Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Amur 19 decembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Metallurg — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.50
4.50
5.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Metallurg – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
I
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
I
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
I
02.12.22
Metallurg
CSKA
V
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
CO
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
PO
15.11.22
Metallurg
Sibir
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
I
05.11.22
SKA
Metallurg
I
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
I
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I
Amur
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Metallurg — Amur

KHL 2022-2023
17.09.22
Amur
Metallurg
15.09.22
Amur
Metallurg
08.09.22
Metallurg
Amur
KHL 2021-2022
17.11.21
Metallurg
Amur
18.09.21
Amur
Metallurg
KHL 2020-2021
19.11.20
Amur
Metallurg
09.09.20
Metallurg
Amur
KHL 2019-2020
09.01.20
Metallurg
Amur
19.11.19
Amur
Metallurg
KHL 2018-2019
04.11.18
Metallurg
Amur
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
41 25 5 3 5 2 1 147-83 69
2
Avtomobilist
39 21 6 1 8 2 1 125-87 59
3
Lokomotiv
40 20 2 2 10 3 3 101-77 54
4
CSKA
38 20 3 1 9 3 2 122-91 53
5
Metallurg
39 21 2 1 11 4 0 115-92 52
6
Sibir
42 15 4 5 15 2 1 108-100 51
7
Torpedo
39 19 2 2 13 3 0 107-91 49
8
Salavat Yulaev
39 17 1 3 11 3 4 103-81 49
9
HC Dynamo
40 16 2 3 12 2 5 102-88 49
10
Admiral
40 14 2 6 13 3 2 77-75 49
11
Avangard
39 17 3 1 14 2 2 108-103 46
12
HC Spartak
41 15 2 3 15 4 2 88-99 46
13
Vityaz
40 12 4 2 14 3 5 102-103 44
14
Ak Bars
39 10 7 1 14 5 2 99-102 43
15
HC Dinamo Minsk
40 12 3 2 15 5 3 105-118 42
16
Amur
38 11 4 1 16 3 3 79-98 38
17
Barys
40 14 1 2 20 1 2 84-109 37
18
Severstal
39 9 2 3 16 5 4 103-115 37
19
Neftekhimik
39 11 5 1 21 1 0 96-126 35
20
Tractor
41 11 2 2 21 4 1 86-113 35
21
Kunlun RS
41 10 2 2 23 1 3 90-129 32
22
HC Sochi
38 3 2 0 27 5 1 82-149 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 1 0 0 0 0 14-6 10
2
SKA
5 2 2 1 0 0 0 20-12 10
3
Amur
5 3 1 0 1 0 0 15-8 8
4
HC Dynamo
5 1 1 1 0 2 0 13-9 8
5
Vityaz
5 3 0 0 1 1 0 15-12 7
6
HC Spartak
5 2 0 1 1 0 1 14-10 7
7
Barys
5 2 0 1 1 1 0 12-10 7
8
Ak Bars
5 1 2 0 1 0 1 14-15 7
9
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 17-13 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 12-9 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-16 6
13
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 15-14 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-12 5
15
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 8-9 5
16
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 12-16 5
17
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 12-11 4
18
CSKA
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
19
Severstal
5 1 0 0 3 1 0 12-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-18 3
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 9-20 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
21 15 3 1 0 1 1 78-37 40
2
Avtomobilist
21 15 2 1 2 0 1 76-40 37
3
Torpedo
19 12 1 1 4 1 0 64-45 29
4
Metallurg
19 11 1 1 4 2 0 59-41 28
5
Sibir
20 10 1 2 6 0 1 62-51 27
6
CSKA
19 10 2 0 5 1 1 66-49 26
7
HC Dynamo
21 9 1 1 6 1 3 59-48 26
8
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 40-30 25
9
Amur
20 8 2 0 5 2 3 48-46 25
10
Admiral
19 8 1 3 6 0 1 36-32 25
11
Vityaz
22 7 2 2 8 2 1 56-57 25
12
Ak Bars
20 6 4 1 6 3 0 56-50 25
13
Barys
22 10 1 1 10 0 0 50-51 24
14
HC Dinamo Minsk
20 8 1 1 6 3 1 58-58 24
15
Avangard
16 7 3 0 3 2 1 46-33 23
16
Neftekhimik
18 7 3 1 7 0 0 44-45 22
17
Kunlun RS
24 6 2 1 11 1 3 58-79 22
18
Salavat Yulaev
19 6 1 2 6 1 3 49-42 22
19
Tractor
21 7 2 0 9 3 0 42-53 21
20
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
21
Severstal
18 5 0 2 7 3 1 50-50 18
22
HC Sochi
18 2 1 0 13 2 0 35-61 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
20 10 2 2 5 1 0 69-46 29
2
Lokomotiv
22 10 2 1 6 2 1 61-47 29
3
Salavat Yulaev
20 11 0 1 5 2 1 54-39 27
4
CSKA
19 10 1 1 4 2 1 56-42 27
5
HC Spartak
20 9 1 2 5 2 1 48-40 27
6
Metallurg
20 10 1 0 7 2 0 56-51 24
7
Admiral
21 6 1 3 7 3 1 41-43 24
8
Sibir
22 5 3 3 9 2 0 46-49 24
9
Avangard
23 10 0 1 11 0 1 62-70 23
10
HC Dynamo
19 7 1 2 6 1 2 43-40 23
11
Avtomobilist
18 6 4 0 6 2 0 49-47 22
12
Torpedo
20 7 1 1 9 2 0 43-46 20
13
Vityaz
18 5 2 0 6 1 4 46-46 19
14
Severstal
21 4 2 1 9 2 3 53-65 19
15
Ak Bars
19 4 3 0 8 2 2 43-52 18
16
HC Dinamo Minsk
20 4 2 1 9 2 2 47-60 18
17
Tractor
20 4 0 2 12 1 1 44-60 14
18
Neftekhimik
21 4 2 0 14 1 0 52-81 13
19
Barys
18 4 0 1 10 1 2 34-58 13
20
Amur
18 3 2 1 11 1 0 31-52 13
21
Kunlun RS
17 4 0 1 12 0 0 32-50 10
22
HC Sochi
20 1 1 0 14 3 1 47-88 8
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
41 25 5 3 5 2 1 147-83 69
2
Lokomotiv
40 20 2 2 10 3 3 101-77 54
3
CSKA
38 20 3 1 9 3 2 122-91 53
4
Torpedo
39 19 2 2 13 3 0 107-91 49
5
HC Dynamo
40 16 2 3 12 2 5 102-88 49
6
HC Spartak
41 15 2 3 15 4 2 88-99 46
7
Vityaz
40 12 4 2 14 3 5 102-103 44
8
HC Dinamo Minsk
40 12 3 2 15 5 3 105-118 42
9
Severstal
39 9 2 3 16 5 4 103-115 37
10
Kunlun RS
41 10 2 2 23 1 3 90-129 32
11
HC Sochi
38 3 2 0 27 5 1 82-149 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
39 21 6 1 8 2 1 125-87 59
2
Metallurg
39 21 2 1 11 4 0 115-92 52
3
Sibir
42 15 4 5 15 2 1 108-100 51
4
Salavat Yulaev
39 17 1 3 11 3 4 103-81 49
5
Admiral
40 14 2 6 13 3 2 77-75 49
6
Avangard
39 17 3 1 14 2 2 108-103 46
7
Ak Bars
39 10 7 1 14 5 2 99-102 43
8
Amur
38 11 4 1 16 3 3 79-98 38
9
Barys
40 14 1 2 20 1 2 84-109 37
10
Neftekhimik
39 11 5 1 21 1 0 96-126 35
11
Tractor
41 11 2 2 21 4 1 86-113 35
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
41 25 5 3 5 2 1 147-83 69
2
Torpedo
39 19 2 2 13 3 0 107-91 49
3
HC Spartak
41 15 2 3 15 4 2 88-99 46
4
Vityaz
40 12 4 2 14 3 5 102-103 44
5
HC Sochi
38 3 2 0 27 5 1 82-149 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
42 15 4 5 15 2 1 108-100 51
2
Salavat Yulaev
39 17 1 3 11 3 4 103-81 49
3
Admiral
40 14 2 6 13 3 2 77-75 49
4
Avangard
39 17 3 1 14 2 2 108-103 46
5
Amur
38 11 4 1 16 3 3 79-98 38
6
Barys
40 14 1 2 20 1 2 84-109 37
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
40 20 2 2 10 3 3 101-77 54
2
CSKA
38 20 3 1 9 3 2 122-91 53
3
HC Dynamo
40 16 2 3 12 2 5 102-88 49
4
HC Dinamo Minsk
40 12 3 2 15 5 3 105-118 42
5
Severstal
39 9 2 3 16 5 4 103-115 37
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
39 21 6 1 8 2 1 125-87 59
2
Metallurg
39 21 2 1 11 4 0 115-92 52
3
Ak Bars
39 10 7 1 14 5 2 99-102 43
4
Neftekhimik
39 11 5 1 21 1 0 96-126 35
5
Tractor
41 11 2 2 21 4 1 86-113 35
6
Kunlun RS
41 10 2 2 23 1 3 90-129 32

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 30 -55 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 13 -31 0 0
Ilya Nabokov
gk. 1 0 0 0
Alexei Maklyukov
df. 39 1 5 6
Egor Yakovlev.
df. 39 6 12 18
Artyom Zemchyonok
df. 32 0 7 7
Kodie Curran
df. 28 2 9 11
Artem Minulin
df. 26 1 3 4
Vladislav Eremenko
df. 25 3 2 5
Grigory Dronov
df. 20 1 8 9
Yaroslav Khabarov
df. 19 0 4 4
Valeri Orekhov
df. 14 0 0 0
Ilya Nikolayev
df. 4 0 1 1
Denis Zernov
fw. 38 9 8 17
Maxim Karpov
fw. 38 6 14 20
Brendan Leipsic
fw. 37 4 22 26
Danila Yurov
fw. 37 4 5 9
Philippe Maillet
fw. 37 16 12 28
Nikita Korostelev
fw. 34 11 6 17
Pavel Akolzin
fw. 34 7 4 11
Yegor Korobkin
fw. 33 9 4 13
Andrei Chibisov
fw. 31 7 9 16
Nikolay Goldobin
fw. 30 8 6 14
Mikhail Fisenko
fw. 29 2 7 9
Semyon Koshelev
fw. 29 8 6 14
Josh Currie
fw. 28 2 5 7
Arkhip Nekolenko
fw. 25 4 4 8
Anatoly Nikontsev
fw. 18 2 6 8
Nikita Zimin
fw. 1 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 27 -52 0 0
Janis Kalnins
gk. 15 -37 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 36 0 4 4
Artem Alyaev
df. 32 2 10 12
Viktor Baldaev
df. 31 1 3 4
Ruslan Pedan
df. 29 0 6 6
Cam Lee
df. 26 3 6 9
Rafael Batyrshin
df. 25 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 25 0 2 2
Pavel Turbin
df. 12 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 0 0 0 0
Yakov Rylov
df. 0 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 38 4 9 13
Ivan Nikolishin
fw. 38 13 12 25
Pavel Makhanovsky
fw. 38 4 1 5
Sergei Lapin
fw. 32 4 2 6
Yaroslav Likhachev
fw. 30 10 8 18
Sergei Dubakin
fw. 29 7 7 14
Vladislav Barulin
fw. 29 3 4 7
Igor Rudenkov
fw. 24 3 4 7
Vyacheslav Gretsky
fw. 23 2 0 2
Artur Gizdatullin
fw. 20 2 3 5
Nikita Grebenkin
fw. 19 4 5 9
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 15 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Jan Drozg
fw. 13 4 6 10
Denis Vikharev
fw. 11 3 5 8
Stanislav Bocharov
fw. 4 2 2 4
Andrey Alekseev
fw. 3 0 0 0
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului