Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
6:3
Lokomotiv — Neftekhimik Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — Neftekhimik

14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Michael Pelino
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 954 -40 0 0
Alexander Lazushin
gk. 433 -16 0 0
Yakub Nakladal
df. 586 3 7 10
Roman Savchenko
df. 495 2 1 3
Maxim Osipov
df. 480 1 7 8
Nikita Cherepanov
df. 352 2 2 4
Rushan Rafikov
df. 352 4 3 7
Staffan Kronvall
df. 315 0 2 2
Mikhail Sidorov
df. 39 1 1 2
Stéphane Da Costa
fw. 426 8 8 16
Artur Kayumov
fw. 403 4 5 9
Anton Lander
fw. 343 7 6 13
Pavel Kudryavtsev
fw. 336 7 3 10
Artem Ilyenko
fw. 316 2 4 6
Denis Alekseev
fw. 304 2 8 10
Nikolai Kovalenko
fw. 302 3 2 5
Stepan Sannikov
fw. 295 2 4 6
Grigory Denisenko
fw. 256 2 3 5
Egor Averin
fw. 242 0 3 3
Daniil Apalkov
fw. 182 1 3 4
Alexander Svitov
fw. 180 0 4 4
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 123 1 1 2
Nu vor juca
Georgy Ivanov
fw. 263 1 2 3
Pavel Kraskovskiy
fw. 201 1 4 5
Daniil Misyul
df. 183 2 0 2
Daniil Isayev
gk. 163 -6 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 163 1 2 3
Nikolay Averin
df. 128 1 0 1
Maksim Afanasiev
df. 92 0 1 1
Andrei Markov
df. 16 0 1 1
Kirill Slepets
fw. 0 0 0 0
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 994 -36 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 701 -26 0 0
Rayan Merfi
df. 518 2 7 9
Damir Sharipzyanov
df. 506 1 8 9
Alexander Bryntsev
df. 440 4 2 6
Andrei Sergeyev
df. 437 1 5 6
Ziyat Paigin
df. 379 4 3 7
Stepan Zakharchuk
df. 367 2 6 8
Vitaly Atyushov
df. 149 0 0 0
Alexei Volgin
df. 91 1 0 1
Matt Wait
fw. 517 7 11 18
Zak Mitchell
fw. 506 7 6 13
Pavel Kulikov
fw. 476 2 5 7
Pavel Poryadin
fw. 418 9 6 15
Marat Khairullin
fw. 404 4 3 7
Ildar Shiksatdarov
fw. 284 5 3 8
Denis Kazionov
fw. 240 3 2 5
Timur Sharifyanov
fw. 164 1 1 2
Pavel Padakin
fw. 131 1 2 3
Yacob Berglund
fw. 108 2 1 3
Jonas Enlund
fw. 107 3 0 3
Bulat Shafigullin
fw. 1 0 0 0
Nu vor juca
Evgeny Ryasensky
df. 379 0 5 5
Alexander Chernikov
fw. 308 1 4 5
Timur Khafizov
fw. 179 1 4 5
Maxim Groshev
fw. 171 0 4 4
Rafael Bikmullin
fw. 170 4 1 5
Radel Fazleev
fw. 153 0 3 3
Alexander Rybakov
fw. 101 0 0 0
Arsen Khisamutdinov
fw. 97 0 1 1
Ilnur Abdulkhakov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.05
4.00
3.10
1.68
2.12
2.10
3.90
3.05
1.69
2.10
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
28.11.18
Neftekhimik
Lokomotiv
3
:
3
0
:
2
S
02.10.18
Lokomotiv
Neftekhimik
KHL 2017-2018
19.10.17
Lokomotiv
Neftekhimik
11.10.17
Neftekhimik
Lokomotiv
KHL 2016-2017
13.01.17
Lokomotiv
Neftekhimik
3
:
1
14.09.16
Neftekhimik
Lokomotiv
2
:
1
KHL 2015-2016
28.10.15
Neftekhimik
Lokomotiv
4
:
3
16.10.15
Lokomotiv
Neftekhimik
4
:
2
KHL 2014-2015
19.11.14
Lokomotiv
Neftekhimik
4
:
2
KHL 2013-2014
12.12.13
Lokomotiv
Neftekhimik
2
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
V
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
I
02.11.19
SKA
Lokomotiv
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
V
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
I
26.10.19
Lokomotiv
SKA
CO
24.10.19
Lokomotiv
Barys
CO
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
I
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
CS
15.10.19
Amur
Lokomotiv
I
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
V
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
I
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
V
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
I
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
I
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
V
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
I
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
I
Neftekhimik
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
V
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
V
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
CS
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
V
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
CO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
CS
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
17.10.19
Neftekhimik
SKA
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
CO
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
I
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
I
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
I
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
I
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
PS
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
I
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
V
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
PO
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
5
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
6
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
3
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
4
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
5
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
6
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
3
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
2
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
3
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
4
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
3
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
3
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
4
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
5
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
6
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
7
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
8
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
9
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
10
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
11
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
12
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
13
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
17
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 21-15 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-11 6
11
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
13
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
14
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 17-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
18
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
19
Barys
5 0 1 0 2 2 0 8-13 4
20
CSKA
5 1 0 0 3 1 0 9-14 3
21
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
24
Severstal
5 0 0 0 3 1 1 5-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
15 8 2 0 3 1 1 43-32 22
3
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
4
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
5
Torpedo
14 6 3 0 4 0 1 38-29 19
6
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
7
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
8
Lokomotiv
16 7 2 0 7 0 0 40-39 18
9
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
10
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
11
CSKA
13 7 1 0 4 1 0 39-26 17
12
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Avangard
15 6 1 1 5 2 0 37-28 18
5
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
6
Salavat Yulaev
14 5 2 1 4 0 2 34-32 18
7
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
8
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
12 4 0 0 5 1 2 21-32 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10