Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Torpedo 15 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Metallurg — Torpedo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.65
4.10
4.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Metallurg – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I
Torpedo
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Metallurg — Torpedo

KHL 2022-2023
03.09.22
Torpedo
Metallurg
KHL 2021-2022
02.12.21
Torpedo
Metallurg
KHL 2020-2021
07.01.21
Torpedo
Metallurg
29.11.20
Torpedo
Metallurg
26.10.20
Metallurg
Torpedo
13.09.20
Metallurg
Torpedo
KHL 2019-2020
24.01.20
Torpedo
Metallurg
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
KHL 2018-2019
05.01.19
Metallurg
Torpedo
17.12.18
Torpedo
Metallurg
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 12 3 1 1 0 1 63-29 33
2
HC Dynamo
19 10 1 2 3 0 3 53-33 29
3
Avtomobilist
18 10 2 1 4 1 0 63-47 27
4
Metallurg
17 10 1 0 4 2 0 54-43 24
5
Lokomotiv
17 9 0 1 4 1 2 41-33 23
6
Torpedo
17 8 1 2 5 1 0 52-39 23
7
HC Spartak
19 8 1 0 5 4 1 33-42 23
8
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
9
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
10
Vityaz
18 6 2 2 5 1 2 46-37 23
11
Sibir
20 5 2 3 8 1 1 43-43 22
12
Barys
19 8 1 1 8 0 1 45-51 21
13
Ak Bars
17 5 3 0 5 3 1 38-38 20
14
Severstal
18 5 1 2 7 0 3 52-51 19
15
HC Dinamo Minsk
18 4 2 1 7 3 1 47-57 18
16
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
17
Kunlun RS
19 4 2 1 9 1 2 40-52 17
18
Avangard
18 7 0 0 9 0 2 45-55 16
19
Neftekhimik
19 4 2 1 11 1 0 45-64 15
20
Tractor
19 4 1 1 10 2 1 40-52 15
21
Amur
18 3 2 0 10 1 2 30-55 13
22
HC Sochi
16 3 0 0 10 3 0 32-50 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 15-9 9
2
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 14-7 9
3
SKA
5 2 2 0 1 0 0 16-11 8
4
Avtomobilist
5 1 2 1 1 0 0 16-11 8
5
Kunlun RS
5 2 1 0 1 0 1 17-10 7
6
Salavat Yulaev
5 2 0 1 1 0 1 15-7 7
7
Torpedo
5 2 0 1 1 1 0 13-11 7
8
Severstal
5 1 0 2 1 0 1 15-14 7
9
HC Dynamo
5 1 0 1 0 0 3 12-12 7
10
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
11
Barys
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
12
Vityaz
5 1 1 1 2 0 0 12-10 6
13
Sibir
5 1 1 1 2 0 0 11-11 6
14
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 12-14 6
15
HC Spartak
5 1 1 0 1 1 1 9-12 6
16
Admiral
5 1 0 2 2 0 0 13-14 6
17
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
18
Tractor
5 1 0 0 1 2 1 9-14 5
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 15-19 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 2 2 0 12-18 4
21
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-18 3
22
Ak Bars
5 0 0 0 2 2 1 9-16 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
11 9 0 1 1 0 0 42-22 20
2
SKA
10 6 2 1 0 0 1 33-14 19
3
Torpedo
9 6 0 1 1 1 0 37-21 15
4
HC Dynamo
10 6 0 1 2 0 1 31-16 15
5
Vityaz
11 4 1 2 3 1 0 29-22 15
6
Barys
10 6 1 0 3 0 0 28-22 14
7
Kunlun RS
11 2 2 1 3 1 2 27-30 13
8
HC Spartak
11 4 1 0 4 2 0 18-28 12
9
Lokomotiv
9 4 0 1 3 0 1 20-18 11
10
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
11
Salavat Yulaev
9 3 0 2 3 0 1 22-17 11
12
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
13
Metallurg
8 3 1 0 2 2 0 27-21 10
14
Severstal
8 3 0 1 3 0 1 23-21 9
15
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
16
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
17
Admiral
8 2 1 1 4 0 0 14-17 8
18
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
19
Tractor
10 2 1 0 6 1 0 18-27 7
20
HC Sochi
9 2 0 0 5 2 0 18-26 6
21
Amur
8 2 0 0 4 0 2 13-21 6
22
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-23 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
2
SKA
8 6 1 0 1 0 0 30-15 14
3
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
4
Sibir
11 2 2 2 4 1 0 22-22 13
5
Lokomotiv
8 5 0 0 1 1 1 21-15 12
6
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
7
CSKA
9 4 0 1 2 1 1 22-20 12
8
HC Spartak
8 4 0 0 1 2 1 15-14 11
9
Severstal
10 2 1 1 4 0 2 29-30 10
10
Admiral
11 2 0 2 5 1 1 22-28 10
11
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
12
Ak Bars
8 3 1 0 3 0 1 19-17 9
13
Neftekhimik
11 3 1 0 6 1 0 28-41 9
14
HC Dinamo Minsk
10 1 2 0 4 2 1 23-31 9
15
Torpedo
8 2 1 1 4 0 0 15-18 8
16
Vityaz
7 2 1 0 2 0 2 17-15 8
17
Tractor
9 2 0 1 4 1 1 22-25 8
18
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
19
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
20
Amur
10 1 2 0 6 1 0 17-34 7
21
Kunlun RS
8 2 0 0 6 0 0 13-22 4
22
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 14-24 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 12 3 1 1 0 1 63-29 33
2
HC Dynamo
19 10 1 2 3 0 3 53-33 29
3
Lokomotiv
17 9 0 1 4 1 2 41-33 23
4
Torpedo
17 8 1 2 5 1 0 52-39 23
5
HC Spartak
19 8 1 0 5 4 1 33-42 23
6
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
7
Vityaz
18 6 2 2 5 1 2 46-37 23
8
Severstal
18 5 1 2 7 0 3 52-51 19
9
HC Dinamo Minsk
18 4 2 1 7 3 1 47-57 18
10
Kunlun RS
19 4 2 1 9 1 2 40-52 17
11
HC Sochi
16 3 0 0 10 3 0 32-50 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
18 10 2 1 4 1 0 63-47 27
2
Metallurg
17 10 1 0 4 2 0 54-43 24
3
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
4
Sibir
20 5 2 3 8 1 1 43-43 22
5
Barys
19 8 1 1 8 0 1 45-51 21
6
Ak Bars
17 5 3 0 5 3 1 38-38 20
7
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
8
Avangard
18 7 0 0 9 0 2 45-55 16
9
Neftekhimik
19 4 2 1 11 1 0 45-64 15
10
Tractor
19 4 1 1 10 2 1 40-52 15
11
Amur
18 3 2 0 10 1 2 30-55 13
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 12 3 1 1 0 1 63-29 33
2
Torpedo
17 8 1 2 5 1 0 52-39 23
3
HC Spartak
19 8 1 0 5 4 1 33-42 23
4
Vityaz
18 6 2 2 5 1 2 46-37 23
5
HC Sochi
16 3 0 0 10 3 0 32-50 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
2
Sibir
20 5 2 3 8 1 1 43-43 22
3
Barys
19 8 1 1 8 0 1 45-51 21
4
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
5
Avangard
18 7 0 0 9 0 2 45-55 16
6
Amur
18 3 2 0 10 1 2 30-55 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
19 10 1 2 3 0 3 53-33 29
2
Lokomotiv
17 9 0 1 4 1 2 41-33 23
3
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
4
Severstal
18 5 1 2 7 0 3 52-51 19
5
HC Dinamo Minsk
18 4 2 1 7 3 1 47-57 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
18 10 2 1 4 1 0 63-47 27
2
Metallurg
17 10 1 0 4 2 0 54-43 24
3
Ak Bars
17 5 3 0 5 3 1 38-38 20
4
Kunlun RS
19 4 2 1 9 1 2 40-52 17
5
Neftekhimik
19 4 2 1 11 1 0 45-64 15
6
Tractor
19 4 1 1 10 2 1 40-52 15

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 14 -24 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 6 -16 0 0
Alexei Maklyukov
df. 17 0 3 3
Artem Minulin
df. 17 0 2 2
Egor Yakovlev.
df. 17 3 7 10
Artyom Zemchyonok
df. 14 0 3 3
Ilya Hohlov
df. 13 1 2 3
Valeri Orekhov
df. 11 0 0 0
Vladislav Eremenko
df. 9 2 0 2
Kodie Curran
df. 8 2 4 6
Yaroslav Khabarov
df. 7 0 2 2
Ilya Nikolayev
df. 4 0 1 1
Danila Yurov
fw. 17 2 2 4
Denis Zernov
fw. 17 5 5 10
Maxim Karpov
fw. 17 2 7 9
Mikhail Fisenko
fw. 17 0 4 4
Philippe Maillet
fw. 17 9 3 12
Andrei Chibisov
fw. 16 3 7 10
Brendan Leipsic
fw. 15 1 11 12
Pavel Akolzin
fw. 15 3 0 3
Semyon Koshelev
fw. 14 5 5 10
Josh Currie
fw. 13 1 3 4
Nikita Korostelev
fw. 13 4 4 8
Nikolay Goldobin
fw. 12 2 4 6
Yegor Korobkin
fw. 12 6 2 8
Nikita Grebenkin
fw. 7 0 0 0
Arkhip Nekolenko
fw. 6 1 1 2
Anatoly Nikontsev
fw. 4 1 2 3
Yuriy Platonov
fw. 1 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 12 -27 0 0
Adam Huska
gk. 4 -9 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 17 0 2 2
Mark Marin
df. 17 5 3 8
Mikhail Orlov
df. 17 2 2 4
Maksim Fedotov
df. 16 3 7 10
Anton Sizov
df. 15 0 1 1
Gleb Ivanov
df. 12 0 0 0
Daniil Bokun
df. 10 0 2 2
Georgy Misharin
df. 10 0 1 1
Alexei Kruchinin
fw. 17 4 10 14
Denis Yan
fw. 17 6 7 13
Kirill Voronin
fw. 17 3 6 9
Kenny Agostino
fw. 16 3 7 10
Andrei Belevich
fw. 15 1 2 3
Denis Vengryzhanovsky
fw. 15 1 7 8
Igor Larionov
fw. 15 4 4 8
Sergey Goncharuk
fw. 15 3 3 6
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 14 0 4 4
Maxim Letunov
fw. 12 2 2 4
Yu Sato
fw. 12 1 1 2
Nikita Shavin
fw. 10 1 2 3
Nikolai Kovalenko
fw. 10 4 6 10
Danil Veryayev
fw. 8 1 1 2
Egor Vinogradov
fw. 6 1 0 1
Artyom Mikheyev
fw. 3 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului