Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Avtomobilist

13 decembrie 2020, 14:00 (EET)
13 decembrie 2020, 14:00 (EET)
Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 1,028 -31 1 0
Vasily Koshechkin
gk. 667 -26 2 2
Artyom Zagidulin
gk. 226 -16 0 0
Gleb Nosov
gk. 71 -3 0 0
Egor Yakovlev.
df. 785 4 12 16
Artyom Zemchyonok
df. 582 2 5 7
Artem Minulin
df. 570 0 3 3
Grigory Dronov
df. 455 0 6 6
Mikhail Pashnin
df. 423 1 2 3
Yegor Martynov
df. 317 3 5 8
Nikita Khlystov
df. 296 0 4 4
Ilya Nikolayev
df. 177 0 2 2
Vadim Antipin
df. 104 0 1 1
Vladislav Semin
df. 84 0 0 0
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Philip Holm
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 640 6 18 24
Andrej Nestrasil
fw. 524 8 6 14
Andrei Chibisov
fw. 497 11 13 24
Harri Pesonen
fw. 493 6 8 14
Maxim Karpov
fw. 486 5 10 15
Semyon Koshelev
fw. 363 8 1 9
Igor Shvyryov
fw. 311 2 3 5
Sergei Mozyakin
fw. 309 6 6 12
Yegor Korobkin
fw. 212 1 0 1
Arkhip Nekolenko
fw. 187 2 1 3
Bogdan Potekhin
fw. 183 1 1 2
Dennis Rasmussen
fw. 171 1 1 2
Yuriy Platonov
fw. 74 1 1 2
Danila Yurov
fw. 73 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 51 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 25 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Incerti
Taylor Beck
fw. 513 8 12 20
Nu vor juca
Nikolai Prokhorkin
fw. 505 6 6 12
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,602 -64 4 4
Vladimir Galkin
gk. 203 -14 0 0
Vladislav Gross
gk. 76 -3 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0
Charles Genoway
df. 707 3 10 13
Nikita Tryamkin
df. 696 2 7 9
Alexei Vasilevsky
df. 613 4 7 11
Sergey Zborovskii
df. 488 2 1 3
Mikhail Mamkin
df. 457 1 4 5
Zakhar Arzamastsev
df. 211 0 3 3
Denis Bodrov
df. 192 2 1 3
Maxim Berezin
df. 173 0 3 3
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 20 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Korbinian Holzer
df. 0 0 0 0
Piter Holland
fw. 530 5 15 20
Dan Sexton
fw. 503 4 14 18
Aleksey Makeev
fw. 499 17 13 30
Stanislav Bocharov
fw. 489 7 5 12
Brooks Macek
fw. 471 13 7 20
Pavel Kulikov
fw. 436 0 5 5
Anatoly Golyshev
fw. 429 9 12 21
Pavel Datsyuk
fw. 426 7 16 23
Vyacheslav Litovchenko
fw. 403 4 5 9
Georgy Belousov
fw. 358 5 7 12
Alexander Protapovich
fw. 343 0 2 2
Geoff Platt
fw. 337 2 3 5
Andrei Obidin
fw. 172 3 1 4
Ilja Ovchinnikov
fw. 114 1 1 2
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 32 1 1 2
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
KHL 2019-2020
01.02.20
Metallurg
Avtomobilist
03.01.20
Metallurg
Avtomobilist
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2018-2019
04.02.19
Avtomobilist
Metallurg
27.01.19
Metallurg
Avtomobilist
25.10.18
Avtomobilist
Metallurg
10.10.18
Metallurg
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
03.12.20
Metallurg
SKA
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
22.11.20
Metallurg
Severstal
I
19.11.20
Amur
Metallurg
PO
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
CS
15.11.20
Sibir
Metallurg
I
10.11.20
Tractor
Metallurg
PO
01.11.20
Metallurg
Tractor
V
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
V
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V
Avtomobilist
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
PO
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
I
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
PS
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
CO
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide