Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — Salavat Yulaev 22 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Lokomotiv — Salavat Yulaev

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.00
3.85
3.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Lokomotiv – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
PO
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I
Salavat Yulaev
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO

Meciurile head-to-head: Lokomotiv — Salavat Yulaev

KHL 2022-2023
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
KHL 2021-2022
24.10.21
Salavat Yulaev
Lokomotiv
3
:
3
2
:
1
S
25.09.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
27.02.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
KHL 2019-2020
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
24.12.18
Salavat Yulaev
Lokomotiv
06.09.18
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
10.12.17
Salavat Yulaev
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
CSKA
52 28 5 1 12 3 3 159-115 74
3
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
4
Lokomotiv
54 27 2 2 15 5 3 132-103 70
5
Torpedo
53 25 6 2 16 3 1 157-128 70
6
Sibir
54 20 6 7 17 2 2 141-120 70
7
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
8
Metallurg
53 26 2 1 16 5 3 149-132 66
9
Avangard
52 24 4 3 17 2 2 147-122 66
10
Ak Bars
53 17 8 4 16 6 2 134-126 66
11
Salavat Yulaev
53 22 2 3 17 3 6 135-115 63
12
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
13
Vityaz
52 17 5 3 19 3 5 133-137 58
14
HC Spartak
54 18 2 4 23 5 2 124-146 55
15
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
16
Barys
55 19 2 3 27 1 3 122-151 52
17
Amur
52 16 4 3 23 3 3 105-126 52
18
Tractor
53 16 2 4 23 6 2 124-150 52
19
Severstal
53 12 4 4 21 7 5 139-157 52
20
Neftekhimik
53 18 5 1 26 2 1 133-163 51
21
Kunlun RS
54 14 2 3 30 1 4 127-165 43
22
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 3 1 0 0 0 1 16-10 9
2
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 11-7 9
3
SKA
5 3 0 1 1 0 0 15-8 8
4
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 13-7 8
5
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-13 8
6
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 16-12 7
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 17-9 6
8
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
9
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 10-8 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 7-6 6
11
Tractor
5 2 0 0 1 1 1 11-11 6
12
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-13 6
13
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 11-8 5
14
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 16-17 5
15
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 16-21 5
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
17
Barys
5 1 1 0 3 0 0 14-17 4
18
Metallurg
5 1 0 0 2 1 1 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 4-9 3
21
Severstal
5 0 0 1 3 0 1 10-18 3
22
Salavat Yulaev
5 1 0 0 4 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Torpedo
27 15 4 1 6 1 0 92-66 41
3
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
4
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
5
Avtomobilist
26 16 2 1 6 0 1 86-61 39
6
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
7
Sibir
27 13 2 3 7 0 2 80-62 38
8
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
9
Avangard
24 12 4 1 4 2 1 72-44 37
10
Lokomotiv
26 15 0 1 7 1 2 58-44 35
11
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
12
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
13
Neftekhimik
25 11 3 1 9 0 1 62-63 31
14
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
15
Severstal
26 8 2 3 8 3 2 76-71 31
16
Tractor
28 10 2 1 11 4 0 64-76 30
17
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
18
Admiral
25 10 1 3 10 0 1 46-45 29
19
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
20
Kunlun RS
29 8 2 1 14 1 3 72-94 26
21
HC Spartak
25 8 1 1 12 2 1 51-72 23
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 13 2 3 8 2 0 101-73 38
2
CSKA
26 14 1 1 6 2 2 74-56 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
HC Dynamo
25 11 1 2 7 2 2 60-53 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
26 12 0 1 9 2 2 65-56 30
9
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
10
Avangard
28 12 0 2 13 0 1 75-78 29
11
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
12
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
Barys
27 8 1 1 13 1 3 57-79 24
16
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
17
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
18
Amur
27 6 2 2 16 1 0 47-69 21
19
Severstal
27 4 2 1 13 4 3 63-86 21
20
Neftekhimik
28 7 2 0 17 2 0 71-100 20
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
CSKA
52 28 5 1 12 3 3 159-115 74
3
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
4
Lokomotiv
54 27 2 2 15 5 3 132-103 70
5
Torpedo
53 25 6 2 16 3 1 157-128 70
6
Vityaz
52 17 5 3 19 3 5 133-137 58
7
HC Spartak
54 18 2 4 23 5 2 124-146 55
8
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
9
Severstal
53 12 4 4 21 7 5 139-157 52
10
Kunlun RS
54 14 2 3 30 1 4 127-165 43
11
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
54 20 6 7 17 2 2 141-120 70
2
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
3
Metallurg
53 26 2 1 16 5 3 149-132 66
4
Avangard
52 24 4 3 17 2 2 147-122 66
5
Ak Bars
53 17 8 4 16 6 2 134-126 66
6
Salavat Yulaev
53 22 2 3 17 3 6 135-115 63
7
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
8
Barys
55 19 2 3 27 1 3 122-151 52
9
Amur
52 16 4 3 23 3 3 105-126 52
10
Tractor
53 16 2 4 23 6 2 124-150 52
11
Neftekhimik
53 18 5 1 26 2 1 133-163 51
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Torpedo
53 25 6 2 16 3 1 157-128 70
3
Vityaz
52 17 5 3 19 3 5 133-137 58
4
HC Spartak
54 18 2 4 23 5 2 124-146 55
5
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
54 20 6 7 17 2 2 141-120 70
2
Avangard
52 24 4 3 17 2 2 147-122 66
3
Salavat Yulaev
53 22 2 3 17 3 6 135-115 63
4
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
5
Barys
55 19 2 3 27 1 3 122-151 52
6
Amur
52 16 4 3 23 3 3 105-126 52
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
52 28 5 1 12 3 3 159-115 74
2
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
3
Lokomotiv
54 27 2 2 15 5 3 132-103 70
4
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
5
Severstal
53 12 4 4 21 7 5 139-157 52
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
2
Metallurg
53 26 2 1 16 5 3 149-132 66
3
Ak Bars
53 17 8 4 16 6 2 134-126 66
4
Tractor
53 16 2 4 23 6 2 124-150 52
5
Neftekhimik
53 18 5 1 26 2 1 133-163 51
6
Kunlun RS
54 14 2 3 30 1 4 127-165 43

