Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:1
Lokomotiv — Vityaz Meci incheiat 18 februarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
27 februarie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — Vityaz

18 februarie 2020, 18:00 (EET)
18 februarie 2020, 18:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Michael Pelino
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 2,106 -87 0 0
Alexander Lazushin
gk. 1,214 -42 0 0
Roman Savchenko
df. 1,054 5 6 11
Maxim Osipov
df. 1,053 3 15 18
Yakub Nakladal
df. 967 6 10 16
Nikita Cherepanov
df. 930 4 3 7
Rushan Rafikov
df. 895 8 9 17
Staffan Kronvall
df. 716 1 7 8
Mikhail Sidorov
df. 200 1 2 3
Stéphane Da Costa
fw. 947 14 20 34
Anton Lander
fw. 902 18 13 31
Artur Kayumov
fw. 884 14 9 23
Denis Alekseev
fw. 799 6 28 34
Pavel Kudryavtsev
fw. 798 13 8 21
Nikolai Kovalenko
fw. 756 10 11 21
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 620 10 8 18
Artem Ilyenko
fw. 584 4 6 10
Grigory Denisenko
fw. 449 5 4 9
Alexander Svitov
fw. 414 1 7 8
Aleksandr Polunin
fw. 388 3 6 9
Vladimir Tkachyov
fw. 323 8 6 14
Mikhail Belyayev
fw. 173 0 1 1
Nu vor juca
Egor Averin
fw. 682 1 11 12
Pavel Kraskovskiy
fw. 410 1 5 6
Andrei Markov
df. 333 1 6 7
Daniil Misyul
df. 309 2 1 3
Georgy Ivanov
fw. 306 1 2 3
Maksim Afanasiev
df. 210 1 1 2
Daniil Isayev
gk. 163 -6 0 0
Yegor Manin
fw. 11 0 0 0
Anton Malyshev
df. 7 0 0 0
Vladislav Chervonenko
fw. 0 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 2,270 -96 0 0
Petr Kochetkov
gk. 270 -13 0 0
Ville Lajunen
df. 1,278 2 20 22
Jakub Jeraber
df. 1,090 9 15 24
Aleksandr Evseenkov
df. 848 1 13 14
Igor Golovkov
df. 644 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 638 1 4 5
Ilya Shinkevich
df. 594 1 2 3
Egor Voronkov
df. 592 1 2 3
Aleksey Makeev
fw. 1,053 13 20 33
Pavel Chernov
fw. 958 5 11 16
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 866 11 2 13
Alexander Semin
fw. 865 16 20 36
Ivan Larichev
fw. 767 2 4 6
Joonas Nättinen
fw. 728 9 10 19
Pekka Jormakka
fw. 653 10 8 18
Alexei Byvaltsev
fw. 628 4 15 19
Evgeniy Artyuhin
fw. 260 1 0 1
Quinton Howden
fw. 255 4 2 6
Alexander Shevchenko
fw. 254 1 0 1
Danila Kvartalnov
fw. 138 0 1 1
Nikita Goncharov
fw. 3 0 0 0
Nu vor juca
Danila Moiseev
fw. 639 6 4 10
Igor Saprykin
gk. 507 -23 0 0
Evgeniy Katichev
df. 470 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 340 5 3 8
Pavel Vorobei
df. 223 2 4 6
Ivan Petrakov
fw. 203 1 4 5
Yuriy Pautov
df. 158 0 1 1
Pavel Koltygin
fw. 157 0 0 0
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 111 1 1 2
Mikhail Yepishin
df. 89 0 0 0
Aleksandr Kulagin
fw. 31 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.62
4.60
4.35
2.04
1.75
2.10
1.71
1.62
4.60
4.33
2.04
1.75
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
25.01.20
Vityaz
Lokomotiv
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
KHL 2018-2019
15.02.19
Lokomotiv
Vityaz
12.11.18
Vityaz
Lokomotiv
05.11.18
Vityaz
Lokomotiv
20.09.18
Lokomotiv
Vityaz
KHL 2017-2018
27.10.17
Vityaz
Lokomotiv
29.08.17
Lokomotiv
Vityaz
KHL 2016-2017
19.11.16
Vityaz
Lokomotiv
2
:
1
30.09.16
Lokomotiv
Vityaz
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
15.02.20
Lokomotiv
CSKA
I
13.02.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
11.02.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
03.02.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
01.02.20
Lokomotiv
Jokerit
V
30.01.20
Lokomotiv
Torpedo
V
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
V
25.01.20
Vityaz
Lokomotiv
V
23.01.20
Lokomotiv
CSKA
I
21.01.20
Torpedo
Lokomotiv
I
12.01.20
Barys
Lokomotiv
PO
10.01.20
Sibir
Lokomotiv
I
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
CO
05.01.20
Lokomotiv
Kunlun RS
V
03.01.20
Lokomotiv
Amur
V
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.19
Ak Bars
Lokomotiv
I
26.12.19
Lokomotiv
Jokerit
PO
21.12.19
Lokomotiv
Severstal
V
19.12.19
