Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Tractor

27 februarie 2021, 11:00 (EET)
27 februarie 2021, 11:00 (EET)
Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 1,702 -54 2 2
Vasily Koshechkin
gk. 1,499 -57 2 2
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 1,325 8 19 27
Artem Minulin
df. 973 0 4 4
Grigory Dronov
df. 824 2 12 14
Mikhail Pashnin
df. 815 3 6 9
Yegor Martynov
df. 606 4 7 11
Philip Holm
df. 413 2 7 9
Nikita Khlystov
df. 376 0 5 5
Ilya Nikolayev
df. 251 0 3 3
Vadim Antipin
df. 104 0 1 1
Vladislav Semin
df. 84 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 1,139 13 29 42
Andrej Nestrasil
fw. 910 11 12 23
Andrei Chibisov
fw. 905 17 20 37
Nikolai Prokhorkin
fw. 885 12 13 25
Taylor Beck
fw. 883 16 27 43
Maxim Karpov
fw. 855 6 13 19
Dennis Rasmussen
fw. 612 10 6 16
Semyon Koshelev
fw. 611 10 5 15
Nikolay Goldobin
fw. 572 6 13 19
Sergei Mozyakin
fw. 568 9 11 20
Igor Shvyryov
fw. 504 3 4 7
Arkhip Nekolenko
fw. 387 3 5 8
Nikolai Kulemin
fw. 312 6 1 7
Yegor Korobkin
fw. 287 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 61 0 0 0
Nu vor juca
Artyom Zemchyonok
df. 902 3 9 12
Bogdan Potekhin
fw. 232 2 1 3
Danila Yurov
fw. 92 1 1 2
Yuriy Platonov
fw. 74 1 1 2
Gleb Nosov
gk. 71 -3 0 0
Edgar Varagyan
fw. 25 0 0 0
Andrey Mozyakin
fw. 1 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 2,060 -79 4 4
Ivan Fedotov
gk. 1,496 -55 1 1
Ilya Gorbunov
gk. 0 0 0 0
Lawrence Pilut
df. 1,216 7 21 28
Nick Bailen
df. 1,053 13 22 35
Ilya Karpykhin
df. 837 0 11 11
Roman Manuhov
df. 825 0 12 12
Sergey Telegin
df. 589 3 7 10
Denis Bodrov
df. 571 4 2 6
Dmitry Ogurtsov
df. 568 2 3 5
Oleg Evenko
df. 466 0 2 2
Igor Isayev
df. 377 1 4 5
Stanislav Gareyev
df. 265 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 191 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 46 0 0 0
Denis Ugryumov
df. 0 0 0 0
Thomash Gika
fw. 1,115 14 35 49
Lukas Sedlak
fw. 1,099 16 22 38
Alexei Byvaltsev
fw. 1,059 13 16 29
Sergei Kalinin
fw. 1,009 12 13 25
Alexander Avtsin
fw. 850 5 8 13
Vyacheslav Osnovin
fw. 827 14 9 23
Vitaly Kravtsov
fw. 812 15 8 23
Pontus Oberg
fw. 785 10 13 23
Daniil Ilyin
fw. 660 5 5 10
Yaroslav Kosov
fw. 613 11 3 14
Igor Polygalov
fw. 511 2 7 9
Ruslan Karpin
fw. 420 1 3 4
Maxim Mayorov
fw. 226 0 3 3
Artyom Shvaryov
fw. 167 3 4 7
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Alexander Podkorytov
fw. 66 0 1 1
Konstantin Lukin
fw. 62 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 48 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 48 0 0 0
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 47 0 0 0
Alexander Tridchikov
fw. 30 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 27 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
16.02.21
Tractor
Metallurg
10.11.20
Tractor
Metallurg
01.11.20
Metallurg
Tractor
KHL 2019-2020
27.02.20
Tractor
Metallurg
14.01.20
Tractor
Metallurg
07.12.19
Metallurg
Tractor
12.11.19
Metallurg
Tractor
KHL 2018-2019
02.02.19
Tractor
Metallurg
24.01.19
Metallurg
Tractor
15.09.18
Metallurg
Tractor
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
25.02.21
Ak Bars
Metallurg
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.02.21
Neftekhimik
Metallurg
I
18.02.21
Vityaz
Metallurg
1
:
1
0
:
3
S
CS
16.02.21
Tractor
Metallurg
PO
14.02.21
Metallurg
Jokerit
I
07.02.21
Metallurg
Barys
V
05.02.21
Metallurg
Ak Bars
V
03.02.21
Metallurg
Barys
V
30.01.21
Jokerit
Metallurg
V
28.01.21
HC Spartak
Metallurg
V
26.01.21
Avtomobilist
Metallurg
V
21.01.21
Metallurg
HC Dinamo Riga
V
19.01.21
Metallurg
Lokomotiv
V
16.01.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
11.01.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
09.01.21
Avangard
Metallurg
I
07.01.21
Torpedo
Metallurg
V
04.01.21
Metallurg
HC Spartak
V
30.12.20
Barys
Metallurg
PO
28.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
I
24.12.20
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
13.12.20
Metallurg
Avtomobilist
I
11.12.20
Metallurg
HC Dynamo
V
09.12.20
Ak Bars
Metallurg
I
07.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
V
03.12.20
Metallurg
SKA
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
