Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:1
Metallurg — Kunlun RS Meci incheiat 17 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Metallurg
21 februarie, 16:00
 
Metallurg
Neftekhimik
Urmatorul meci pentru Kunlun RS
24 februarie, 13:30
 
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Kunlun RS

17 februarie 2020, 16:00 (EET)
17 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: Konstantin Olenin, Sergey Kulakov Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Koshechkin
gk. 2,503 -84 1 1
Vasily Demchenko
gk. 531 -22 0 0
Viktor Antipin
df. 1,221 5 13 18
Egor Yakovlev.
df. 1,188 8 7 15
Grigory Dronov
df. 975 1 9 10
Alexei Bereglazov
df. 837 3 2 5
Maxim Matyshkin
df. 815 4 9 13
Evgeny Biryukov
df. 784 0 1 1
Artem Minulin
df. 109 0 0 0
Sergei Mozyakin
fw. 962 14 23 37
Andrei Loktionov
fw. 894 3 9 12
Nikolai Kulemin
fw. 890 12 7 19
Andrej Nestrasil
fw. 771 12 11 23
Erik O'Dell
fw. 745 6 11 17
Roman Lyubimov
fw. 741 4 6 10
Brendon Kozun
fw. 637 7 13 20
Bogdan Potekhin
fw. 602 11 6 17
Evgeny Timkin
fw. 550 1 1 2
Arkhip Nekolenko
fw. 414 2 1 3
Pavel Dorofeyev
fw. 410 4 3 7
Tomas Filippi
fw. 315 3 6 9
Nikita Rozhkov
fw. 100 0 2 2
Nu vor juca
Dennis Rasmussen
fw. 937 10 23 33
Ivan Vereshchagin
df. 443 1 3 4
Nikita Pivtsakin
df. 237 1 4 5
Yegor Korobkin
fw. 159 1 2 3
Ilja Avramenko
fw. 44 0 0 0
Vadim Antipin
df. 30 0 0 0
Nikolay Vladimirov
fw. 22 0 1 1
Gleb Babintsev
df. 3 0 0 0
Gleb Nosov
gk. 0 0 0 0
Yuriy Platonov
fw. 0 0 0 0
Kunlun RS

Curt Fraser
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,805 -66 1 1
Jeremy Smith
gk. 1,787 -79 2 2
Trevor Merfi
df. 1,240 10 18 28
Andrey Shustr
df. 1,100 0 8 8
Victor Bartley
df. 1,064 3 7 10
Jeik Chelios
df. 928 2 11 13
Ryan Sproul
df. 804 2 8 10
Denis Osipov
df. 517 1 2 3
Tyler Wong
fw. 890 15 16 31
Brandon Yip
fw. 886 15 15 30
Adam Craknell
fw. 879 10 14 24
Cory Kane
fw. 871 4 6 10
Lukas Lockhart
fw. 856 13 3 16
Spencer Foo
fw. 820 8 17 25
Itan Verek
fw. 765 9 12 21
Devante Smith-Pelly
fw. 455 7 3 10
Hunter Shinkaruk
fw. 238 3 6 9
Garet Hunt
fw. 229 0 1 1
Brandon Magy
fw. 145 1 1 2
Gunars Skvorcovs
fw. 79 1 1 2
Nu vor juca
Andrew Miller
fw. 873 12 19 31
Gilbert Brule
fw. 734 7 12 19
Brandon DeFazio
fw. 654 2 4 6
Griffin Ranhart
df. 552 0 2 2
Olli Palola
fw. 453 5 3 8
Dávid Bondra
fw. 220 1 2 3
Jaison Fram
df. 219 2 3 5
Mikael Tam
df. 140 0 0 0
Robert She
df. 32 0 0 0
Muse John
gk. 31 -2 0 0
Arturs Salija
df. 15 0 0 0
Andrei Maksimov
fw. 14 0 0 0
Mikhail Plotnikov
fw. 13 0 0 0
Brayden Jaw
fw. 12 0 0 0
Yang Hu
fw. 9 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.65 4.50 4.25 1.96 1.81
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
KHL 2018-2019
03.10.18
Kunlun RS
Metallurg
09.09.18
Metallurg
Kunlun RS
KHL 2017-2018
22.01.18
Metallurg
Kunlun RS
06.10.17
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2016-2017
01.03.17
Metallurg
Kunlun RS
8
:
2
27.02.17
Kunlun RS
Metallurg
3
:
1
25.02.17
Kunlun RS
Metallurg
2
:
3
23.02.17
Metallurg
Kunlun RS
5
:
3
21.02.17
Metallurg
Kunlun RS
4
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
15.02.20
Jokerit
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
13.02.20
Neftekhimik
Metallurg
I
11.02.20
HC Spartak
Metallurg
I
03.02.20
Metallurg
Avangard
CO
01.02.20
Metallurg
Avtomobilist
I
30.01.20
Metallurg
Jokerit
PO
26.01.20
Avangard
Metallurg
I
24.01.20
Torpedo
Metallurg
V
16.01.20
Barys
Metallurg
I
14.01.20
Tractor
Metallurg
I
09.01.20
Metallurg
Amur
V
07.01.20
Ak Bars
Metallurg
I
05.01.20
Metallurg
Sibir
V
03.01.20
Metallurg
Avtomobilist
V
29.12.19
Metallurg
HC Dynamo
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.12.19
HC Dinamo Riga
Metallurg
V
24.12.19
CSKA
Metallurg
I
22.12.19
SKA
Metallurg
I
17.12.19
Metallurg
Neftekhimik
3
:
3
1
:
0
S
CS
09.12.19
Metallurg
HC Dinamo Riga
V
07.12.19
Metallurg
Tractor
I
05.12.19
Salavat Yulaev
Metallurg
1
:
1
0
:
1
S
CS
03.12.19
Lokomotiv
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
PS
30.11.19
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.11.19
Metallurg
CSKA
I
26.11.19
Metallurg
Barys
PO
21.11.19
Admiral
Metallurg
I
19.11.19
Amur
Metallurg
I
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
I
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
V
12.11.19
Metallurg
Tractor
V
03.11.19
Metallurg
Sibir
V
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
CO
29.10.19
Barys
Metallurg
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
PO
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
V
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
CO
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
I
12.10.19
Severstal
Metallurg
V
10.10.19
Metallurg
Admiral
PO
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
PS
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
I
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
PS
25.09.19
Metallurg
Barys
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
I
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
V
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
I
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
PS
06.09.19
Metallurg
Vityaz
I
04.09.19
Metallurg
Severstal
V
02.09.19
Metallurg
SKA
I
Kunlun RS
15.02.20
Tractor
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
PS
13.02.20
Severstal
Kunlun RS
I
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
V
02.02.20
Kunlun RS
CSKA
I
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
I
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
25.01.20
Jokerit
Kunlun RS
I
22.01.20
Kunlun RS
Amur
V
21.01.20
Kunlun RS
Amur
V
16.01.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
14.01.20
Kunlun RS
Sibir
4
:
4
0
:
1
S
PS
13.01.20
Kunlun RS
Sibir
I
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
I
07.01.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
05.01.20
Lokomotiv
Kunlun RS
I
03.01.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
30.12.19
Barys
Kunlun RS
I
28.12.19
Sibir
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
PS
25.12.19
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
23.12.19
Kunlun RS
Avtomobilist
I
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
I
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
V
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
V
09.12.19
Amur
Kunlun RS
V
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
PS
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
CO
02.12.19
Kunlun RS
Vityaz
1
:
1
1
:
0
S
CS
30.11.19
Kunlun RS
Avangard
CO
28.11.19
Kunlun RS
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
PS
25.11.19
SKA
Kunlun RS
I
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
V
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
V
15.11.19
Kunlun RS
SKA
PO
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
V
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
V
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
V
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
PO
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
I
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
I
03.10.19
Amur
Kunlun RS
I
30.09.19
Barys
Kunlun RS
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
I
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
PO
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
09.09.19
Kunlun RS
Barys
I
08.09.19
Kunlun RS
Barys
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
CS

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
9
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
10
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
5
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
18
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
19
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 21-8 8
6
Amur
5 3 0 1 1 0 0 19-11 8
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
8
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-8 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Metallurg
5 0 1 1 3 0 0 10-15 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Neftekhimik
30 14 1 3 9 0 3 96-77 39
8
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
9
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
10
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
28 6 2 1 13 3 3 63-90 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 21 1 2 5 1 0 101-41 49
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
19
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
20
Amur
30 5 1 3 18 2 1 59-77 21
21
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13