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 30 -48 0 0
Ivan Bocharov
gk. 26 -51 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Andrei Sergeyev
df. 54 8 19 27
Rushan Rafikov
df. 54 5 13 18
Aleksandr Elesin
df. 53 4 12 16
Maxim Osipov
df. 51 1 2 3
Daniil Misyul
df. 49 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 48 1 4 5
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Alexei M. Kozhevnikov
df. 13 1 0 1
Aleksey Marchenko
df. 11 0 3 3
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 54 5 28 33
Georgy Ivanov
fw. 54 7 10 17
Sergei Andronov
fw. 54 5 9 14
Aleksandr Polunin
fw. 53 13 4 17
Pavel Kraskovskiy
fw. 51 5 13 18
Maxim Shalunov
fw. 48 22 11 33
Stepan Nikulin
fw. 48 13 18 31
Ivan Chehovich
fw. 45 11 8 19
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Artur Kayumov
fw. 39 9 14 23
Artem Ilyenko
fw. 38 4 1 5
Maxim Berezkin
fw. 38 4 13 17
Daniil Tesanov
fw. 29 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 23 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Daniil But
fw. 12 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 9 2 1 3
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 0 0 0 0
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 32 -62 0 0
Andrei Kareyev
gk. 25 -44 0 0
Evgeny Biryukov
df. 53 0 3 3
Shakir Muhamadullin
df. 52 5 12 17
Mikhail Naumenkov
df. 51 7 11 18
Pavel Koledov
df. 49 5 13 18
Viktor Antipin
df. 44 1 4 5
Grigory Panin
df. 43 3 8 11
Yaroslav Tsulygin
df. 42 0 2 2
Rayan Merfi
df. 28 2 10 12
Sergei Varlov
df. 20 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 53 11 19 30
Nikolai Kulemin
fw. 53 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 52 17 15 32
Sergei Shmelyov
fw. 52 18 22 40
Danil Alalykin
fw. 50 6 5 11
Danil Bashkirov
fw. 47 3 7 10
Ivan Drozdov
fw. 46 12 11 23
Alexey Pustozerov
fw. 41 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 41 6 4 10
Gleb Kuzmin
fw. 36 1 5 6
Vladislav Kartaev
fw. 34 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 33 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 31 1 7 8
Artem Pimenov
fw. 24 2 1 3
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului