Metallurg — Avangard: ponturi pariuri 2 februarie 2024

Cote Metallurg — Avangard

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.30
3.80
2.60
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Metallurg – Avangard

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
29.01.24
Amur
Metallurg
I
28.01.24
Amur
Metallurg
V
26.01.24
Admiral
Metallurg
V
24.01.24
Admiral
Metallurg
I
21.01.24
Metallurg
Severstal
V
19.01.24
Metallurg
Admiral
V
16.01.24
Torpedo
Metallurg
I
14.01.24
HC Spartak
Metallurg
V
11.01.24
Metallurg
HC Sochi
V
09.01.24
Metallurg
Lokomotiv
V
07.01.24
SKA
Metallurg
V
05.01.24
Neftekhimik
Metallurg
I
03.01.24
HC Sochi
Metallurg
V
30.12.23
Metallurg
Kunlun RS
V
28.12.23
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.23
Lada
Metallurg
I
24.12.23
Avangard
Metallurg
V
22.12.23
Metallurg
Amur
V
07.12.23
Metallurg
Torpedo
I
05.12.23
Metallurg
CSKA
I
03.12.23
Metallurg
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.11.23
Barys
Metallurg
I
28.11.23
Neftekhimik
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
25.11.23
Metallurg
HC Spartak
V
23.11.23
Metallurg
Tractor
V
20.11.23
Metallurg
Sibir
V
18.11.23
Metallurg
Barys
V
16.11.23
Sibir
Metallurg
V
14.11.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
11.11.23
Metallurg
Ak Bars
V
08.11.23
Metallurg
Sibir
V
04.11.23
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
31.10.23
Metallurg
Barys
V
29.10.23
Lada
Metallurg
I
27.10.23
Tractor
Metallurg
I
25.10.23
Metallurg
Tractor
I
22.10.23
Metallurg
Avangard
I
19.10.23
Tractor
Metallurg
I
17.10.23
Avtomobilist
Metallurg
V
15.10.23
Barys
Metallurg
V
13.10.23
Sibir
Metallurg
V
11.10.23
Avangard
Metallurg
I
08.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
04.10.23
Metallurg
Neftekhimik
V
02.10.23
Metallurg
Neftekhimik
V
29.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
27.09.23
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
PS
25.09.23
Lokomotiv
Metallurg
I
23.09.23
Severstal
Metallurg
4
:
4
3
:
0
S
PS
20.09.23
Metallurg
Avtomobilist
1
:
1
2
:
1
S
CS
18.09.23
Metallurg
Avtomobilist
V
16.09.23
Metallurg
Lada
I
14.09.23
Metallurg
Lada
V
11.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
09.09.23
Vityaz
Metallurg
V
07.09.23
HC Dynamo
Metallurg
V
05.09.23
CSKA
Metallurg
V
02.09.23
Avtomobilist
Metallurg
I
Avangard
31.01.24
Barys
Avangard
V
28.01.24
Avangard
Tractor
I
26.01.24
Avangard
Ak Bars
V
23.01.24
Severstal
Avangard
V
21.01.24
Lokomotiv
Avangard
I
19.01.24
HC Spartak
Avangard
V
17.01.24
Avangard
CSKA
V
13.01.24
Amur
Avangard
V
12.01.24
Amur
Avangard
V
10.01.24
Admiral
Avangard
V
08.01.24
Admiral
Avangard
V
06.01.24
Avangard
Lada
V
03.01.24
Avangard
Salavat Yulaev
I
30.12.23
Lada
Avangard
V
28.12.23
Barys
Avangard
I
26.12.23
Sibir
Avangard
V
24.12.23
Avangard
Metallurg
I
21.12.23
Avangard
HC Sochi
V
19.12.23
Avangard
Ak Bars
I
05.12.23
Avangard
Barys
V
04.12.23
Avangard
Amur
V
01.12.23
Avangard
Neftekhimik
3
:
3
2
:
0
S
CS
29.11.23
Avangard
Vityaz
V
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
I
21.11.23
Tractor
Avangard
V
19.11.23
Neftekhimik
Avangard
V
17.11.23
Avangard
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
14.11.23
Avangard
Severstal
V
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
V
09.11.23
CSKA
Avangard
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
CS
04.11.23
HC Sochi
Avangard
V
02.11.23
SKA
Avangard
V
31.10.23
Avangard
Torpedo
V
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
V
24.10.23
Ak Bars
Avangard
I
22.10.23
Metallurg
Avangard
V
20.10.23
Lada
Avangard
I
18.10.23
Vityaz
Avangard
I
15.10.23
Avangard
Lokomotiv
V
13.10.23
Avangard
HC Dynamo
V
11.10.23
Avangard
Metallurg
V
07.10.23
Avangard
Tractor
I
05.10.23
Ak Bars
Avangard
I
03.10.23
Torpedo
Avangard
V
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
V
29.09.23
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.23
Avtomobilist
Avangard
I
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
I
21.09.23
Sibir
Avangard
I
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
V
14.09.23
Avangard
Admiral
V
11.09.23
Avangard
Amur
I
09.09.23
Avangard
Barys
V
07.09.23
Avangard
Avtomobilist
V
02.09.23
Avangard
Sibir
2
:
1
Abandon
V

Meciurile head-to-head: Metallurg — Avangard

KHL 2023-2024
24.12.23
Avangard
Metallurg
22.10.23
Metallurg
Avangard
11.10.23
Avangard
Metallurg
KHL 2022-2023
23.03.23
Metallurg
Avangard
21.03.23
Metallurg
Avangard
19.03.23
Avangard
Metallurg
17.03.23
Avangard
Metallurg
18.01.23
Avangard
Metallurg
09.11.22
Metallurg
Avangard
17.10.22
Metallurg
Avangard
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Nabokov
gk. 36 -70 0 0
Nikita Podskrebalin
gk. 6 -14 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 5 -8 0 0
Egor Yakovlev
df. 56 5 19 24
Robin Press
df. 56 6 28 34
Alexei Maklyukov
df. 54 0 8 8
Makar Khabarov
df. 49 3 13 16
Valeri Orekhov
df. 46 3 8 11
Artem Minulin
df. 42 2 5 7
Danil Gololobov
df. 37 2 3 5
Danila Polivko
df. 37 1 2 3
Vladislav Eremenko
df. 23 2 3 5
Kirill Zhukov
df. 3 0 0 0
Nikita Grebenkin
fw. 58 16 18 34
Denis Zernov
fw. 57 17 17 34
Luke Johnson
fw. 56 12 10 22
Nikita Mikhailis
fw. 56 17 17 34
Pavel Akolzin
fw. 56 14 8 22
Maxim Karpov
fw. 53 11 27 38
Yegor Korobkin
fw. 53 9 14 23
Danila Yurov
fw. 52 19 23 42
Alexander Petunin
fw. 47 12 12 24
Roman Kantserov
fw. 44 6 7 13
Dmitry Silantyev
fw. 34 3 7 10
Mikhail Grass
fw. 24 2 2 4
Arkhip Nekolenko
fw. 23 2 2 4
Maxim Muhametov
fw. 21 3 1 4
Daniil Vovchenko
fw. 19 6 2 8
Danila Kvartalnov
fw. 18 0 2 2
Igor Geraskin
fw. 14 3 8 11
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Mishurov
gk. 25 -58 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 20 -32 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 9 -14 0 0
Lorens Zinaddin
gk. 0 0 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 56 8 33 41
Mikhail Gulyayev
df. 55 4 8 12
Bogdan Kiselevich
df. 52 0 6 6
Semyon Chistyakov
df. 49 3 16 19
Roman Abrosimov
df. 37 1 3 4
Artyom Chmykhov
df. 34 3 5 8
Sergey Boykov
df. 29 5 1 6
Artyom Murylyov
df. 17 0 1 1
Timur Col
df. 2 0 0 0
Yegor Rykov
df. 1 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 57 6 12 18
Igor Martunov
fw. 56 8 5 13
Reid Boucher
fw. 54 39 31 70
Ryan Spooner
fw. 54 19 35 54
Ivan Igumnov
fw. 52 5 3 8
Valentin Pyanov
fw. 51 10 12 22
Nikita Kholodilin
fw. 49 8 5 13
Vladimir Tkachyov
fw. 47 17 45 62
Denis Vengryzhanovsky
fw. 46 4 4 8
Mikhail Belyayev
fw. 35 4 5 9
Alexander Filatyev
fw. 24 2 5 7
Ivan Telegin
fw. 22 1 4 5
Nikolai Prokhorkin
fw. 15 6 4 10
Damir Zhafyarov
fw. 14 2 6 8
Mark Verba
fw. 14 0 0 0
Ilya Reingardt
fw. 12 1 2 3
Tomas Jurco
fw. 11 4 6 10
Pavel Kulikov
fw. 9 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 7 0 1 1
Gleb Trikozov
fw. 2 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token