Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — Tractor 11 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Lokomotiv — Tractor

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.90
3.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Lokomotiv – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I
Tractor
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Lokomotiv — Tractor

KHL 2022-2023
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
KHL 2021-2022
05.01.22
Tractor
Lokomotiv
26.11.21
Lokomotiv
Tractor
KHL 2020-2021
17.01.21
Tractor
Lokomotiv
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
KHL 2019-2020
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
KHL 2018-2019
25.10.18
Lokomotiv
Tractor
27.09.18
Tractor
Lokomotiv
KHL 2017-2018
27.12.17
Tractor
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
48 25 5 1 12 3 2 145-107 67
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
49 25 2 2 13 4 3 121-95 65
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
7
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
12
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
13
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
14
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
15
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
16
Barys
50 18 1 3 24 1 3 108-134 48
17
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
18
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
19
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
20
Neftekhimik
48 15 5 1 24 2 1 121-151 45
21
Kunlun RS
49 11 2 3 28 1 4 110-156 37
22
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 16-12 8
3
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 11-8 8
4
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 19-13 7
5
SKA
5 3 0 0 1 1 0 24-19 7
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
7
Severstal
5 2 0 1 1 1 0 18-17 7
8
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-13 7
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
12
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 17-18 6
13
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
14
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-14 6
15
Barys
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
17
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
18
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 17-19 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
20
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-14 3
21
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 13-22 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 10-21 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 1 1 1 1 90-44 46
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
25 14 1 1 5 2 2 74-56 36
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
7
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
8
Lokomotiv
23 14 0 1 5 1 2 52-39 33
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
14
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
15
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
16
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
17
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
18
Neftekhimik
23 9 3 1 9 0 1 56-61 27
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
24 2 1 0 18 2 1 46-86 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
2
CSKA
24 13 1 1 6 2 1 68-52 33
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Torpedo
25 10 1 1 10 2 1 62-60 27
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
24 8 2 0 9 1 4 59-61 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
24 4 2 1 10 4 3 59-74 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
23 5 0 2 15 0 1 47-66 15
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
48 25 5 1 12 3 2 145-107 67
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
49 25 2 2 13 4 3 121-95 65
5
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
6
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
7
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
8
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
9
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
10
Kunlun RS
49 11 2 3 28 1 4 110-156 37
11
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
7
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
8
Barys
50 18 1 3 24 1 3 108-134 48
9
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
10
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
11
Neftekhimik
48 15 5 1 24 2 1 121-151 45
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
3
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
4
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
5
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
5
Barys
50 18 1 3 24 1 3 108-134 48
6
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
48 25 5 1 12 3 2 145-107 67
2
Lokomotiv
49 25 2 2 13 4 3 121-95 65
3
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
4
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
5
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
5
Neftekhimik
48 15 5 1 24 2 1 121-151 45
6
Kunlun RS
49 11 2 3 28 1 4 110-156 37

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 27 -43 0 0
Ivan Bocharov
gk. 24 -48 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Andrei Sergeyev
df. 49 7 18 25
Rushan Rafikov
df. 49 5 11 16
Aleksandr Elesin
df. 48 4 11 15
Maxim Osipov
df. 47 1 2 3
Daniil Misyul
df. 45 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 43 1 4 5
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Alexei M. Kozhevnikov
df. 11 1 0 1
Aleksey Marchenko
df. 7 0 3 3
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 49 5 25 30
Georgy Ivanov
fw. 49 7 9 16
Sergei Andronov
fw. 49 5 8 13
Aleksandr Polunin
fw. 48 11 3 14
Pavel Kraskovskiy
fw. 46 4 11 15
Maxim Shalunov
fw. 43 20 10 30
Stepan Nikulin
fw. 43 10 18 28
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Ivan Chehovich
fw. 40 10 8 18
Artur Kayumov
fw. 37 9 14 23
Maxim Berezkin
fw. 36 4 13 17
Artem Ilyenko
fw. 34 4 1 5
Daniil Tesanov
fw. 25 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 21 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Daniil But
fw. 11 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 4 1 0 1
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 30 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 18 -44 0 0
Albert Yarullin
df. 48 4 7 11
Artem Blagievskiy
df. 42 1 7 8
Sergey Telegin
df. 39 5 10 15
Ilya Karpykhin
df. 36 5 5 10
Roman Manuhov
df. 30 0 2 2
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Alexander Shepelev
df. 21 1 3 4
Robert Hamilton
df. 13 0 8 8
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 4 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 49 13 18 31
Sergei Kalinin
fw. 49 8 11 19
Maxim Shabanov
fw. 48 11 7 18
Pyotr Khokhryakov
fw. 48 3 6 9
Nikita Tertyshny
fw. 47 3 16 19
Teemu Pulkkinen
fw. 47 13 9 22
Vladimir А. Tkachyov
fw. 46 10 14 24
Andrei Stas
fw. 40 0 3 3
Anton Burdasov
fw. 40 15 22 37
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 35 3 7 10
Kirill Kapustin
fw. 34 4 4 8
Mihail Kotlyarevski
fw. 25 5 0 5
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Ivan Stezhkin
fw. 19 0 0 0
Nikita Soshnikov
fw. 7 3 3 6
Marsel Sholokhov
fw. 5 0 0 0
Alexander Rykov
fw. 4 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului