4:1
Lokomotiv — Salavat Yulaev Meci incheiat 27 februarie 2021
Urmatorul meci pentru Lokomotiv
7 martie, 16:00
 
Jokerit
Lokomotiv
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
7 martie, 13:30
 
Tractor
Salavat Yulaev
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — Salavat Yulaev

27 februarie 2021, 16:00 (EET)
27 februarie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)
Arbitru: , Victor Gashilov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 985 -39 0 0
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksey Marchenko
df. 1,235 6 16 22
Maxim Osipov
df. 1,115 6 14 20
Rushan Rafikov
df. 1,019 4 18 22
Nikita Cherepanov
df. 931 4 4 8
Anton Malyshev
df. 482 0 4 4
Denis Barantsev
df. 470 2 9 11
Daniil Misyul
df. 462 2 5 7
Pavel Kraskovskiy
fw. 907 17 18 35
Artur Kayumov
fw. 906 12 17 29
Vladimir Tkachyov
fw. 904 10 18 28
Egor Korshkov
fw. 890 17 17 34
Denis Alekseev
fw. 877 13 23 36
Teemu Pulkkinen
fw. 694 16 14 30
Georgy Ivanov
fw. 682 7 12 19
Egor Averin
fw. 676 9 11 20
Andre Petersson
fw. 661 15 14 29
Nikolai Kovalenko
fw. 473 6 5 11
Artem Ilyenko
fw. 416 5 4 9
Mikhail Belyayev
fw. 359 4 3 7
Pavel Tyutnev
fw. 19 0 0 0
Nu vor juca
Edward Pasquale
gk. 2,393 -76 3 3
Atte Ohtamaa
df. 895 6 9 15
Anton Lander
fw. 843 14 18 32
Pavel Kudryavtsev
fw. 535 2 11 13
Maxim Berezkin
fw. 181 0 2 2
Aleksandr Darin
fw. 126 2 2 4
Roman Savchenko
df. 123 1 0 1
Daniil Tesanov
fw. 36 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 2,289 -88 1 1
Daniil Tarasov
gk. 900 -31 0 0
Alexander Alexeyev
df. 969 8 8 16
Philip Larsen
df. 916 10 25 35
Pavel Koledov
df. 874 5 5 10
Evgeny Biryukov
df. 851 1 5 6
Mikhail Naumenkov
df. 824 4 9 13
Grigory Panin
df. 814 1 6 7
Evgeny Lisovets
df. 483 2 5 7
Dmitri Korobov
df. 462 0 7 7
Sakari Manninen
fw. 1,147 19 33 52
Teemu Hartikainen
fw. 1,028 28 36 64
Markus Granlund
fw. 1,017 23 30 53
Aleksandr Kadeykin
fw. 891 13 21 34
Dmitry Kugryshev
fw. 824 9 21 30
Pyotr Khokhryakov
fw. 754 5 7 12
Geoff Platt
fw. 686 9 6 15
Vladimir Zharkov
fw. 676 4 15 19
Rodion Amirov
fw. 526 8 4 12
Vyacheslav Solodukhin
fw. 414 3 2 5
Vladislav Kartaev
fw. 359 1 1 2
Danil Bashkirov
fw. 282 3 2 5
Nu vor juca
Shakir Muhamadullin
df. 490 3 7 10
Mikhail Vorobyov
fw. 479 5 8 13
Aleksey Semenov
df. 451 0 2 2
Artem Pimenov
fw. 378 1 6 7
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Ilya Baranov
fw. 286 5 0 5
Eduard Gimatov
fw. 277 1 1 2
Danil Alalykin
fw. 170 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 117 0 2 2
Alexey Pustozerov
fw. 108 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.37
4.05
2.47
2.22
1.65
2.45
4.00
2.40
2.25
1.62
2.50
2.20
1.64
2.40
4.15
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
KHL 2019-2020
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
24.12.18
Salavat Yulaev
Lokomotiv
06.09.18
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
10.12.17
Salavat Yulaev
Lokomotiv
17.11.17
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2016-2017
26.01.17
Lokomotiv
Salavat Yulaev
5
:
3
26.11.16
Salavat Yulaev
Lokomotiv
1
:
2
KHL 2015-2016
06.12.15
Lokomotiv
Salavat Yulaev
1
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
25.02.21
Lokomotiv
CSKA
2
:
2
0
:
3
S
PS
23.02.21
Lokomotiv
Torpedo
V
20.02.21
Lokomotiv
SKA
V
18.02.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
16.02.21
Severstal
Lokomotiv
V
04.02.21
SKA
Lokomotiv
PO
02.02.21
Severstal
Lokomotiv
I
31.01.21
Avangard
Lokomotiv
I
29.01.21
Lokomotiv
Avangard
CO
27.01.21
Lokomotiv
Kunlun RS
V
23.01.21
HC Sochi
Lokomotiv
V
21.01.21
Ak Bars
Lokomotiv
3
:
3
1
:
2
S
CS
19.01.21
Metallurg
Lokomotiv
I
17.01.21
Tractor
Lokomotiv
I
14.01.21
Lokomotiv
CSKA
V
11.01.21
HC Spartak
Lokomotiv
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
07.01.21
Lokomotiv
SKA
V
05.01.21
Lokomotiv
Sibir
V
03.01.21
Lokomotiv
Vityaz
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
I
28.12.20
Jokerit
Lokomotiv
PO
25.12.20
Lokomotiv
HC Sochi
V
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
I
08.12.20
Amur
Lokomotiv
V
06.12.20
Sibir
Lokomotiv
CO
04.12.20
Barys
Lokomotiv
I
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
CO
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
PO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
PO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
I
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
I
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
I
10.11.20
Lokomotiv
Barys
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
PO
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V
Salavat Yulaev
25.02.21
Avangard
Salavat Yulaev
V
23.02.21
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
V
20.02.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
18.02.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
07.02.21
Salavat Yulaev
Amur
V
04.02.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
4
:
4
1
:
0
S
CS
30.01.21
Barys
Salavat Yulaev
CO
28.01.21
Amur
Salavat Yulaev
V
26.01.21
Amur
Salavat Yulaev
V
21.01.21
Tractor
Salavat Yulaev
PO
19.01.21
Salavat Yulaev
Severstal
V
16.01.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
14.01.21
Barys
Salavat Yulaev
V
12.01.21
Sibir
Salavat Yulaev
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
PO
03.01.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
28.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
V
26.12.20
Sibir
Salavat Yulaev
V
24.12.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
22.12.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
13.12.20
Salavat Yulaev
Sibir
V
11.12.20
Salavat Yulaev
Jokerit
I
07.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
I
05.12.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
Severstal
60 23 6 3 24 1 3 149-159 68
7
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
60 12 2 0 37 6 3 121-202 37
11
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
3
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
4
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
5
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
6
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
7
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
60 23 6 3 24 1 3 149-159 68
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
60 12 2 0 37 6 3 121-202 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
4
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
5
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
3
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
4
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
4
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
5
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
6
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
7
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
8
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
9
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
10
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
11
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
12
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
13
Severstal
60 23 6 3 24 1 3 149-159 68
14
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
15
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
18
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
60 12 2 0 37 6 3 121-202 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 16-8 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-9 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
10
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
11
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 17-17 6
14
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
15
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
16
Metallurg
5 0 0 2 1 2 0 10-11 6
17
Barys
5 2 0 0 2 1 0 11-15 5
18
Avtomobilist
5 1 0 1 3 0 0 8-15 4
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Avangard
30 21 1 0 4 1 3 98-60 48
3
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
30 18 0 0 9 2 1 82-72 39
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
30 11 2 1 11 2 3 80-79 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
30 6 0 0 18 4 2 62-100 18
23
HC Dinamo Riga
29 3 0 1 21 3 1 58-91 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Tractor
30 15 1 1 10 2 1 75-70 37
8
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
9
HC Dinamo Minsk
29 11 2 4 10 1 1 84-82 36
10
Barys
30 10 6 1 11 2 0 75-79 36
11
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
12
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
Severstal
30 8 5 2 12 1 2 72-85 33
15
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Sibir
30 10 1 1 17 0 1 71-72 25
18
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
KHL
Week 23