Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:0
Lokomotiv — Sibir Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — Sibir

12 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
12 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: Andris Ansons, Roman Shchenyov Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Michael Pelino
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 954 -40 0 0
Alexander Lazushin
gk. 373 -16 0 0
Yakub Nakladal
df. 566 3 7 10
Roman Savchenko
df. 477 2 1 3
Maxim Osipov
df. 461 1 7 8
Rushan Rafikov
df. 337 4 3 7
Nikita Cherepanov
df. 332 2 2 4
Staffan Kronvall
df. 297 0 2 2
Daniil Misyul
df. 174 2 0 2
Stéphane Da Costa
fw. 409 8 8 16
Artur Kayumov
fw. 393 4 5 9
Anton Lander
fw. 327 6 5 11
Pavel Kudryavtsev
fw. 323 7 3 10
Artem Ilyenko
fw. 301 2 4 6
Nikolai Kovalenko
fw. 289 3 2 5
Stepan Sannikov
fw. 281 2 4 6
Egor Averin
fw. 228 0 3 3
Pavel Kraskovskiy
fw. 190 1 4 5
Daniil Apalkov
fw. 172 1 3 4
Alexander Svitov
fw. 167 0 4 4
Aleksandr Polunin
fw. 149 1 2 3
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 107 0 1 1
Nu vor juca
Denis Alekseev
fw. 304 2 8 10
Georgy Ivanov
fw. 263 1 2 3
Grigory Denisenko
fw. 256 2 3 5
Daniil Isayev
gk. 163 -6 0 0
Nikolay Averin
df. 128 1 0 1
Maksim Afanasiev
df. 92 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 39 1 1 2
Andrei Markov
df. 16 0 1 1
Vladislav Okoryak
gk. 0 0 0 0
Kirill Slepets
fw. 0 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 0 0 0 0
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 1,040 -30 1 1
Alexei Krasikov
gk. 346 -9 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 505 1 12 13
Alexander Loginov
df. 404 0 4 4
Konstantin Alexeyev
df. 375 0 0 0
Ilya Morozov
df. 329 2 3 5
Nikolai Timashov
df. 319 0 1 1
Yaroslav Khabarov
df. 282 0 2 2
Oleg Piganovich
df. 194 0 0 0
Nikita Efremov
df. 3 0 0 0
Jukka Peltola
fw. 400 5 5 10
Dmitry Sayustov
fw. 399 3 3 6
Mikael Ruohomaa
fw. 392 5 6 11
Juuso Puustinen
fw. 361 8 5 13
Alexander Sharov
fw. 358 6 1 7
Egor Milovzorov
fw. 353 4 5 9
Evgeny Chesalin
fw. 326 2 5 7
Danil Romantsev
fw. 301 4 3 7
Alexander Torchenyuk
fw. 275 1 2 3
Nikita Mikhaylov
fw. 193 2 2 4
Viktor Komarov
fw. 181 1 2 3
Maxim Kazakov
fw. 160 1 1 2
Nu vor juca
Andrey Ermakov
df. 258 1 4 5
Vladimir Pervushin
fw. 213 2 0 2
Alexei Yakovlev
fw. 84 2 0 2
Nikita Korotkov
fw. 68 1 1 2
Nikita Shashkov
fw. 31 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 19 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 13 0 0 0
Ivan Glazkov
df. 13 0 0 0
Nikolai Demidov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.30
3.60
2.85
1.65
2.18
2.30
3.75
2.80
1.57
2.35
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
18.12.18
Sibir
Lokomotiv
04.09.18
Lokomotiv
Sibir
KHL 2017-2018
02.12.17
Lokomotiv
Sibir
25.09.17
Sibir
Lokomotiv
KHL 2016-2017
02.01.17
Sibir
Lokomotiv
2
:
2
1
:
0
S
05.09.16
Lokomotiv
Sibir
3
:
1
KHL 2015-2016
26.12.15
Lokomotiv
Sibir
2
:
0
23.09.15
Sibir
Lokomotiv
1
:
0
KHL 2014-2015
16.10.14
Sibir
Lokomotiv
1
:
4
KHL 2013-2014
06.01.14
Sibir
Lokomotiv
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
I
02.11.19
SKA
Lokomotiv
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
V
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
I
26.10.19
Lokomotiv
SKA
CO
24.10.19
Lokomotiv
Barys
CO
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
I
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
CS
15.10.19
Amur
Lokomotiv
I
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
V
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
I
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
V
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
I
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
I
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
V
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
I
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
I
Sibir
03.11.19
Metallurg
Sibir
I
31.10.19
Sibir
CSKA
V
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
CO
22.10.19
Sibir
Vityaz
V
18.10.19
HC Sochi
Sibir
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
PO
11.10.19
Sibir
Barys
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
V
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
V
02.10.19
Admiral
Sibir
V
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.09.19
Amur
Sibir
I
23.09.19
Sibir
Ak Bars
V
20.09.19
Sibir
Amur
V
18.09.19
Sibir
Tractor
PO
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
10.09.19
SKA
Sibir
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
I
05.09.19
Sibir
Admiral
V
03.09.19
Sibir
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
4
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
5
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
6
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
3
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
6
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
7
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
8
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
9
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
10
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
11
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
22
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
23
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
24
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10