Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:2
Metallurg — Tractor Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Tractor

12 noiembrie 2019, 16:00 (EET)
12 noiembrie 2019, 16:00 (EET)
0
Arbitru: Alexei Belov, Andrei Rogachyov Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Koshechkin
gk. 1,261 -40 0 0
Stanislav Galimov
gk. 312 -13 0 0
Viktor Antipin
df. 580 1 6 7
Egor Yakovlev.
df. 529 3 5 8
Alexei Bereglazov
df. 458 2 1 3
Grigory Dronov
df. 422 0 6 6
Maxim Matyshkin
df. 368 3 6 9
Evgeny Biryukov
df. 317 0 0 0
Artem Minulin
df. 38 0 0 0
Dennis Rasmussen
fw. 480 5 10 15
Sergei Mozyakin
fw. 474 5 10 15
Denis Parshyn
fw. 429 8 5 13
Andrei Loktionov
fw. 405 3 3 6
Nikolai Kulemin
fw. 365 4 4 8
Roman Lyubimov
fw. 347 3 4 7
Erik O'Dell
fw. 225 3 2 5
Bogdan Potekhin
fw. 217 3 3 6
Andrej Nestrasil
fw. 216 1 2 3
Pavel Dorofeyev
fw. 210 4 2 6
Yegor Korobkin
fw. 134 1 2 3
Nikita Rozhkov
fw. 49 0 1 1
Dmitry Buynitsky
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Brendon Kozun
fw. 375 6 8 14
Evgeny Timkin
fw. 298 1 1 2
Ivan Vereshchagin
df. 245 1 3 4
Vladimir Galuzin
fw. 197 1 1 2
Arkhip Nekolenko
fw. 184 1 1 2
Ilja Avramenko
fw. 44 0 0 0
Tractor

Vladimir Yurzinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 991 -40 0 0
Ivan Fedotov
gk. 571 -20 0 0
Jesse Virtanen
df. 556 3 6 9
Vitaly Menshikov
df. 445 0 2 2
Sergei Tereshchenko
df. 420 1 4 5
Dmitry Kalinin
df. 362 3 3 6
Artyom Borodkin
df. 182 0 3 3
Petr Yasinskiy
df. 153 0 0 0
Nick Bailen
df. 5 0 0 0
Igor Isayev
df. 0 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 424 6 3 9
Ruslan Karpin
fw. 400 0 4 4
Thomash Gika
fw. 399 5 6 11
Andrew Calof
fw. 375 4 5 9
Yaroslav Kosov
fw. 363 4 5 9
Marsel Sholokhov
fw. 330 0 1 1
Fyodor Malykhin
fw. 251 2 1 3
Sergei Konkov
fw. 173 1 0 1
Alexander Avtsin
fw. 50 1 2 3
Enver Lisin
fw. 41 2 0 2
Vitaly Kravtsov
fw. 39 1 0 1
Nikita Cherbak
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Karpykhin
df. 549 1 7 8
Yuri Sergiyenko
df. 406 0 4 4
Alexei Kruchinin
fw. 371 3 5 8
Yegor Fateyev
fw. 309 1 0 1
Andrei Popov
fw. 304 3 3 6
Alexander P. Sharov
fw. 190 0 0 0
Christian Thomas
fw. 181 1 1 2
Anton Glinkin
fw. 162 2 2 4
Nikita Tertyshny
fw. 136 0 0 0
Alexander Tridchikov
fw. 110 0 1 1
Bogdan Zhilyakov
df. 74 0 0 0
Andrey Grishakov
fw. 59 0 1 1
Vladislav Sukhachyov
gk. 53 -2 0 0
Andrei Yerofeyev
fw. 44 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 28 0 1 1
Demid Mansurov
fw. 23 2 0 2
Kirill Koshurnikov
fw. 8 0 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 0 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.10
4.30
1.54
2.43
1.69
4.15
4.50
1.51
2.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
02.02.19
Tractor
Metallurg
24.01.19
Metallurg
Tractor
15.09.18
Metallurg
Tractor
11.09.18
Tractor
Metallurg
KHL 2017-2018
29.08.17
Tractor
Metallurg
25.08.17
Metallurg
Tractor
KHL 2016-2017
16.02.17
Metallurg
Tractor
0
:
0
1
:
0
S
14.02.17
Tractor
Metallurg
2
:
1
06.10.16
Metallurg
Tractor
4
:
3
15.09.16
Tractor
Metallurg
5
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
03.11.19
Metallurg
Sibir
V
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
CO
29.10.19
Barys
Metallurg
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
PO
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
V
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
CO
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
I
12.10.19
Severstal
Metallurg
V
10.10.19
Metallurg
Admiral
PO
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
PS
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
I
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
PS
25.09.19
Metallurg
Barys
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
I
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
V
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
I
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
PS
06.09.19
Metallurg
Vityaz
I
04.09.19
Metallurg
Severstal
V
02.09.19
Metallurg
SKA
I
Tractor
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
26.10.19
Tractor
Amur
I
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
I
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
V
19.10.19
CSKA
Tractor
I
17.10.19
Vityaz
Tractor
I
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
I
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
V
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
I
05.10.19
SKA
Tractor
V
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
V
27.09.19
Tractor
Barys
I
25.09.19
Tractor
Ak Bars
I
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
I
20.09.19
Barys
Tractor
I
18.09.19
Sibir
Tractor
CO
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
11.09.19
Admiral
Tractor
V
10.09.19
Admiral
Tractor
I
08.09.19
Amur
Tractor
V
07.09.19
Amur
Tractor
CO
04.09.19
Tractor
SKA
PO
02.09.19
Tractor
Vityaz
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
5
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
6
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
25 9 2 1 13 0 0 60-66 24
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
26 4 1 3 13 3 2 51-69 21
11
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
3
Sibir
23 13 1 0 5 2 2 51-42 32
4
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
5
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
6
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
7
Barys
24 11 1 1 7 4 0 49-45 30
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
3
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
26 4 1 3 13 3 2 51-69 21
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
2
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
3
Barys
24 11 1 1 7 4 0 49-45 30
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
4
Lokomotiv
25 9 2 1 13 0 0 60-66 24
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Sibir
23 13 1 0 5 2 2 51-42 32
3
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
4
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
5
Sibir
23 13 1 0 5 2 2 51-42 32
6
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
7
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
8
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
9
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
10
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
11
Barys
24 11 1 1 7 4 0 49-45 30
12
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
13
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
14
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
17
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
18
Lokomotiv
25 9 2 1 13 0 0 60-66 24
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
26 4 1 3 13 3 2 51-69 21
23
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 3 1 1 0 0 0 18-10 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 17-7 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
7
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 13-8 8
8
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 16-11 8
9
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 13-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 9-12 4
19
CSKA
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
21
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
23
Barys
5 0 0 0 3 2 0 8-15 2
24
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 3 2 0 7-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
12 10 1 0 1 0 0 37-20 22
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
13 8 1 0 2 1 1 37-24 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
9
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
10
CSKA
11 7 1 0 3 0 0 35-18 16
11
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
12
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
13
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
14
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
15
Lokomotiv
14 5 2 0 7 0 0 32-36 14
16
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
17
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
18
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
19
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
20
Severstal
13 3 0 2 5 2 1 26-32 13
21
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
22
HC Dinamo Minsk
12 3 2 0 5 1 1 26-30 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
13 5 1 2 3 2 0 35-30 18
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
5
Avangard
13 5 1 1 4 2 0 32-24 16
6
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
7
Barys
11 6 0 1 3 1 0 21-17 15
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
13
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
14
Torpedo
14 3 1 2 8 0 0 38-43 12
15
Neftekhimik
15 3 1 1 8 2 0 24-35 12
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
10 4 0 0 3 1 2 19-24 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10