Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:3
Metallurg — Sibir Meci incheiat 28 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
15 noiembrie, 12:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Sibir

28 octombrie 2020, 16:00 (EET)
28 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: , Roman Shchenyov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Artyom Zagidulin
gk. 159 -12 0 0
Gleb Nosov
gk. 19 -1 0 0
Egor Yakovlev.
df. 443 3 8 11
Artyom Zemchyonok
df. 327 0 3 3
Vitaly Menshikov
df. 219 1 1 2
Nikita Khlystov
df. 195 0 3 3
Vadim Antipin
df. 61 0 1 1
Vladislav Semin
df. 41 0 0 0
Ilya Nikolayev
df. 21 0 1 1
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 388 4 11 15
Andrej Nestrasil
fw. 360 6 5 11
Harri Pesonen
fw. 341 6 7 13
Taylor Beck
fw. 340 7 8 15
Andrei Chibisov
fw. 307 3 10 13
Juho Lammikko
fw. 268 5 2 7
Nikolai Prokhorkin
fw. 248 3 5 8
Semyon Koshelev
fw. 235 6 1 7
Sergei Mozyakin
fw. 103 2 2 4
Yuriy Platonov
fw. 67 1 1 2
Arkhip Nekolenko
fw. 50 1 0 1
Edgar Varagyan
fw. 19 0 0 0
Nu vor juca
Juho Olkinuora
gk. 553 -16 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 471 -17 0 0
Grigory Dronov
df. 405 0 6 6
Mikhail Pashnin
df. 335 1 1 2
Artem Minulin
df. 327 0 0 0
Maxim Karpov
fw. 305 4 7 11
Igor Shvyryov
fw. 196 2 2 4
Yegor Martynov
df. 176 2 1 3
Yegor Korobkin
fw. 151 1 0 1
Bogdan Potekhin
fw. 136 0 1 1
Danila Yurov
fw. 50 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 42 0 0 0
Dennis Rasmussen
fw. 0 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 729 -33 0 0
Anton Krasotkin
gk. 255 -13 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 441 3 6 9
Yefim Gurkin
df. 406 2 7 9
Ilya Morozov
df. 271 1 2 3
Yaroslav Khabarov
df. 246 2 1 3
Ilya Hohlov
df. 237 0 4 4
Nikolai Timashov
df. 195 2 3 5
Andrey Ermakov
df. 95 0 1 1
Nikita Efremov
df. 0 0 0 0
Oleg Li
fw. 385 6 3 9
Alexander Sharov
fw. 357 1 7 8
Egor Milovzorov
fw. 344 4 9 13
Danil Romantsev
fw. 328 3 4 7
Dmitry Sayustov
fw. 326 4 2 6
Mikael Ruohomaa
fw. 306 4 11 15
Juuso Puustinen
fw. 254 9 2 11
Viktor Komarov
fw. 252 3 4 7
Stepan Sannikov
fw. 211 1 1 2
Evgeny Chesalin
fw. 209 3 4 7
Nikita Korotkov
fw. 197 1 1 2
Mikhail Romaev
fw. 84 0 0 0
Nu vor juca
Alexei Krasikov
gk. 278 -13 0 0
Konstantin Alexeyev
df. 257 0 7 7
Nikita Shashkov
fw. 218 4 3 7
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Vladimir Pervushin
fw. 121 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 96 0 2 2
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 33 1 0 1
Sergei Dubakin
fw. 19 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Pekka Jormakka
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
25.02.20
Sibir
Metallurg
05.01.20
Metallurg
Sibir
03.11.19
Metallurg
Sibir
27.10.19
Sibir
Metallurg
KHL 2018-2019
05.12.18
Sibir
Metallurg
0
:
0
1
:
0
S
14.10.18
Metallurg
Sibir
KHL 2017-2018
09.12.17
Metallurg
Sibir
2
:
2
3
:
0
S
05.12.17
Sibir
Metallurg
KHL 2016-2017
28.10.16
Metallurg
Sibir
3
:
2
29.09.16
Sibir
Metallurg
0
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V
Sibir
26.10.20
Sibir
Barys
V
21.10.20
Sibir
Tractor
V
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
5
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
6
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
6
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
7
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
8
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
11
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
12
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
15
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
16
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
17
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
HC Spartak
5 3 0 0 1 0 1 14-7 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
16
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
8
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
9
HC Spartak
12 4 0 1 4 3 0 37-35 13
10
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0