Lokomotiv — Salavat Yulaev: ponturi pariuri 17 februarie 2024

Cote Lokomotiv — Salavat Yulaev

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.30
3.80
2.60
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Lokomotiv – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
15.02.24
Lokomotiv
CSKA
V
12.02.24
Lokomotiv
HC Spartak
I
10.02.24
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.02.24
Lokomotiv
Admiral
I
07.02.24
Lokomotiv
Sibir
V
04.02.24
HC Dynamo
Lokomotiv
3
:
3
1
:
2
S
CS
02.02.24
Vityaz
Lokomotiv
V
31.01.24
HC Spartak
Lokomotiv
V
29.01.24
SKA
Lokomotiv
I
26.01.24
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
24.01.24
Lokomotiv
HC Sochi
I
21.01.24
Lokomotiv
Avangard
V
19.01.24
Lokomotiv
Amur
V
16.01.24
Lokomotiv
Neftekhimik
V
14.01.24
Lokomotiv
Vityaz
I
11.01.24
Lada
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.01.24
Metallurg
Lokomotiv
I
07.01.24
Tractor
Lokomotiv
V
05.01.24
SKA
Lokomotiv
V
03.01.24
Lokomotiv
Barys
4
:
4
0
:
2
S
PS
30.12.23
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.12.23
Torpedo
Lokomotiv
V
26.12.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
23.12.23
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.23
Lokomotiv
Vityaz
V
19.12.23
Lokomotiv
Severstal
I
07.12.23
Lokomotiv
Ak Bars
V
03.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
V
01.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
V
29.11.23
Torpedo
Lokomotiv
2
:
2
2
:
1
S
PS
27.11.23
CSKA
Lokomotiv
V
23.11.23
Lokomotiv
Lada
V
21.11.23
Lokomotiv
HC Spartak
V
18.11.23
Lokomotiv
SKA
I
16.11.23
Lokomotiv
Kunlun RS
V
12.11.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
10.11.23
Sibir
Lokomotiv
V
08.11.23
Admiral
Lokomotiv
I
06.11.23
Amur
Lokomotiv
V
04.11.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
02.11.23
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
27.10.23
Lokomotiv
Severstal
V
23.10.23
Lokomotiv
SKA
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
I
19.10.23
CSKA
Lokomotiv
I
15.10.23
Avangard
Lokomotiv
I
13.10.23
Barys
Lokomotiv
V
11.10.23
SKA
Lokomotiv
V
09.10.23
Lokomotiv
Torpedo
V
06.10.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.23
HC Dynamo
Lokomotiv
V
02.10.23
HC Spartak
Lokomotiv
V
30.09.23
Severstal
Lokomotiv
V
27.09.23
Lokomotiv
Avtomobilist
V
25.09.23
Lokomotiv
Metallurg
V
23.09.23
Lokomotiv
CSKA
I
20.09.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.09.23
CSKA
Lokomotiv
V
16.09.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
12.09.23
Lokomotiv
Kunlun RS
V
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.09.23
Lokomotiv
SKA
V
06.09.23
Lokomotiv
Tractor
V
03.09.23
Lokomotiv
Torpedo
I
Salavat Yulaev
15.02.24
SKA
Salavat Yulaev
I
13.02.24
Salavat Yulaev
Avangard
V
10.02.24
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
06.02.24
Salavat Yulaev
CSKA
V
04.02.24
Salavat Yulaev
SKA
I
01.02.24
Salavat Yulaev
Lada
V
29.01.24
Admiral
Salavat Yulaev
V
28.01.24
Admiral
Salavat Yulaev
I
26.01.24
Amur
Salavat Yulaev
V
24.01.24
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
3
S
CS
21.01.24
Salavat Yulaev
Amur
V
18.01.24
Sibir
Salavat Yulaev
V
16.01.24
Barys
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
14.01.24
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.01.24
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
09.01.24
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
07.01.24
Salavat Yulaev
Barys
V
05.01.24
Sibir
Salavat Yulaev
V
03.01.24
Avangard
Salavat Yulaev
V
30.12.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
28.12.23
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.12.23
CSKA
Salavat Yulaev
V
22.12.23
Salavat Yulaev
Admiral
1
:
1
1
:
2
S
PS
19.12.23
Salavat Yulaev
Barys
V
07.12.23
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
V
02.12.23
Salavat Yulaev
HC Spartak
2
:
2
1
:
0
S
CS
30.11.23
Salavat Yulaev
Lada
V
25.11.23
Salavat Yulaev
Tractor
V
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
V
21.11.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.11.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.11.23
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
14.11.23
Tractor
Salavat Yulaev
V
12.11.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
07.11.23
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
06.11.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
04.11.23
Salavat Yulaev
Sibir
V
02.11.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
31.10.23
Salavat Yulaev
Amur
V
28.10.23
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
I
24.10.23
Torpedo
Salavat Yulaev
V
22.10.23
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
20.10.23
Severstal
Salavat Yulaev
V
15.10.23
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
V
10.10.23
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
08.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.10.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
04.10.23
Tractor
Salavat Yulaev
V
02.10.23
Lada
Salavat Yulaev
I
29.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
27.09.23
Salavat Yulaev
Tractor
V
24.09.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
22.09.23
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
20.09.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
18.09.23
Salavat Yulaev
Torpedo
V
14.09.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
11.09.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
06.09.23
Lada
Salavat Yulaev
V
04.09.23
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
02.09.23
Barys
Salavat Yulaev
V

Meciurile head-to-head: Lokomotiv — Salavat Yulaev

KHL 2023-2024
12.11.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
KHL 2022-2023
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
KHL 2021-2022
24.10.21
Salavat Yulaev
Lokomotiv
3
:
3
2
:
1
S
25.09.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
27.02.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
KHL 2019-2020
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
24.12.18
Salavat Yulaev
Lokomotiv
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 46 -90 0 0
Ivan Bocharov
gk. 12 -22 0 0
Sergei Murashov
gk. 6 -10 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 3 -2 0 0
Aleksandr Elesin
df. 62 1 9 10
Martin Gernát
df. 60 7 17 24
Alexei Bereglazov
df. 59 1 5 6
Andrei Sergeyev
df. 59 5 16 21
Dmitry Simashev
df. 59 4 4 8
Rushan Rafikov
df. 58 12 13 25
Nikita Cherepanov
df. 55 2 2 4
Alexei M. Kozhevnikov
df. 11 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 11 0 1 1
Roman Bychkov
df. 10 0 0 0
Mark Ulyev
df. 1 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 64 14 8 22
Maxim Shalunov
fw. 64 16 19 35
Pavel Kraskovskiy
fw. 64 9 11 20
Artur Kayumov
fw. 62 15 19 34
Denis Alekseev
fw. 62 8 17 25
Georgy Ivanov
fw. 62 10 17 27
Maxim Berezkin
fw. 58 6 20 26
Ivan Chehovich
fw. 57 4 7 11
Sergei Andronov
fw. 56 7 10 17
Daniil But
fw. 51 10 10 20
Daniil Tesanov
fw. 51 7 6 13
Yaroslav Likhachev
fw. 51 13 15 28
Stepan Nikulin
fw. 50 7 11 18
Nikita Kiryanov
fw. 29 1 6 7
Alexander Volkov
fw. 15 2 2 4
Egor Averin
fw. 10 1 0 1
Yegor Surin
fw. 2 0 0 0
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 45 -78 0 0
Ilya Ezhov
gk. 20 -42 0 0
Semyon Vyazovoi
gk. 2 -6 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 1 -1 0 0
Dinar Khafizullin
df. 57 4 21 25
Alexei Vasilevsky
df. 55 5 4 9
Nikita Zorkin
df. 52 5 4 9
Pavel Koledov
df. 51 6 5 11
Grigory Panin
df. 47 3 3 6
Mikhail Naumenkov
df. 45 3 13 16
Nicolas Meloche
df. 35 4 13 17
Evgeny Biryukov
df. 33 1 3 4
Yaroslav Tsulygin
df. 24 2 2 4
Alexander S. Komarov
df. 8 1 0 1
Sergei Varlov
df. 8 0 1 1
Ildan Gazimov
df. 5 0 1 1
Dinis Kadyrov
df. 1 0 0 0
Semen Lugoviak
df. 0 0 0 0
Alexander Chmelevsky
fw. 63 27 28 55
Alexander Sharov
fw. 62 18 31 49
Vladislav Efremov
fw. 62 7 15 22
Ivan Drozdov
fw. 61 21 24 45
Danil Bashkirov
fw. 59 8 16 24
Yegor Suchkov
fw. 51 7 6 13
Artem Pimenov
fw. 47 7 9 16
Nikolai Kulemin
fw. 43 12 12 24
Sergei Shmelyov
fw. 41 6 21 27
Alexey Pustozerov
fw. 38 1 5 6
Josh Leivo
fw. 37 15 22 37
Vyacheslav Leshchenko
fw. 36 9 5 14
Danil Alalykin
fw. 35 3 12 15
Gleb Kuzmin
fw. 34 3 5 8
Matvey Guskov
fw. 32 2 4 6
Evgeny Timkin
fw. 30 2 4 6
Daniil Ogirchuk
fw. 12 2 3 5
Matvei Babenko
fw. 8 1 0 1
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 3 0 1 1
Sergei Kolesnikov
fw. 1 0 0 0
Timur Valeyev
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token