22.11.20
Metallurg
Severstal
I
19.11.20
Amur
Metallurg
PO
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
CS
15.11.20
Sibir
Metallurg
I
10.11.20
Tractor
Metallurg
PO
01.11.20
Metallurg
Tractor
V
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
V
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V
Tractor
25.02.21
Tractor
Torpedo
V
23.02.21
Tractor
Sibir
I
20.02.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
PO
18.02.21
CSKA
Tractor
V
16.02.21
Tractor
Metallurg
CO
07.02.21
Tractor
CSKA
2
:
2
2
:
3
S
PS
05.02.21
Tractor
Amur
2
:
2
2
:
1
S
CS
03.02.21
Tractor
Neftekhimik
V
01.02.21
Tractor
Ak Bars
I
28.01.21
Sibir
Tractor
PO
26.01.21
Barys
Tractor
V
21.01.21
Tractor
Salavat Yulaev
CO
19.01.21
Tractor
Avangard
I
17.01.21
Tractor
Lokomotiv
V
14.01.21
Tractor
Vityaz
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
PS
06.01.21
Tractor
HC Spartak
I
28.12.20
Avangard
Tractor
I
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
I
24.12.20
Neftekhimik
Tractor
V
22.12.20
Avtomobilist
Tractor
V
13.12.20
Tractor
Barys
I
11.12.20
Tractor
Sibir
V
09.12.20
Tractor
Jokerit
I
05.12.20
Tractor
SKA
I
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
CO
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
I
18.11.20
SKA
Tractor
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
V
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
V
10.11.20
Tractor
Metallurg
CO
01.11.20
Metallurg
Tractor
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
V
25.10.20
Amur
Tractor
V
23.10.20
Amur
Tractor
V
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
7
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
11
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
3
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
4
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
5
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
6
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
7
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
4
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
5
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
3
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
4
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
5
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
6
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
7
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
8
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
9
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
10
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
11
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
12
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
13
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
14
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
15
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
18
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 2 2 0 1 0 0 14-9 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-8 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 13-13 7
10
Barys
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
11
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 17-17 6
15
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
16
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
17
Avtomobilist
5 1 0 1 2 1 0 9-13 5
18
Metallurg
5 0 0 2 2 1 0 10-13 5
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
23
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
3
Avangard
29 20 1 0 4 1 3 93-58 46
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
29 18 0 0 9 1 1 80-69 38
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
29 11 2 1 10 2 3 80-75 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
29 6 0 0 17 4 2 60-96 18
23
HC Dinamo Riga
29 3 0 1 21 3 1 58-91 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
8
HC Dinamo Minsk
29 11 2 4 10 1 1 84-82 36
9
Barys
29 10 6 1 10 2 0 73-74 36
10
Tractor
29 15 0 1 10 2 1 72-68 35
11
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
12
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
18
Sibir
29 9 1 1 17 0 1 67-72 23
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide