Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — SKA 7 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.90 3.85 2.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Metallurg – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
05.02.23
Metallurg
Tractor
CO
02.02.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
31.01.23
Severstal
Metallurg
I
29.01.23
Vityaz
Metallurg
1
:
1
4
:
3
S
PS
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
PO
23.01.23
Metallurg
Barys
CO
20.01.23
Sibir
Metallurg
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
PO
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
14.01.23
HC Sochi
Metallurg
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
PS
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
V
03.01.23
Barys
Metallurg
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
I
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
PS
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.12.22
Metallurg
Admiral
V
19.12.22
Metallurg
Amur
V
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
I
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
I
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
I
02.12.22
Metallurg
CSKA
V
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
CO
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
PO
15.11.22
Metallurg
Sibir
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
I
05.11.22
SKA
Metallurg
I
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
I
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I
SKA
03.02.23
SKA
Ak Bars
V
01.02.23
SKA
Lokomotiv
I
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
PS
27.01.23
Lokomotiv
SKA
I
25.01.23
SKA
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
CS
17.01.23
CSKA
SKA
I
15.01.23
SKA
Amur
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO

Meciurile head-to-head: Metallurg — SKA

KHL 2022-2023
05.11.22
SKA
Metallurg
KHL 2021-2022
10.12.21
Metallurg
SKA
02.11.21
SKA
Metallurg
2
:
2
0
:
2
S
KHL 2020-2021
03.12.20
Metallurg
SKA
07.10.20
SKA
Metallurg
KHL 2019-2020
22.12.19
SKA
Metallurg
02.09.19
Metallurg
SKA
KHL 2018-2019
29.01.19
Metallurg
SKA
18.11.18
SKA
Metallurg
KHL 2017-2018
25.12.17
Metallurg
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
6
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
7
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
18
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 45 -91 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 22 -45 0 0
Ilya Nabokov
gk. 1 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 59 7 19 26
Alexei Maklyukov
df. 58 3 5 8
Artyom Zemchyonok
df. 52 0 7 7
Kodie Curran
df. 48 6 15 21
Artem Minulin
df. 37 1 5 6
Vladislav Eremenko
df. 35 3 4 7
Grigory Dronov
df. 34 5 10 15
Yaroslav Khabarov
df. 23 0 5 5
Ilya Nikolayev
df. 8 0 1 1
Denis Zernov
fw. 58 13 13 26
Maxim Karpov
fw. 57 8 18 26
Philippe Maillet
fw. 57 20 26 46
Brendan Leipsic
fw. 56 7 28 35
Yegor Korobkin
fw. 52 10 8 18
Danila Yurov
fw. 51 5 6 11
Nikolay Goldobin
fw. 50 16 15 31
Andrei Chibisov
fw. 49 11 10 21
Nikita Korostelev
fw. 49 12 8 20
Pavel Akolzin
fw. 49 9 4 13
Josh Currie
fw. 46 3 8 11
Mikhail Fisenko
fw. 42 3 7 10
Semyon Koshelev
fw. 40 8 8 16
Anatoly Nikontsev
fw. 32 3 6 9
Arkhip Nekolenko
fw. 31 4 4 8
Alexander Burmistrov
fw. 11 1 1 2
Nikita Zimin
fw. 1 0 0 0
Roman Kantserov
fw. 1 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 34 -59 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 14 -34 0 0
Sergei Ivanov
gk. 5 -2 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Alexander Nikishin
df. 57 10 39 49
Andrei Pedan
df. 56 4 14 18
Igor Odgiganov
df. 54 9 19 28
Stepan Falkovski
df. 44 6 11 17
Nikita Kamalov
df. 41 4 8 12
Mikhail Pashnin
df. 28 3 2 5
Arseniy Koromyslov
df. 27 0 2 2
Georgi Solyannikov
df. 23 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 12 0 3 3
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 8 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 59 33 17 50
Marat Khusnutdinov
fw. 58 11 26 37
Marat Khairullin
fw. 57 25 25 50
Damir Zhafyarov
fw. 55 14 24 38
Valentin Zykov
fw. 53 8 16 24
Mikhail Vorobyov
fw. 51 11 22 33
Alexander Volkov
fw. 50 11 9 20
Vasili Glotov
fw. 48 6 16 22
Nikita Komarov
fw. 37 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 36 5 8 13
Maxim Groshev
fw. 33 4 2 6
Nikita Gusev
fw. 33 20 22 42
Vladislav Tsitsyura
fw. 31 1 3 4
Emil Galimov
fw. 26 8 6 14
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Popugaev
fw. 20 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 16 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 11 2 0 2
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 10 1 0 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 8 1 1 2
Nikolay Polyakov
fw. 7 1 0 1
Danil Savunov
fw. 5 0 1 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 3 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 2 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului