Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Sibir 24 februarie 2022

Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 2,034 -83 2 2
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Ivan Nalimov
gk. 0 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 1,042 2 14 16
Linus Hultström
df. 858 4 24 28
Artem Minulin
df. 856 3 10 13
Artyom Zemchyonok
df. 778 2 15 17
Alexei Maklyukov
df. 701 1 6 7
Mikhail Pashnin
df. 544 1 10 11
Yaroslav Khabarov
df. 207 0 1 1
Mikhail Grigoriev
df. 198 0 2 2
Ilya Nikolayev
df. 178 0 1 1
Josh Currie
fw. 843 10 16 26
Philippe Maillet
fw. 814 15 24 39
Andrei Chibisov
fw. 784 19 15 34
Brendan Leipsic
fw. 733 16 19 35
Maxim Karpov
fw. 730 10 16 26
Denis Zernov
fw. 691 11 9 20
Semyon Koshelev
fw. 650 13 14 27
Nikita Korostelev
fw. 615 18 5 23
Nikolay Goldobin
fw. 615 16 23 39
Anatoly Nikontsev
fw. 552 10 5 15
Pavel Akolzin
fw. 547 4 5 9
Arkhip Nekolenko
fw. 523 3 7 10
Igor Rudenkov
fw. 281 0 1 1
Yegor Korobkin
fw. 189 2 2 4
Ilyi Kvochko
fw. 1 0 0 0
Nu vor juca
Vasily Koshechkin
gk. 746 -25 0 0
Danila Yurov
fw. 96 0 0 0
Grigory Dronov
df. 72 0 1 1
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 2,129 -73 0 0
Anton Krasotkin
gk. 842 -30 0 0
Arseni Akhmetov
gk. 0 0 0 0
Ilya Morozov
df. 868 3 7 10
Michal Cajkovsky
df. 735 3 9 12
Jyrki Jokipakka
df. 622 3 11 14
Vadim Kudako
df. 600 3 1 4
Denis Bodrov
df. 525 2 3 5
Konstantin Alexeyev
df. 499 0 2 2
Nikita Efremov
df. 459 0 4 4
Yegor Alanov
df. 392 1 0 1
Timur Ahiyarov
df. 74 0 1 1
Alexander Sharov
fw. 853 13 9 22
Nick Shore
fw. 850 10 16 26
Valentin Pyanov
fw. 777 9 14 23
Vyacheslav Litovchenko
fw. 762 4 7 11
Denis Golybev
fw. 754 10 7 17
Oleg Li
fw. 635 6 13 19
Nikita Setdikov
fw. 627 7 7 14
Evgeny Chesalin
fw. 508 4 2 6
Egor Milovzorov
fw. 464 2 5 7
Nikita Korotkov
fw. 433 6 4 10
Alexei Kruchinin
fw. 375 4 6 10
Alexei Yakovlev
fw. 327 0 2 2
Viktor Komarov
fw. 324 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 279 2 1 3
Anton Shenfeld
fw. 174 2 6 8
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 79 1 2 3
Sergei Dubakin
fw. 79 1 1 2
JC Lipon
fw. 69 0 0 0
Egor Spiridonov
fw. 33 0 0 0
Nu vor juca
Trevor Murphy
df. 512 6 13 19
Maxim Goncharov
df. 2 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
22.09.21
Sibir
Metallurg
KHL 2020-2021
15.11.20
Sibir
Metallurg
28.10.20
Metallurg
Sibir
KHL 2019-2020
25.02.20
Sibir
Metallurg
05.01.20
Metallurg
Sibir
03.11.19
Metallurg
Sibir
27.10.19
Sibir
Metallurg
KHL 2018-2019
05.12.18
Sibir
Metallurg
0
:
0
1
:
0
S
14.10.18
Metallurg
Sibir
KHL 2017-2018
09.12.17
Metallurg
Sibir
2
:
2
3
:
0
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
09.01.22
Metallurg
Barys
PO
07.01.22
Metallurg
Lokomotiv
V
05.01.22
Barys
Metallurg
I
03.01.22
Salavat Yulaev
Metallurg
CO
29.12.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
27.12.21
Ak Bars
Metallurg
PO
25.12.21
Vityaz
Metallurg
V
23.12.21
Avangard
Metallurg
I
21.12.21
Metallurg
Severstal
CO
12.12.21
Metallurg
Avangard
V
10.12.21
Metallurg
SKA
I
08.12.21
Metallurg
Kunlun RS
V
06.12.21
Metallurg
HC Spartak
I
02.12.21
Torpedo
Metallurg
V
30.11.21
CSKA
Metallurg
I
28.11.21
Kunlun RS
Metallurg
V
25.11.21
Metallurg
HC Dinamo Minsk
4
:
4
2
:
0
S
CS
21.11.21
Avtomobilist
Metallurg
V
19.11.21
Avangard
Metallurg
I
17.11.21
Metallurg
Amur
V
15.11.21
Tractor
Metallurg
PO
06.11.21
Severstal
Metallurg
I
04.11.21
Lokomotiv
Metallurg
I
02.11.21
SKA
Metallurg
2
:
2
0
:
2
S
CS
30.10.21
Metallurg
Vityaz
V
28.10.21
Metallurg
Ak Bars
V
26.10.21
Metallurg
Tractor
V
23.10.21
HC Sochi
Metallurg
2
:
2
2
:
3
S
CS
21.10.21
Jokerit
Metallurg
CO
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
CS
17.10.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
14.10.21
Metallurg
Ak Bars
V
11.10.21
Metallurg
HC Sochi
V
07.10.21
Ak Bars
Metallurg
V
05.10.21
HC Spartak
Metallurg
V
03.10.21
HC Dynamo
Metallurg
V
01.10.21
Metallurg
Avtomobilist
V
29.09.21
Metallurg
Barys
V
25.09.21
Metallurg
CSKA
V
22.09.21
Sibir
Metallurg
V
20.09.21
Admiral
Metallurg
V
18.09.21
Amur
Metallurg
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
V
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
V
10.09.21
Metallurg
Admiral
CO
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
05.09.21
Barys
Metallurg
V
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
V
Sibir
14.01.22
Admiral
Sibir
I
12.01.22
Admiral
Sibir
I
10.01.22
Amur
Sibir
2
:
2
0
:
1
S
CS
09.01.22
Amur
Sibir
V
05.01.22
Sibir
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
PS
03.01.22
Sibir
Ak Bars
I
29.12.21
Sibir
Neftekhimik
CO
27.12.21
Sibir
Salavat Yulaev
CO
25.12.21
Sibir
SKA
I
21.12.21
Sibir
Lokomotiv
CO
12.12.21
Sibir
Kunlun RS
CO
11.12.21
Sibir
Tractor
I
08.12.21
Neftekhimik
Sibir
V
06.12.21
Lokomotiv
Sibir
I
04.12.21
Kunlun RS
Sibir
V
02.12.21
HC Sochi
Sibir
V
28.11.21
Sibir
Avtomobilist
V
26.11.21
Sibir
Avangard
V
24.11.21
Sibir
HC Sochi
I
21.11.21
HC Dinamo Minsk
Sibir
1
:
1
1
:
2
S
CS
19.11.21
SKA
Sibir
V
17.11.21
Tractor
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
CS
08.11.21
HC Spartak
Sibir
V
06.11.21
Kunlun RS
Sibir
V
04.11.21
Ak Bars
Sibir
V
01.11.21
Sibir
Jokerit
I
28.10.21
Sibir
CSKA
V
26.10.21
Sibir
Barys
3
:
3
3
:
2
S
CS
24.10.21
Sibir
Tractor
V
22.10.21
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
18.10.21
Vityaz
Sibir
I
16.10.21
Avangard
Sibir
I
14.10.21
Jokerit
Sibir
I
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
I
08.10.21
Sibir
Vityaz
V
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
V
04.10.21
Sibir
Torpedo
I
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
V
29.09.21
CSKA
Sibir
PO
27.09.21
Severstal
Sibir
I
25.09.21
Barys
Sibir
PO
22.09.21
Sibir
Metallurg
I
20.09.21
Sibir
Kunlun RS
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
I
13.09.21
Sibir
Severstal
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
I
07.09.21
Torpedo
Sibir
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
I
03.09.21
Tractor
Sibir
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 20