Jokerit
Lokomotiv
4
:
4
0
:
1
S
CS
17.12.19
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
08.12.19
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
CS
06.12.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
03.12.19
Lokomotiv
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
CS
01.12.19
Lokomotiv
Avtomobilist
I
29.11.19
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
26.11.19
HC Dynamo
Lokomotiv
I
24.11.19
Jokerit
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.19
HC Spartak
Lokomotiv
3
:
3
1
:
0
S
PS
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
V
14.11.19
Lokomotiv
Neftekhimik
V
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
V
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
I
02.11.19
SKA
Lokomotiv
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
V
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
I
26.10.19
Lokomotiv
SKA
CO
24.10.19
Lokomotiv
Barys
CO
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
I
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
CS
15.10.19
Amur
Lokomotiv
I
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
V
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
I
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
V
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
I
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
I
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
V
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
I
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
I
Vityaz
13.02.20
Vityaz
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
CO
03.02.20
Ak Bars
Vityaz
I
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
I
29.01.20
Vityaz
Ak Bars
I
27.01.20
Severstal
Vityaz
V
25.01.20
Vityaz
Lokomotiv
I
23.01.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.01.20
Vityaz
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
16.01.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
14.01.20
Vityaz
Jokerit
I
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
V
10.01.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
05.01.20
Vityaz
Admiral
V
03.01.20
HC Spartak
Vityaz
V
30.12.19
Jokerit
Vityaz
I
28.12.19
CSKA
Vityaz
I
22.12.19
Vityaz
CSKA
I
20.12.19
Vityaz
Barys
I
19.12.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
17.12.19
HC Spartak
Vityaz
I
09.12.19
Vityaz
Torpedo
V
06.12.19
Admiral
Vityaz
I
04.12.19
Amur
Vityaz
2
:
2
0
:
1
S
CS
02.12.19
Kunlun RS
Vityaz
1
:
1
1
:
0
S
PS
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
CO
25.11.19
Avangard
Vityaz
I
22.11.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
20.11.19
Vityaz
CSKA
PO
17.11.19
Torpedo
Vityaz
I
15.11.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
13.11.19
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
02.11.19
Vityaz
Severstal
V
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
I
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
PO
22.10.19
Sibir
Vityaz
I
20.10.19
Barys
Vityaz
PO
17.10.19
Vityaz
Tractor
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
09.10.19
Torpedo
Vityaz
I
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.10.19
CSKA
Vityaz
V
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
CS
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
CO
22.09.19
SKA
Vityaz
V
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
V
18.09.19
Vityaz
Severstal
V
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
V
06.09.19
Metallurg
Vityaz
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
I
02.09.19
Tractor
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
17
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
22
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
9
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
12
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
13
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22