaz
Neftekhimik
I
05.01.24
Severstal
Vityaz
I
03.01.24
SKA
Vityaz
I
30.12.23
Vityaz
HC Spartak
V
28.12.23
Vityaz
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
21.12.23
Lokomotiv
Vityaz
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
07.12.23
Vityaz
CSKA
I
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
I
01.12.23
SKA
Vityaz
I
29.11.23
Avangard
Vityaz
I
27.11.23
Barys
Vityaz
V
25.11.23
Vityaz
Ak Bars
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
V
18.11.23
Severstal
Vityaz
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
10.11.23
Vityaz
Severstal
V
08.11.23
Vityaz
Torpedo
I
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.10.23
Sibir
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.23
Amur
Vityaz
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
CS
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
V
18.10.23
Vityaz
Avangard
V
15.10.23
Avtomobilist
Vityaz
I
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
I
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
I
09.10.23
HC Spartak
Vityaz
I
06.10.23
Vityaz
Barys
V
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
I
28.09.23
Vityaz
Lada
V
26.09.23
Vityaz
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
20.09.23
Torpedo
Vityaz
I
18.09.23
Ak Bars
Vityaz
I
16.09.23
Vityaz
Severstal
I
14.09.23
Vityaz
HC Spartak
I
09.09.23
Vityaz
Metallurg
I
08.09.23
Vityaz
Tractor
I
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
02.09.23
Vityaz
Amur
I

Meciurile head-to-head: Metallurg — Vityaz

KHL 2023-2024
09.09.23
Vityaz
Metallurg
KHL 2022-2023
09.02.23
Metallurg
Vityaz
29.01.23
Vityaz
Metallurg
1
:
1
4
:
3
S
KHL 2021-2022
25.12.21
Vityaz
Metallurg
30.10.21
Metallurg
Vityaz
KHL 2020-2021
18.02.21
Vityaz
Metallurg
1
:
1
0
:
3
S
24.09.20
Metallurg
Vityaz
KHL 2019-2020
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
06.09.19
Metallurg
Vityaz
KHL 2018-2019
13.02.19
Metallurg
Vityaz
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
6
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
4
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
6
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
9
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
2
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
4
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
2
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
6
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
10
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
11
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
23
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
5
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
6
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
21
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
22
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
14
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
15
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
16
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
17
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Nabokov
gk. 42 -79 0 0
Nikita Podskrebalin
gk. 8 -18 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 5 -8 0 0
Alexander Smolin
gk. 2 -4 0 0
Egor Yakovlev
df. 63 5 21 26
Robin Press
df. 63 7 32 39
Alexei Maklyukov
df. 60 0 8 8
Valeri Orekhov
df. 53 3 11 14
Makar Khabarov
df. 51 3 13 16
Artem Minulin
df. 49 2 5 7
Danil Gololobov
df. 43 2 3 5
Danila Polivko
df. 40 1 3 4
Vladislav Eremenko
df. 29 2 4 6
Kirill Zhukov
df. 3 0 0 0
Alexander Siryatsky
df. 2 0 0 0
Nikita Grebenkin
fw. 65 18 21 39
Denis Zernov
fw. 64 17 17 34
Luke Johnson
fw. 63 12 10 22
Nikita Mikhailis
fw. 63 19 17 36
Pavel Akolzin
fw. 63 17 8 25
Maxim Karpov
fw. 60 12 29 41
Danila Yurov
fw. 59 21 26 47
Alexander Petunin
fw. 54 14 12 26
Yegor Korobkin
fw. 53 9 14 23
Roman Kantserov
fw. 51 8 7 15
Dmitry Silantyev
fw. 41 3 8 11
Daniil Vovchenko
fw. 26 7 4 11
Arkhip Nekolenko
fw. 24 2 2 4
Mikhail Grass
fw. 24 2 2 4
Maxim Muhametov
fw. 22 3 1 4
Danila Kvartalnov
fw. 21 0 3 3
Igor Geraskin
fw. 21 5 11 16
Vityaz

Dmitry Ryabykin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 43 -115 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 33 -85 0 0
Daniil Chechenev
gk. 1 -3 0 0
Yaroslav Malkov
gk. 0 0 0 0
Vladislav Valentsov
df. 66 3 9 12
Egor Voronkov
df. 65 1 10 11
Jérémy Roy
df. 65 4 27 31
Ruslan Pedan
df. 59 7 12 19
Yaroslav Busygin
df. 56 0 6 6
Nikolai Timashov
df. 50 2 3 5
Igor Golovkov
df. 49 0 1 1
Filat Zotov
df. 28 1 0 1
Kirill Vasilyev
df. 18 0 2 2
Daniil Malorosiyanov
df. 2 0 0 0
David Shvangiradze
df. 2 0 0 0
Derek Barach
fw. 66 10 25 35
Alexander Yaremchuk
fw. 60 13 11 24
Ivan Savchik
fw. 60 9 10 19
Vladislav Kara
fw. 50 6 7 13
Ivan Kozlov
fw. 48 0 3 3
Vladimir Galuzin
fw. 47 6 11 17
Vladislav Tsitsyura
fw. 47 8 16 24
Egor Zubov
fw. 46 0 1 1
Igor Ugolnikov
fw. 46 4 4 8
Aleksandr Darin
fw. 42 8 14 22
Ivan Ezhov
fw. 41 4 4 8
Nikita Almazov
fw. 37 1 0 1
Scott Wilson
fw. 36 20 10 30
Stanislav Yarovoi
fw. 36 4 7 11
Vitaly Popov
fw. 35 2 1 3
Ivan Vorobiev
fw. 31 11 4 15
Nikita Goncharov
fw. 31 1 1 2
Ilya Arkalov
fw. 28 3 3 6
Alexander Mirzabalayev
fw. 9 0 0 0
Ivan Detkov
fw. 7 0 0 0
Ilya Anufriev
fw. 6 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token